To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Вибори-2012 у Фастові. Політична кухня зсередини очима журналіта.

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 323

#61 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 14:36

До речі, сьогодні з Кожанки телефонувала мама, розповіла, що війна компроматів з інтернет-простору уже перейшла в газетну площину. У її поштову скриньку вчора вкинули газету, буцімто видрукувану обласним осередком "Батьківщини", у якій Онищук і ставленниця "регіоналів" і тому подібне. Що цікаво, провів щойно лексично-стилістичний аналіз того, що вичитала мені мама по телефону з газети і порівняв з деякими ранішими дописами учасників цього форуму і виявилося чимало майже ідентичних мовних зворотів, схожий набір слів. Хлопці й дівчата, а чи не здається Вам, що це вже криміналом віддає?
Изображение

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!

#62 semen.mixalych

semen.mixalych

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 296 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 14:43

До Любов Онищук у мене такий самий доступ, як і в будь-якого фастівця. Ще раз повторю. Зайдіть у штаб "Батьківщини" і якщо й не її саму там зустрінете, то принаймні дізнаєтеся про графік її зустрічей, де й зможете поставити їй усі питання. Я дослівно памятаю, що Любов Іванівна сказала мені про кафе, яким володіє її донька, що воно не надто прибуткове, але персоналу на зарплатню вистачає, і в звязку з цим, очевидно, доведеться його чи закривати чи перепрофільовувати.

Перефразирую Ваш ответ. "Я шо дурак, вона ж мені не заплатить".

Еще раз процитирую, так как ответа я не услышал, даже о ВАШЕМ ЛИЧНОМ МНЕНИИ о материалах Корчагина. А по поводу того, что "все идите в штаб". Нас туда регулярно посылают штабисты Онищук...
Сироманец, если вы имеете привилегированный доступ к телу Онищук. Скажите, Вы задавали вопросы Онищук:
Откуда деньги на АЗС?
Действительно ли ее муж участвовал в схемах разворовывания госсредств при закупке топлива для автомобилей скорой помощи?
И по поводу благотворительности для спортклуба "Олимп"?

И еще один вопрос к ВАМ ЛИЧНО. Вы, как журналист, как думаете. То, что пишет Корчагин, насколько это все может оказаться правдой? Только не надо говорить, что мало доказательств. Мы не в прокуратуре. Есть конкретные факты, даты, названия и т.д. Масса подробностей, как происходило все (это же не с неба свалилось). Все очень детально. Как вы, как журналист, думаете?

Сообщение отредактировал semen.mixalych: 03 Октябрь 2012 - 14:45

#63 Sashunya

Sashunya

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 195 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 14:53

Цікаво, а чому Сашуня з нами лише з 22.09.2012 року? Це ж за місяць від Руслана Миколайовича навіть похвального листа не заробить... Бо для нас вибори лише одна з ланок у безперервному знімальному процесі. А Сашуні з рекомендаціями Сольвара після виборів залишиться лише йти займати чергу на біржу праці? І з якими характеристиками у трудовій книжці? Звільнений у зв'язку з завершенням виборчої кампанії? Сумно якось це все...

Интересно, а почему Сироманец с нами с 16.09...
Что за глупости... Уважаемый, я к Сольвару не имею никакого отношения, кроме того, то не скрываю, что голосовать буду за него.

#64 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 14:53

Є велика різниця чи я приходжу до штабу кандидата як газетний журналіст чи як журналіст-телевізійник. Якби переді мною стояла мета записати газетне інтерв'ю із Сольваром чи Онищук, то я кинув би диктофона до кишені, сів на електричку чи маршрутку і за півтори години був би у їхньому штабі, але камеру разом із обладнанням за 10 чи 15 тисяч у.о. в громадському транспорті не повезеш. Тобто, потрібно, їхати редакційним авто. Якщо Сольвар чи Онищук відмовить в інтервю, то, будучи сам, я розвернуся і поїду назад до Києва, але марно гнати з Києва авто і відривати від роботи ще 3 людини, аби потім наразитися на небажання зніматися чи ще якусь дурну примху кандидата - то для нас неприйнятно.
Изображение

#65 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 15:00

Я на цьому форумі з 16.09 тому, що хочу зняти і вже відзняв чималу частину фільму про вибори на Фастівщині. Я є переконаним прихильником націоналістичної ідеології і мені найбільш імпонує партія "Свободи". Із 31 кандидата найбільше подобається програма Онищук. Гарні враження залишив по собі наймолодший Суслов. Хоча в 25 років йти до парламенту йому ще геть зарано. Та й "ботексна" Королевська, яка очолює ту ж політичну силу, до якої належать і Суслови, у мене викликає лише глузливу посмішку.
Изображение

#66 fine

fine

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 175 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 15:16

До Любов Онищук у мене такий самий доступ, як і в будь-якого фастівця. Ще раз повторю. Зайдіть у штаб "Батьківщини" і якщо й не її саму там зустрінете, то принаймні дізнаєтеся про графік її зустрічей, де й зможете поставити їй усі питання. Я дослівно памятаю, що Любов Іванівна сказала мені про кафе, яким володіє її донька, що воно не надто прибуткове, але персоналу на зарплатню вистачає, і в звязку з цим, очевидно, доведеться його чи закривати чи перепрофільовувати.

Неприбуткове кафе, уууу. Прикро, одне з небагатьох нормальних у Фастові, так що треба пошвидше його відвідати, поки його неперепрофілювали, або закрили. "Пательня Фарт" то гуд, треба буде останній раз спробуватиB) А скільки я там передивився футболу, сумно:(

#67 Sashunya

Sashunya

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 195 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 15:23

Перефразирую Ваш ответ. "Я шо дурак, вона ж мені не заплатить".

Еще раз процитирую, так как ответа я не услышал, даже о ВАШЕМ ЛИЧНОМ МНЕНИИ о материалах Корчагина. А по поводу того, что "все идите в штаб". Нас туда регулярно посылают штабисты Онищук...
Сироманец, если вы имеете привилегированный доступ к телу Онищук. Скажите, Вы задавали вопросы Онищук:
Откуда деньги на АЗС?
Действительно ли ее муж участвовал в схемах разворовывания госсредств при закупке топлива для автомобилей скорой помощи?
И по поводу благотворительности для спортклуба "Олимп"?

И еще один вопрос к ВАМ ЛИЧНО. Вы, как журналист, как думаете. То, что пишет Корчагин, насколько это все может оказаться правдой? Только не надо говорить, что мало доказательств. Мы не в прокуратуре. Есть конкретные факты, даты, названия и т.д. Масса подробностей, как происходило все (это же не с неба свалилось). Все очень детально. Как вы, как журналист, думаете?

Вряд ли!

#68 Aleh

Aleh

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 03 Октябрь 2012 - 18:09

Я є переконаним прихильником націоналістичної ідеології і мені найбільш імпонує партія "Свободи".

теж пару слів скажу B) . на мене суттєво вплинула одна із відповідей панові Ткаченку.ua від пана Мирослава Мариновича. на запитання пана Олександра яке місце в Біблії пан Мирослав перечитує найчастіше, останній відповів, що про вихід юдеїв із Єгипту. далі він сказав чому, бо - "прозрів" :( і саме в тОму, що невідомо скільки би ще юдеї блукали по пустелі, аби вони не сформували єдиний НАРІД ЮДЕЙСЬКИЙ, як врешті все-таки утворився шляхом довгих випробовувань із рабів єгиптянських. і лише тоді Господь покликав на Синай лідера того народу Мойсея і вручив йому Свої Заповіді, як систему цінностей. знову ж таки, народ юдейський не відразу сприйняв ті Заповіді Божі і ще якийсь час вони блукали по пустелі, доки Господь не вивів їх на Землю Обіцяну. для того їм вистачило 40 літ. нмд, нам українцям, теж прийдеться блукати, і невідомо скільки, чи 40, чи 140 років...до того часу, поки ми не сформуємо єдиний НАРІД УКРАЇНСЬКИЙ, маючи за основу Заповіді Божі.

#69 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 04 Октябрь 2012 - 08:28

Наш народ вештається безпросвітною пустелею уже не 40 і не 140 років і на його долю випало анітрохи не менше випробувань, аніж на долю гебреїв. На жаль, вступні рядки зі знаменитої поеми Івана Франка "Мойсей": "Народе мій замучений, розбитий, мов паралітик той на роздоріжжу..." ще й дотепер на 21 році незалежності України якнайточніше характеризують душевні метання української нації.
Изображение

#70 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 04 Октябрь 2012 - 15:34

Якщо у когось є питання до Віктора Олексійовича Бойка, то прошу писати сюди. У суботу поставлю їх, а найкращі включу до програми.
Изображение

#71 semen.mixalych

semen.mixalych

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 296 сообщений

Отправлено 08 Октябрь 2012 - 17:35

На пивзавод ми відправилися двома автівками. У першій Любов Онищук за кермом хоч і далеко не нового, але просторого "Джипа"

Сироманець, ну хватит приукрашивать ситуацию с Онищук. Был я на встрече с Онищук и видел этот "не новый и простой "Джип". Не новый по словам Сироманца "джип" это Land Rover Freelander, последней модели. Как и пологается на встречи она ездит не сама, а с водителем. На джипе козырные номера с тремя семерками. Попросите при оформлении авто Вам выдать такие номера. и узнаеете сколько стоит такое удовольствие. Поверьте не одна зарплата сельского жителя. На встрече оделась "как бомжиха" (старая кофточка, вязаная желетка, короче не политик, а такая себе местная доярка, которая ездит на дорогущем джипе), а на ее сайте фото с ]]>брилиантовым ожирельем]]> и ]]>жемчугом]]>.

Вот еще одно фото с жемчугом ]]>ФОТО]]>

Короче, МИСС: "Мы скрываем свои доходы!!!" :wub:

Кстати, когда приезжал Тарасюк она тоже надела жемчуг, так Тарасюк ей объяснил что почем. Мол, не надо эти цацки тут светить. Все и так знають, что ты, любаша не бедная. :lol:

Ось Сашуні після виборів точно тут не побачимо, а про те, що у мене дуже великі телевізійні плани щодо Фастівщини (не лише міста, а й сіл) - у цьому не сумнівайтеся.

Неужели Онищук финансирует? :lol: Сироманец, не верьте! ДО выборов она Вам еще не то пообещает :crazy:

#72 semen.mixalych

semen.mixalych

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 296 сообщений

Отправлено 08 Октябрь 2012 - 17:38

Цікаво, а чому Сашуня з нами лише з 22.09.2012 року? Це ж за місяць від Руслана Миколайовича навіть похвального листа не заробить... Бо для нас вибори лише одна з ланок у безперервному знімальному процесі. А Сашуні з рекомендаціями Сольвара після виборів залишиться лише йти займати чергу на біржу праці? І з якими характеристиками у трудовій книжці? Звільнений у зв'язку з завершенням виборчої кампанії? Сумно якось це все...

Это лучше, чем Ваша будущая запись в трудовой: "профнепригодный" :crazy: Сашунь не парся. Человеку просто заплатили.

#73 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 08 Октябрь 2012 - 20:37

Якщо у когось є питання до Віктора Олексійовича Бойка, то прошу писати сюди. У суботу поставлю їх, а найкращі включу до програми.

не поставили запитань :huh: "шосте відчуття!" :lol: :mad:

#74 magician

magician

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 474 сообщений

Отправлено 09 Октябрь 2012 - 08:12

Сироманець, ну хватит приукрашивать ситуацию с Онищук. Был я на встрече с Онищук и видел этот "не новый и простой "Джип". Не новый по словам Сироманца "джип" это Land Rover Freelander, последней модели. Как и пологается на встречи она ездит не сама, а с водителем. На джипе козырные номера с тремя семерками. Попросите при оформлении авто Вам выдать такие номера. и узнаеете сколько стоит такое удовольствие. Поверьте не одна зарплата сельского жителя. На встрече оделась "как бомжиха" (старая кофточка, вязаная желетка, короче не политик, а такая себе местная доярка, которая ездит на дорогущем джипе), а на ее сайте фото с ]]>брилиантовым ожирельем]]> и ]]>жемчугом]]>.

Вот еще одно фото с жемчугом ]]>ФОТО]]>

Короче, МИСС: "Мы скрываем свои доходы!!!" :mad:

Кстати, когда приезжал Тарасюк она тоже надела жемчуг, так Тарасюк ей объяснил что почем. Мол, не надо эти цацки тут светить. Все и так знають, что ты, любаша не бедная. :huh:

Неужели Онищук финансирует? :lol: Сироманец, не верьте! ДО выборов она Вам еще не то пообещает :lol:

Так может расскажете как Руслан с зарплатой в 2000 грн. ездит на лексусе??? Если вы же такой честный то давайте уже про всех.
БОГА НЕТ!!!! ПРИВЕТ ОТ АТЕИСТА!!!!

#75 semen.mixalych

semen.mixalych

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 296 сообщений

Отправлено 09 Октябрь 2012 - 09:13

Так может расскажете как Руслан с зарплатой в 2000 грн. ездит на лексусе??? Если вы же такой честный то давайте уже про всех.

Если у вас есть какие-то факты - так вываливайте их судя на форум, а если нет, то чего попусту воздух сотрясать. Сольвар для Фастова за короткий срок сделал больше нежели Онищук за 20 лет. А вы спросите у Онищук откуда миллион баксов на заправки? Чего же не спрашиваете? И правда ли, что ворует деньги на скорых? И куда делись благотворительные деньги перечисленные спортклубу "Олимп"? И какие у нее отношения с "олигархом" Слободяном? :lol:

#76 magician

magician

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 474 сообщений

Отправлено 09 Октябрь 2012 - 09:37

Если у вас есть какие-то факты - так вываливайте их судя на форум, а если нет, то чего попусту воздух сотрясать. Сольвар для Фастова за короткий срок сделал больше нежели Онищук за 20 лет. А вы спросите у Онищук откуда миллион баксов на заправки? Чего же не спрашиваете? И правда ли, что ворует деньги на скорых? И куда делись благотворительные деньги перечисленные спортклубу "Олимп"? И какие у нее отношения с "олигархом" Слободяном? :lol:

Насчет фактов - декларация Сольвара, где указано доход за 2011 год 24 000 грн. А по поводу всего то что вы пишите, это пока все крики. Приведите реальные факты, документы, свидетелей. Или вы считаете чем больше Вы поорете на форуме, тем более все правдоподобно будет выглядеть?

#77 semen.mixalych

semen.mixalych

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 296 сообщений

Отправлено 09 Октябрь 2012 - 09:40

Насчет фактов - декларация Сольвара, где указано доход за 2011 год 24 000 грн. А по поводу всего то что вы пишите, это пока все крики. Приведите реальные факты, документы, свидетелей. Или вы считаете чем больше Вы поорете на форуме, тем более все правдоподобно будет выглядеть?

Да, Вам хоть решение Европейского суда принеси, все равно будете кричать неправда. Вам уже привели кучу официальных данных. А Вы, что в ответ? Только слова? Где Ваши факты? :lol:

#78 semen.mixalych

semen.mixalych

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 296 сообщений

Отправлено 09 Октябрь 2012 - 09:47

Насчет фактов - декларация Сольвара, где указано доход за 2011 год 24 000 грн.

И что вы как заведенные повторяете одно и тоже? Одни и те же вопросы? Что вы там хотите услышать? А вот ответы Онищук на вопросы это интересней? Там такие факты, хоть сейчас в прокуратуру неси... :lol:

#79 magician

magician

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 474 сообщений

Отправлено 09 Октябрь 2012 - 10:00

И что вы как заведенные повторяете одно и тоже? Одни и те же вопросы? Что вы там хотите услышать? А вот ответы Онищук на вопросы это интересней? Там такие факты, хоть сейчас в прокуратуру неси... :lol:

А там такие факты... А вот это слышало 50 человек... А вот мне сказали... Есть факты, несите в прокуратуру. Нет фактов молчите

#80 KONDRAT

KONDRAT

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 093 сообщений

Отправлено 09 Октябрь 2012 - 10:13

Одни получают зарплату в конвертах,а другие в бандеролях и посылках

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!