To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Динамівська осінь Доброслава


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 п-ц ск Доброслав

п-ц ск Доброслав

    Гість Фастова

  • Пользователи
  • Pip
  • 26 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2012 - 21:16

Изображение Изображение
Завдяки тісній співпраці Фастівського спортивного клубу «Доброслав» (Голова Ради Хоменко Юрій Миколайович) та Київської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України (заступник голови Гаврилко Олена Леонідівна) осінь для тренерів та спортсменів «Доброслава» виявилась справді «Динамівською». Спочатку наприкінці вересня Товариство «Динамо» спільно з управлінням освіти Фастівського міськвиконкому завдяки директору НВК "Ліцей інформаційних технологій-спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №9 Ріпко Наталії Анатоліївни, тренерському складу ( Чернишенко О.І. та Прокопенко М.М.) та спортсменам СК «Доброслав» було проведено фізкультурно-спортивний захід «День відкритих дверей для здоров’я дітей з Фізкультурно-спортивним товариством «Динамо» України» для учнів школи, на якому юні доброславівці, показавши свою майстерність в володінні мистецтвом самозахисту, приєднались до учнів школи для участі в різноманітних спортивних конкурсах та естафетах, переможці яких отримали від Товариства «Динамо» дипломи та цінні подарунки, а школа – набір м’ячів для занять ігровими видами спорту.
На початку жовтня по запрошенню СК «Доброслав» до Фастова завітала група спортивних лікарів спортивного диспансеру Товариства «Динамо», яка завдяки відділу з питань фізичної культури та спорту Фастівського міськвиконкому (начальник відділу Андрієнко О.А., директор МСЦ «Надія» Заплава О.С), що надав приміщення для лікарів, провела безкоштовне медичне обстеження понад 50 спортсменів СК «Доброслав» та спортивних секцій, які займаються в МСК «Надія» Спеціалісти також запросили тренерів привозити спортсменів на безкоштовне медичне повне обстеження дітей, які займаються спортом в м. Фатові, в Київ.
І нарешті 27 жовтня Товариство «Динамо» спільно з відділом з питань фізичної культури та спорту Фастівського міськвиконкому, за сприяння Фастівського міського голови Пенькового О.М. в спортивному комплексі ДЮСШ управління освіти Фастівського міськвиконкому провели відкритий чемпіонат КОО ФСТ «Динамо» України з панкратіону. Організація самих змагань лягла на плечі тренерського складу та спортсменів Фастівського спортивного клубу «Доброслав».
На турнір з’їхалось понад 120 кращих спортсменів 7 команд з Київської області (м. Біла Церква, м. Васильків, м. Миронівка, смт. Клавдієве-Тарасово Фастова та Фастівського району) та два клуби з м. Києва. Фастів та Фастівський район представляли відразу три команди – клубу «Тецушинкай» (тренер Заплава О.С), команда СК «Доброслав» м. Фастів та ДЮСШ Фастівського району – Доброслав (тренер Чернишенко О.І.).
Всі три команди, що представляли Фастівщину, виступили досить успішно. «Тецушинкай» в новому для себе виді спорту здобув 5 бронзових, 1 срібну та одну золоту медалі, з чим їх і вітаємо! Доброславівці, які виступали двома командами, здобули 4 бронзові, 5 срібних медалей та вітали перших в своїй короткій історії існування чемпіонів області серед дітей та юнаків. Так учні НВК "Ліцей інформаційних технологій-спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №9 Поліщук Валентин, Цепух Олександр та Рудяк Денис та ЗОШ № 5 Данилевський Олександр здобули бронзові медалі, срібними медалісти стали учні НВК "Ліцей інформаційних технологій-спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №9 Мільков Данило, ЗОШ № 5 Рябчук Вадим, ЗОШ № 1 Курмаз Владислав та учні ЗОШ № 4 Гайдай Владислав та Корнієнко Сергій.
Успіхи помічника інструктора з панкратіону, батька бронзового призера змагань Рудяка Дениса, Тимофія Ярославовича, який двома тижнями раніше став двократним золотим медалістом відкритого чемпіонату Києва серед дорослих відразу з двох видів змагань з панкратіону і ввійшов до складу збірної Киїської області для участі в Чемпіонаті України, а також в Історію «Доброслава», як перший чемпіон обласного рівня молодого клубу з панкратіону, підтримав і самий юний представник «Доброслава» на змаганнях, учень НВК
"Ліцей інформаційних технологій-спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №9 Смислов Данило, який став переможцем змагань, а також два представники Фастівського району, учень М. Снітинської ЗОШ Шеремет Ілля та Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лунін Антон, які також вибороли золоті медалі цього чемпіонату.
Змагання пройшли на досить високому спортивному і організаційному рівні і завершилися словами привітання спортсменів, які завітали до Фастова з різних куточків Київської області, заступника Фастівського міського голови Ткачової Любові Олегівни, яка висловила захоплення мужністю спортсменів та тренерів такого нелегкого та видовищного виду спорту, як панкратіон.
Керівництво клубу вітає призерів та переможців змагань, бажає подальших успіхів у складі збірної Київської області на всеукраїнському рівні, дякує керівникам та тренерам ДЮСШ м. Фастова, всіх, хто допоміг в організації цього свята спорту в Фастові, батькам спортсменів за підтримку та допомогу, директору НВК "Ліцей інформаційних технологій-спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №9 Ріпко Наталії Анатоліївні, директору Борівської ЗОШ Григорук Наталії Василівні за тісну співпрацю в наданні можливості готувати та проводити такі заходи для здоровя та гармонійного розвитку молоді.


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.