To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Новий телепроект на визначення найрозумнішого фастівського політика.

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 12

#1 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 06 Ноябрь 2012 - 11:28

Багато хто з форумчан слушне дорікав мені, де ж це, Сіроманцю, відзняті матеріали так давно заповідані тобою, чому, мовляв, не викладаєш їх в інтернеті. Пропоную Вашій увазі першу подачу із серії програм "Хто кого?". В гострому інтелектуальному протистоянні зійшлися Любов Онищук та Володимир Тимофіїв. Раніше не викладав програму навмисне, оскільки в ході передвиборчої кампанії, попри моє скептичне ставлення до деяких учасників перегонів, не бажав чути звинувачень у підігруванні окремим кандидатам. Вибори закінчилися, на результати голосування цей телепрект уже аніякогісіньким чином не вплине, тож теперки викладаю. Приємного перегляду, здорогі земляки: ]]>http://detonator.kiev.ua/vd1.html]]>
Изображение

#2 valser

valser

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 164 сообщений

Отправлено 06 Ноябрь 2012 - 12:26

Сіроманець, Вы издеваетесь или серьезно всех здесь за дураков имеете? Или Вы так увлеклись "подбором" своих вопросов двум кандидатам , что забыли о чём говорили(писали) как только здесь появились? Так я Вам помогу вспомнить. В любой ветке, где Вы отметились, нажмите на свой ник и выберете графу " найти сообщения" и пересмотрите, хотя бы, последние две страницы, что бы освежить память.
Я понимаю, Вам хочется выглядеть белым и пушистым, но не надо уже ж так грубо "спускать на тормозах".
З.Ы. На месте Вашего работодателя, за сделанную Вами работу в течении больше месяца, с привлечением других сотрудников и техники(?нафига нужна телекамера, автомобиль, оператор, водитель и тп, для опрос-викторины?) я бы Вас незамедлительно уволил. Ну или у Вас был/есть работодатель другого профиля с другими задачами.
Муж купает ребёнка, кричит из ванной:- Кать, он ест пену!Через пару минут:- Кать, она реально вкусная!

#3 v84285216324436091

v84285216324436091

...

• Заблокированные
  • PipPipPipPipPip
  • 2 526 сообщений

Отправлено 06 Ноябрь 2012 - 12:31

Так какую цель имеит этот опрос? Сделать кого то дурнем или умным.Кстати эта "викторина" на уровне школьной программы.Я не удивился бы,если бы ткая викторина проводилась среди учеников фастовских школ.
Отец и мама украинцы,коренные фастовчане.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

#4 valser

valser

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 164 сообщений

Отправлено 06 Ноябрь 2012 - 12:34

Только что пересмотрел Ваш видеоролик. Ещё бы я уволил вашего звукорежиссёра за полную профнепридатность. Конечто при условии что он существует в природе как и Ваша студия с Вашим заданием.
Муж купает ребёнка, кричит из ванной:- Кать, он ест пену!Через пару минут:- Кать, она реально вкусная!

#5 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 06 Ноябрь 2012 - 12:46

Ще раз розтовкмачую для нерозумної пастви Сольвара, яка здатна лише разом зі своїм шефом у кожному ролику визубрити три фрази: а) про глибоко віруючого кандидата, б) про господарника в) про благодійника чужим коштом. Цей телепроект покликаний був показати фастівчанам, чи кандидати, за яких вони голосують, хоча б мають ЕЛЕМЕНТАРНЕ УЯВЛЕННЯ, про округ, який вони представлять. Чи їм цікаво, що це за край, що це за люди, яка в них історія, яка культура...Для ШИБКО ВУМНИХ, для яких це питання шкільної вікторини і на які вони наперед знать усі відповіді, готовий зустрітися з ними і запропонувати відповісти на аналогічні...Тільки при умові про зустріч домовляємося конкретно, а не як полохливий Сольвар, за яким треба ганяти по всьому округу...
Изображение

#6 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 06 Ноябрь 2012 - 12:50

Людина, яка не відрізнить відеоролика з пропагандистськими штампами, підібраними на один копил і витриманими в кращих зразках радянського агітпропу із оперетково-постановочних зустрічей Сольвара, від телепрограми, яка несе ПРОСВІТНИЦЬКО-ПІЗНАВАЛЬНУ, ПАТРІОТИЧНО-ВИХОВНУ функцію, говорити немає про що.
Изображение

#7 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 06 Ноябрь 2012 - 12:55

Звичайно, що пастві Сольвара подавай бруд, скандали, викриття, копирсання в спідній білизні...Але вибори закінчилися, шановні... І Ваші недолугі фантазування залишилися в минулому...А ось потяг до знань у фастівчан, кожанчан буде завжди...І ми в цьому допомагатимемо, як тільки зможемо...
Изображение

#8 FastivNet

FastivNet

Почесний мешканець

• Администраторы
  • PipPipPipPip
  • 782 сообщений

Отправлено 06 Ноябрь 2012 - 19:09

Вот скажите, опрос или викторина, называйте как угодно, какую полезную нагрузку может понести в данной ситуации, в данный момент? Какой вообще смысл? Ну плохо знает кандидат свой округ, историю округа и так далее, это как то умиляет его? А тем более сейчас, выборы прошли, какой смысл данного видео сейчас?

#9 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 06 Ноябрь 2012 - 20:33

Для когось вирішальним чинником під час голосування виявилося те, НАСКІЛЬКИ ПОВНИЙ ГАМАНЕЦЬ у його кандидата, інші виборці повелися на чисто популістські гасла і обіцянки (зробити усіх щасливими, веселими і заможними ледь не за місяць), але чимало серед них було й таких, і я, безумовно, серед їх числа, які на перше місце ставляли ЗНАННЯ, ОСВІЧЕНІСТЬ, РОЗУМ обранця. Ви ось запитуєте, чи применшує заслуги кандидата його невігластво? Гадаю, що так. Ви запитуєте, чому виклав відео саме зараз? Вище вже відповідав, що зробив це свідомо для того, аби не звинуватили у підігруванні окремим кандидатам. Усім людям не поясниш, що наша знімальна група - це не "літучий голандець", який мусить вганяти за страхополохом Сольваром по чотирьох районах області і то безрезультатно. А виставиш відео без нього - відразу тавро про упередженість начеплять. Сприймайте цю програму, як писав вождь пролетаріату саме "в цей конкретний історичний період" (коли вибори вже позаду) не як змагання кандидатів в депутати, а як звичайний пізнавально-розважальний телепроект. А користь від нього хоча б в тому, що дещо й самі зможете пригадати зі шкільної програми. Київський регіон не чужий же для Вас зрештою. Може й знадобиться якась взята з програми інформація в майбутньому.
Изображение

#10 sasha1988

sasha1988

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 338 сообщений

Отправлено 06 Ноябрь 2012 - 22:59

В ролику ничего не вижу плохого. Сіроманец, благодарю за труды.

Но так же хочу сделать Вам замечание - уважайте на так мыслящих как Вы. Я отдал голос за Сольвара, но не из-за его пропаганды, и я не есть его овцою, что бы называть его моим пастухом.

Сообщение отредактировал sasha1988: 06 Ноябрь 2012 - 22:59

На балконі ми - психологи. На кухні ми - політики. У мережі ми - філософи. І лише в житті як були дурнями, так ними і залишилися. ▼▲ 15 Мбит/с - FastNET ⇒ OS: (k)Ubuntu Linux 12.04 ⇒ Web-browser: Firefox

#11 v84285216324436091

v84285216324436091

...

• Заблокированные
  • PipPipPipPipPip
  • 2 526 сообщений

Отправлено 07 Ноябрь 2012 - 10:13

Сами вопросы в этом ролике очень интересные и познавательные и действительно затрачен труд...Эти вопросы пригодятся для школьных викторин.Вам дети спасибо скажут. :P

#12 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 08 Ноябрь 2012 - 21:53

ну большинство жителей Фастова(особенно среди приезжих) и на 5 вопросов бы не ответили правильно

#13 v84285216324436091

v84285216324436091

...

• Заблокированные
  • PipPipPipPipPip
  • 2 526 сообщений

Отправлено 09 Ноябрь 2012 - 14:29

ну большинство жителей Фастова(особенно среди приезжих) и на 5 вопросов бы не ответили правильно

А оно им нужно? Это детям интересно знать и нужно.А взрослым голова болит где хлеб насущный добыть.Тем более руководителям предприятий,у них по другим вопросам голова пухнет.Как свести дебит с кредитом....Что их то позорить такими вопросами?

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы