To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Вибори-2012 у Фастові. Політична кухня зсередини очима журналіта.

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 323

#1 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2012 - 20:08

Сьогодні були у Фастові. Зустрічалися із Онищук (поки що без камер), із Сольваром знову не вдалося здибатися, як заздалегодя планувалося (хоча він чесно повідомив, що мусить від'їхати з Фастова у нагальних справах), з полковником Хромовим домовилися записати комуніста Чулкова біля пам'ятника їхньому вождю Леніна.
Изображение

#2 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2012 - 20:27

У Макарові підпишемо наступного тижня офіційно висуненого Партією регіонів Юрія Горшевікова. Цікаво буде поговорити з ним, зокрема, про четвертий закон логіки. Тобто, про ЗАКОН ДОСТАТНЬОЇ ПІДСТАВИ його участі у виборах. Бо ж поряд з ним балотується і керівник фракції ПР у Київоблраді М. Поплавський і ще один "неофіційний" регіонал, викладач одного зі столичних вишів Володимир Горбик. Відвідали штаб Бойка. Як на мене, то з-поміж усіх основних кандидатів у нього зараз найбільш в'яла і непримітна кампанія. Але час уже йому і розкочегаритися.
Изображение

#3 citizen

citizen

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 93 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2012 - 20:35

Якщо не великий секрет, поділіться враженнями від зустрічі з пані Онищук

#4 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2012 - 20:55

Повідомили батьків міста та району: голову райдержадміністрації та мера, що збираємося відзняти фільм і попросили висловити і їхню думку на камеру щодо перебігу виборчої кампанії. Особливого ентузіазму з їхньої сторони це не викликало, швидше було помітним знічення, але й від майбутніх інтерв'ю не відмовилися. У Любов Іванівни допитувалися, чи не стане "тушкою", як пророчать чимало її опонентів, у випадку якщо допне депутатського мандата чи обіцяє, що відмовиться від депутатської квартири, чи зобов'язується проголосувати за депутатську недоторканність, коли це питання вигулькне на порядку денному. Її відповіді надрукую завтра - наразі несила розшифровувати. Про бензоколонку, кав'ярню доньки запитаю і відповіді запишу вже на камеру, щоб опісля не було якихось різнотлумачень. Хотіли зробити кілька фото пані Онищук, щоби виставити на форум, але Любов Іванівна зіслалася на застуду (справді мала стомлений вигляд), але висловила впевненість, що за кілька днів почуватиметься значно здоровшою і тоді залюбки і сфотографується і зніметься у фільмі. Жінка завжди хоче виглядати якнайкраще, а відтак, гадаю, можна їй пробачити таку жіночу примху.
Изображение

#5 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2012 - 21:17

Купили "Перемогу", "Весту" - в очах аж рябіє від замовних матеріалів. З одного боку відрадно за своїх колег журналістів: нехай люди хоч під час виборів зароблять якусь пристойну копійчину, а з іншого - якість матеріалів (сподіваюся все ж, що писали не вони, а лише публікували вже надані їм замовниками готові "мадригали") найгіршого штибу. Політтехнологам Сольвара - цим невдатним маркетологам за одну нездалу річ (завтра оповім про яку саме) таки варто дати дрина.
Провели також невеличке соцопитування. Відразу скажу, що нерепрезентативне. Лише з приблизним урахуванням фокус-груп, але тим не менше доволі показове. Опитали 30 чоловік. Питання: "Якій політичній партії віддасте свої голоси і за якого кандидата збираєтеся голосувати?". 16 чоловік відповіли, що за жодного!!! 4 - що не визначилися чи не підуть на вибори!!!", 3 - за Поплавського, 3 - за Онищук, 2 - за Сольвара, 1 -за "того, хто від комуністів" і один за Тимофієва. А серед партійних симпатій серед фастівців лідирує "Батьківщина" - 8 чоловік, "Удар" - 6, ПР-4, "Свобода" - 3, комуністи і Королевська по 1, 3 людини - не визначилися, 4 - проти всіх чи не підуть на вибори.
Изображение

#6 Aleh

Aleh

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2012 - 21:26

нічого собі! це я про опитування! роботи - непочатий край! :lol:

Сообщение отредактировал Aleh: 21 Сентябрь 2012 - 21:27

#7 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2012 - 21:37

Це опитування НІ В ЯКОМУ РАЗІ не треба сприймати ЯК РЕПРЕЗЕНТАТИВНЕ. З іншого боку, хоч я в жодному разі не є прихильником Михайла Поплавського (а якраз навпаки), але, якщо казати об'єктивно, є в Фастові реальні живі люди, які без жодного сум'яття і трему в голосі нам cтверджували: "Так. Ми за Поплавського!"
Изображение

#8 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 22 Сентябрь 2012 - 09:01

Отже, розповідаю, за що Руслан Миколайович має добряче оддухопелити своїх політтехнологів, а в кращому разі (як я радив ще на початку) давно вигнати їх в тришия. Відкриваємо часопис "Весту" за 20 вересня (№65) на 4-й сторінці і читаємо рекламний матеріал про реанімобіль - подарунок Руслана Сольвара місту. Але, о диво!, політологічний "геній" когось із оточення Руслана Сольвара, намагаючись надати публікації суто інформаційного змісту (без жодних згадок про її комерційний характер) вкрай недбало силкувався заляпати маркером позначку ПР (надано НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ) у самісінькому низу шпальти, під крайньою правою долішньою частиною тексту. АЛЕ ЗРОБИВ ЦЕ ТАК НЕДБАЛО, що замовні вуха цього матеріалу випинають ще дужче, аніж осанни Поплавському (5-7 і 11 сторінки) чи піар (13 сторінка) і антипіар (10 сторінка) Бойку, які, слід відзначити, все ж таки без жодної утайки означені відповідним маркуванням.
Изображение

#9 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 22 Сентябрь 2012 - 09:22

Його особисте життя мене мало цікавить, а ось те, що штабники Сольвара виявилися цілковито не готовими до виконання своїх функціональних обов'язків на період виборів - це просто біда кандидату. Ну не циркову ж трупу набирав Руслан Миколайович, єй-Богу...
Изображение

#10 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 290 сообщений

Отправлено 22 Сентябрь 2012 - 10:51

Надія, поскольку моё предупреждение Вы проигнорировали - неделю отдыхаете от форумов.
Omnia mea mecum porto

#11 citizen

citizen

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 93 сообщений

Отправлено 22 Сентябрь 2012 - 10:55

Мені здається, що шановна Надія захищає не менш шанованого Руслана Сольвара наче свого чоловіка :rolleyes: Чомусь так здається :lol:

#12 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 22 Сентябрь 2012 - 20:49

Інтерв’ю з Любов Онищук. Частина перша.
Сіроманець. «Ваші критики відгукуються про Вас як про зовсім недосвідченого політика, кажуть, що Ви для багатьох є темною конячкою, а відтак вони висловлюють побоювання, чи не станете Ви парламентською «тушкою», якщо Вас оберуть народним депутатом? Що Ви можете відповісти їм на це»?
Онищук. «Ні. Тушкою я не стану однозначно, тому що гроші для мене не головне у житті. Політичний досвід, як і будь-який інший, приходить з часом. Але за своє життя я пройшла такий серйозний шлях на виробництві, коли доводилося постійно бути в курсі усіх змін та новацій у законодавчій базі, що роботу парламентарія мені точно не доведеться розпочинати з чистого аркуша. Окрім того, я добре усвідомлюю потреби регіону, знаю, як заробити кошти і як ефективно ними розпорядитися. Тож інтереси свого округу зумію відстояти якнайкраще і домогтися аби усі його потреби були враховані якнайповніше.
Сіроманець. «Тобто, Ви гарантуєте, що ні за яких обставин не увійдете до складу Партії регіонів, якщо навіть частина фракції «Батьківщини» зважиться на такий крок»?
Онищук. «Ні за яких обставин я не увійду до складу Партії регіонів хоча б уже через те, що я складала присягу, клала руку на Біблію і підписувалася під тим, що у разі обрання мене народним депутатом я зобов’язуюся вступити до складу фракції «Батьківщини» і ані фактично, ані юридично не виходити з неї протягом усього скликання. Якщо ж так станеться, що моя політична позиція істотно зміниться, то я негайно відмовлюся від депутатського мандата, але не буду чинити будь-що всупереч партійним принципам.
Сіроманець. А парламентську коаліцію «Батьківщини» з партією Наталії Королівської «Україна, вперед!» і з партією Віталія Кличка «Удар» Ви допускаєте?
Онищук. «Особисто для мене Королевська є зрадницею. А хто зрадив одного разу, той зрадить і двічі. Що ж стосується «Удару»…(далі буде)
Изображение

#13 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 25 Сентябрь 2012 - 19:33

Добривечір! Сьогодні проїздили повз Макарів, зупинилися на півгодини, аби поставити місцевим жителям те ж саме питання, що й кілька днів тому фастівцям. Із 25 опитаних чоловік 8 взагалі не могли назвати ні одного кандидата, який балотується по мажоритарному окрузі!!! А з тих, хто знав хоча б одне прізвище, 4 людини не виявили бажання голосувати за жодного, троє збиралися викреслити усіх, 3 за Поплавського, 2 за Сольвар, 2 за Онищук, 1 за Горбика (самовисуванець, член Партії Регіонів), 1 за Чулкова (комуніст), 1 за Довгаля (самовисуванець).
Изображение

#14 citizen

citizen

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 93 сообщений

Отправлено 25 Сентябрь 2012 - 19:45

Ви писали:"... що стосується "Удару"... (далі буде). Коли? :smile:

#15 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 27 Сентябрь 2012 - 10:16

Інтерв’ю з Любов Онищук. Частина друга.
Сіроманець. А парламентську коаліцію «Батьківщини» з партією Наталії Королівської «Україна, вперед!» і з партією Віталія Кличка «Удар» Ви допускаєте?
Онищук. «Особисто для мене Королевська є зрадницею. А хто зрадив одного разу, той зрадить і двічі. З нею ніякої співпраці бути не може. Що ж стосується «Удару» - то життя покаже.
Сіроманець. «А ось коаліція «Батьківщини» зі «Свободою», якщо та потрапить до парламенту, я так розумію, жодного сумніву у Вас не викликає»?
Онищук. «Я більше того Вам скажу: «свободівців» я називаю нашими політичними братами.
Сіроманець. «Що Ви думаєте про проблеми водопостачання Фастова? Як збираєтеся їх вирішувати, якщо станете народним депутатом?
Онищук. «У Фастові найболючіші проблеми - це вода і каналізація. Як їх вирішити – я знаю. Діючі водогони, які прокладені від Волиці, треба закривати найближчим часом. Їх термін експлуатації себе повністю вичерпав. Натомість на хуторі Вишня науковцями були проведені відповідні розробки і ретельно вивчені дослідні зразки води. Я телефонувала в Інститут геології та геодезії і мені повідомили, що в ході розвідувальних робіт було виявлено 12 тисяч кубічних метрів дебету води. Вона дуже високої якості і наше підприємство, звісно, що із залученням бюджетних коштів, може допомогти зі спорудженням нового водогону.
Изображение

#16 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 27 Сентябрь 2012 - 10:21

Якщо хтоcь може допомогти з координатами кандидата в народні депутати Бондаренка Миколи Васильовича (члена партії "Собор"), дуже прошу скинути на маю скриньку. Осьдечки її адреса: 3348724@mail.ru ДЯКУЮ!
Изображение

#17 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 10:26

За останні кілька днів провели зйомки за участю Онищук, Тимофієва та Суслова. Екс-мер Фастова зустріч з виборцями проводив на залізничному вокзалі зі своїм незмінним гучномовцем, з яким я часто зустрічав його у Києві біля Кабміну чи парламенту під час протестних акцій чорнобильців, афганців. Коли наша телевізійна камера з'явилася біля приміських колій, де власне й відбувалася зустріч Тимофієва з виборцями, - це викликало справдешній переполох у директора, чергової вокзалу та лінійного відділу міліції. Дійшло до того, що начальник Фастівської міліції, який того дня був вихідний, примчав як на пожежу, аби розібратися, що ж це за зйомки відбуваються на такому утаємниченому об'єкті як "відреставрований" залізничний вокзал. Пізніше Володимир Тимофієв пояснив, що ж могло викликати такий переляк у міліціянтів. Виявляється, що на демонтаж старих вокзальних споруд у Фастові та спорудження нової було виділено майже 30 мільйонів гривень, але перед проведенням робіт не було офіційно затверджено плану будівництва, а будь-які спроби ухвалити його заднім числом до сьогоднішнього дня не принесли сподіваного результату. Ми пояснили, що конкретно вокзал не є на сьогодні предметом нашої уваги (хоча на майбутнє тема, безумовно, цікава для тележурналістського розслідування), а лише слугує тлом для зйомки.
Изображение

#18 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 10:40

Олександра Суслова записували в Буках, а потім на Завокзаллі у Фастові, де він зі своєю агітаційною бригадою зібрали жителів кількох сусідніх вулиць, аби точно визначити місце майбутнього бювета (четвертого за ліком у Фастові), який Суслов, як і три попередні, збирається просвердлити за власні кошти. Фастівська громада мовчи слухала програмові тези кандидата в депутати зі Сквирщини, але як тільки справа дійшла до встановлення точних меж майбутнього джерела питної води, то ледь не кожен із присутніх намагався якомога наблизити його місцерозташування до свого обійстя.
Изображение

#19 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 10:48

Любов Онищук зустріли у її центральному штабі, який розташований майже насупроти мерії, трохи навскоси від пам'ятника пролетарському вождеві, обіч Старого Гастроному. На другому поверсі компактно розташувалися через стінку офіси "Батьківщини" та Народного Руху. Любов Іванівна, як колишній член НРУ, а нині кандидат в депутати від "Батьківщини" відчувала себе повноправною господинею в обох партійних кімнатах.
Изображение

#20 Aleh

Aleh

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 10:48

Фастівська громада мовчи слухала програмові тези кандидата в депутати зі Сквирщини, але як тільки справа дійшла до встановлення точних меж майбутнього джерела питної води, то ледь не кожен із присутніх намагався якомога наблизити його місцерозташування до свого обійстя.

:(

велика подяка Олександру Суслову за добру справу!

Сообщение отредактировал Aleh: 03 Октябрь 2012 - 10:50

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы