To Top

Перейти к содержимому

Фотография

Вибори-2012 у Фастові. Політична кухня зсередини очима журналіта.

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 323

#41 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 13:42

Ось Сашуні після виборів точно тут не побачимо, а про те, що у мене дуже великі телевізійні плани щодо Фастівщини (не лише міста, а й сіл) - у цьому не сумнівайтеся.
Изображение

#42 Sashunya

Sashunya

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 195 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 13:43

на тете Любе :(

Неа, на пиаре тете Любы!

#43 Sashunya

Sashunya

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 195 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 13:46

Ми зустрілися з Онищук у її центральному штабі біля Старого Гастроному. За ї словами вона там часто зараз буває, бо у відпустці. Гадаю, що при бажанні, можна її там зустріти і поспілкуватися. Ще кілька слів напишу про вазони та ікони, якщо це Вас так цікавить. Це те, чим конкретний кандидат захоплюється. Ось, до прикладу, ми нарешті сконтактувалися з Бойком. У своїх газетних інтервю він щоразу наголошує на тому, як страшенно полюбляє спорт і ще й зараз намагається тримати себе у відмінній спортивній формі. Ось ми і запропонували Віктору Олексійовичу показати на турнику чи брусах усе своє уміння. Згоду від нього майже дістали. Із Сольваром уже три тижні намагаємося записати інтервю у Томашівці (бо він жертвував монастирю і згідно зі сценарієм це виправдано). Наразі лише обіцянки зустрітися...Хоча складається таке враження, що Руслан Миколайович сам особисто нічого не має проти зустрічі, але його оточення чогось вперто зволікає з цим...

А тете Люба мало платит за свой пиар и Вы решили еще и у Сольвара разжиться, или тетя Люба приказала снять Сольвара в черном цвете?

#44 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 719 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 13:47

Что это все так дружно на Онищук накинулись, а об остальных позабыли. Поплавский что, лучше? Бойко, Суслов...
Omnia mea mecum porto

#45 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 13:49

У нас камери 2011 року. І зараз їх у нас вдосталь. Чого бракує це карток P2. Ми знімаємо в новому форматі HD. А всі картки (хоча вартість однієї від 600 у.о) викупили Бі-бі-сі для йомок "Діскавері". І зараз для центральних телеканалів, хто вже перейшов у цей формат - справжня проблема. Тому змушені інфу відразу зливати на вінчестери - а це трохи пригальмовує знімальний процес.
Изображение

#46 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 13:52

Ми окрім Онищук знімали Суслова, Тимофієва, у пятницю знімаємо Лозинського у Сквирі і Ларису Майсак у Малій Половецькій...
Изображение

#47 Aleh

Aleh

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 13:53

Ага, треба буде скуштувати водичку з них.

не коректно мене коментуєте. бо той смайлик призначався до іншого вислову іншої людини! я дійсно, щиро вдячний пану Суслову. зараз днем з вогнем не знайдеш у Фастові колонки, одна лише є на розі Шевченка і Орджонікідзе від водопроводу загального. а в тих бюветах - водичка із скважин!

#48 Sashunya

Sashunya

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 195 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 13:54

По весіллях ми не ходимо не тому, що там менше платять, а тому що пять-шість років в Київському університеті Шевченка нас готували за дещо іншими спеціальностями. Хоча, якщо життя змусить, то гадаю, що після зйомок у Грузії в серпні 2008-го чи в революційному Каїрі-2011 на зйомки весіль зможемо перекваліфікуватися без особливих зусиль.

Смутно я Вас на свадьбе представляю. Вряд ли кто-нибудь туда Вас пригласит.

#49 All

All

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 22 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 13:55

Сироманец, когда и где мы увидим Ваш сюжет с пивзавода. Вот не получается у Сольвара дать Вам интервью. Так займитесь другими кандидатами, если действительно имеете такие благие намерения.

#50 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 13:55

Сольвара ми не будемо знімати у чорному чи білому світлі. В стилі ретро ми не працюємо. У нас кольорове зображення.
Изображение

#51 Sashunya

Sashunya

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 195 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 13:58

Ось Сашуні після виборів точно тут не побачимо, а про те, що у мене дуже великі телевізійні плани щодо Фастівщини (не лише міста, а й сіл) - у цьому не сумнівайтеся.

Наверняка они схожи с планами Онищук - куда скажет, туда и поедите, что скажет - то и снимете! :(

Что это все так дружно на Онищук накинулись, а об остальных позабыли. Поплавский что, лучше? Бойко, Суслов...

Про Суслова знаю только то что он бюветы строил. За это ему спасибо. Поплавский и Бойко - в этой ветке о них ни чичирк, так что смысл о них здесь говорить...

#52 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 14:02

Я би може й не прагнув так відзняти Сольвара, але є два але...
По-перше, він один із головних фаворитів на перемогу (хоча його бездарні "юнкори-політтехнологи", які в україномовному регіоні навіть українську до ладу не змогли опанувати) щодня зменшують ці шанси...
По-друге, якби Руслан Миколайович у телефонній розмові зі мною чітко сказав, що, мовляв, друже Сіроманцю, ну не буду я спілкуватися з журналістами не зі своєї команди, то все було би зрозуміло. Але, спілкуючись з Русланом Миколайовичем, я бачу, що він прагне діалогу зі ЗМІ, але якась "бездарний грантоїд" у його оточенні постійно від цього його відмовляє чи затягує час. ЦЕ ДУЖЕ ПРИКРО.
Изображение

#53 Sashunya

Sashunya

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 195 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 14:09

Я би може й не прагнув так відзняти Сольвара, але є два але...
По-перше, він один із головних фаворитів на перемогу (хоча його бездарні "юнкори-політтехнологи", які в україномовному регіоні навіть українську до ладу не змогли опанувати) щодня зменшують ці шанси...
По-друге, якби Руслан Миколайович у телефонній розмові зі мною чітко сказав, що, мовляв, друже Сіроманцю, ну не буду я спілкуватися з журналістами не зі своєї команди, то все було би зрозуміло. Але, спілкуючись з Русланом Миколайовичем, я бачу, що він прагне діалогу зі ЗМІ, але якась "бездарний грантоїд" у його оточенні постійно від цього його відмовляє чи затягує час. ЦЕ ДУЖЕ ПРИКРО.

Все такие плохие и лишь Сироманец и Онищук хорошие... :(

#54 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 14:09

Цікаво, а чому Сашуня з нами лише з 22.09.2012 року? Це ж за місяць від Руслана Миколайовича навіть похвального листа не заробить... Бо для нас вибори лише одна з ланок у безперервному знімальному процесі. А Сашуні з рекомендаціями Сольвара після виборів залишиться лише йти займати чергу на біржу праці? І з якими характеристиками у трудовій книжці? Звільнений у зв'язку з завершенням виборчої кампанії? Сумно якось це все...
Изображение

#55 semen.mixalych

semen.mixalych

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 296 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 14:12

Сироманец, если вы имеете привилегированный доступ к телу Онищук. Скажите, Вы задавали вопросы Онищук:
Откуда деньги на АЗС?
Действительно ли ее муж участвовал в схемах разворовывания госсредств при закупке топлива для автомобилей скорой помощи?
И по поводу благотворительности для спортклуба "Олимп"?

И еще один вопрос к ВАМ ЛИЧНО. Вы, как журналист, как думаете. То, что пишет Корчагин, насколько это все может оказаться правдой? Только не надо говорить, что мало доказательств. Мы не в прокуратуре. Есть конкретные факты, даты, названия и т.д. Масса подробностей, как происходило все (это же не с неба свалилось). Все очень детально. Как вы, как журналист, думаете?

#56 fine

fine

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 175 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 14:12

не коректно мене коментуєте. бо той смайлик призначався до іншого вислову іншої людини! я дійсно, щиро вдячний пану Суслову. зараз днем з вогнем не знайдеш у Фастові колонки, одна лише є на розі Шевченка і Орджонікідзе від водопроводу загального. а в тих бюветах - водичка із скважин!

Та все коректно, я без сарказма, от щовихідних набираю воду, аж на Журавлівці, а на цихвихідних обов"язково піду до одного з тих б"юветів і наберу води, що тут такого?

#57 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 14:14

Я вже колись Руслану Миколайовичу подавав на представлення до премії кандидатуру Надії. Про Сашуню цього сказати поки що не можу. Старається, пнеться зі шкіри, аби не провалити відведену йому (чи їй) ділянку роботи, але видно, що зарано його (чи її) кинули на такі жорсткі форуми...
Изображение

#58 Aleh

Aleh

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 14:22

Та все коректно, я без сарказма, от щовихідних набираю воду, аж на Журавлівці, а на цихвихідних обов"язково піду до одного з тих б"юветів і наберу води, що тут такого?

Ok :(

#59 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 14:27

До Любов Онищук у мене такий самий доступ, як і в будь-якого фастівця. Ще раз повторю. Зайдіть у штаб "Батьківщини" і якщо й не її саму там зустрінете, то принаймні дізнаєтеся про графік її зустрічей, де й зможете поставити їй усі питання. Я дослівно памятаю, що Любов Іванівна сказала мені про кафе, яким володіє її донька, що воно не надто прибуткове, але персоналу на зарплатню вистачає, і в звязку з цим, очевидно, доведеться його чи закривати чи перепрофільовувати.
Изображение

#60 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 719 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 14:32

Сіроманець, не в обиду... Ваше обращение к Фастовчанам "фастівці" несколько режет ухо (глаз) :( Не могли бы Вы употреблять более привычное слово "Фастовчане" ("Фастівчани" - українською)? Когда-то на форумах здесь это обсуждалось. Спасибо
Omnia mea mecum porto

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru