To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

В «Доброслава» – День народження.


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 2

#1 п-ц ск Доброслав

п-ц ск Доброслав

  Гість Фастова

 • Пользователи
 • Pip
 • 26 сообщений

Отправлено 18 Декабрь 2012 - 12:47

Изображение 18 листопада 2011 року в Фастові народився новий спортивний клуб – «Доброслав».
Засновниками Фастівського спортивного клубу «Доброслав» стали Хоменко Юрій Миколайович, тренер-викладач з рукопашного бою, заступник начальника лінійного відділу на станції Фастів з кадрового забезпечення; Цісар Микола Омелянович, заслужений тренер України з кульової стрільби, педагог дитячої музичної школи м. Фастів та Прокопенко Микола Миколайович, тренер-викладач з бойового гопака, вчитель фізичної культури Фастівської ЗОШ №3.
Очолив Раду клубу Хоменко Юрій Миколайович, а до її складу увійшли Цісар Микола Омелянович; Прокопенко Микола Миколайович; Чернишенко Олег Іванович, тренер викладач з рукопашного бою, тренер викладач відділення з панкратіону ДЮСШ відділу з питань фізичної культури та спорту Фастівської РДА; Ільющіц Федір Васильович, інструктор з рукопашного бою, інструктор бойової та фізичної підготовки Фастівського МВ ГУ МВС України в Київській обл.; Куклінський Сергій Анатолійович, інструктор з рукопашного бою; Долгий Сергій Олександрович, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології виконавчого комітету Фастівської міської ради.
Основні поки що види спорту, які культивуються в спортивному клубі, це панкратіон, рукопашний бій, бойовий гопак та кульова стрільба.
Фастівський спортивний клуб «Доброслав» є колективним членом федерації панкратіону Київської області, Федерації Бойового гопака Київської області. Також Фастівський спортивний клуб «Доброслав» підписав договір про співпрацю з Київською обласною організацію фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, активно співпрацює з відділами освіти та фізичної культури та спорту Фастівського міськвиконкому та Фастівською районною державною адміністрацією, Фастівським куренем Українського козацтва, іншими громадськими організаціями м. Фастова та Київської області, співпрацює з Федерацією рукопашного бою м. Києва та Центральною школою бойового гопака м. Львів.Изображение
І свято, на яке зібралося біля 80 дітей, їхні батьки та гості, розпочалось з словами привітань до присутніх та представлення Ради клубу та офіційних гостей, які завітали на річницю, голови Ради клубу Хоменка Юрія Миколайовича. Кожен виходив на імпровізовану сцену спортивного залу МСЦ «Надія» з теплими словами і захопленням від проробленої роботи з молоддю Фастова і району керівництва клубу та його тренерського складу. Так з теплих слів привітання розпочав представник Фастівського виконкому, який входить і до складу Ради клубу Долгий Сергій Олександрович, який висловив подяку та вручив керівникам, тренерам та кращим спортсменам клубу грамоти від міського голови Пенькового О.М.
Старшина Фастівського куреня Українського козацтва на чолі з отаманом Василем Мазуренком з теплими словами на адресу керівників та тренерів клубу відзначила грамотами і самих активний вихованців «Доброслава» за активну участь у козацькій справі та спортивні результати. До них долучились і представники спорткомітетів Фастова та району та Київської обласної організації «Динамо», керівництво яких було,на жаль для присутніх, в цей день на інших спортивних заходах, але через своїх представників привітали спортивний клуб з річницею, а 14 кращих спортсменів, переможців і призерів обласних та всеукраїнських змагань з панкратіону було відзначено дипломами та грамотами. До речі, завдяки тісній співпраці та спортивним результатам на базі Фастівського спортивного клубу «Доброслав» в цьому місяці офіційно відкрилось відділення панкратіону КДЮСШ «Динамо», куди зачислені кращі юні доброславівці і будуть мати практичну, методичну. медичну та матеріальну підтримку з боку цієї організації, а ті, що будуть мати бажання зв`язати своє життя з силовими структурами, служити в елітних військах під час проходження строкової служби в армії, будуть мати підтримку з боку організації, яка створена якраз завдяки силовим структурам і з метою підготовки молоді до служби в армії та роботи в правоохоронних органах.
Сам же спортивний клуб нагородив пам`ятними відзнаками і тих дітей, які займаються з перших днів і з причин слабкого здоров`я, юного віку, травм т.д. не змогли здобути високих спортивних результатів, але вибрали шлях важких тренувань, гартуючи себе, не дивлячись ні на що, перемагаючи свої фізичні, моральні чи духовні слабкості. А перемога над собою – найбільша перемога.Изображение
Потім про здобутки клубу розповів провідний тренер з панкратіону і бойового гопака Чернишенко Олег Іванович, а розповісти було про що.
За рік існування клубу маємо чотирьох інструкторів з панкратіону, які пройшли атестацію в Федерації панкратіону Київської області, двох інструкторів з бойового гопака, 23 дітей отримали юнацькі спортивні розряди, 8 учнів виконали норматив ІІ дорослого спортивного розряду, 10 доброславівців стали першорозрядниками, а один виконав нормативи кандидата у майстри спорту з панкратіону. Маємо трьох суддів ІІ категорії з панкратіону, які мають право судити чемпіонати України, та 3 суддів ІІІ категорії (обласний рівень). Один з них обслуговував 4 чемпіонати України серед дітей та дорослих та міжнародний турнір з панкратіону в складі кращих суддів Федерації панкратіону України.
Було проведено низку різноманітних спортивних і культурних заходів від одноденного виходу на природу з дітьми «Доброслава» і Фастівських шкіл та триденного наметового табору в лісах Фастівщини до двотижневих зборів на Чорному морі, від участі в організації спортивних заходів в межах однієї з шкіл Фастова до організації обласних змагань з панкратіону в місті Фастові…
Сьогодні в Фастівському спортивному клубі «Доброслав» займається понад 110 дітей. Секції та гуртки з панкратіону та бойового гопака працюють на базі шкіл НВК "Ліцею інформаційних технологій СЗОШ I-III ступенів №9", Фастівського ліцею-інтернату, Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Чернишенко О.І.), Фастівської ЗОШ № 3 (тренер Прокопенко М.М.), панкратіону в МСЦ «Надія» (тренери Хоменко Ю.М. та Чернишенко О.І.) та відкривається нове відділення з рукопашного бою ( Ільющіц Ф.В.). В майбутньому планується відкриття при школах та спортивних центрах міста Фастова та району ще декількох секцій з панкратіону, рукопашного бою, бойового гопака та інших видів спорту з основною метою: забрати дітей з вулиці і допомагати виховувати свідомих та здорових громадян України.
Свято продовжилось показовими виступами дітей, які показували своїм батькам традиції тренувань з бойового гопака, історію та техніку древнього бойового мистецтва панкратіону, яке було включене в програму давньогрецьких олімпійських ігор ще у 548 році до н. е., техніку володіння майстерністю самозахисту в різноманітних ситуаціях на вулиці та невеличкий концерт, який складався з пісень, вивчених в походах, біля вогнища, під гітару учнів разом з своїми тренерами,
Наприкінці свята голова батьківського комітету Смислова Ірина Іванівна, яка разом з самим спортивним татом клубу, батьком переможця і призера різноманітних змагань з рукопашного бою та панкратіону Дениса Рудяка Тимофієм Ярославовичем Рудяком, який сам в «Доброславі» став чемпіоном області, бронзовим та срібним призером Чемпіонату України, суддею всеукраїнського рівня та інструктором з панкратіону, були обрані в Раду спортивного клубу, разом з вітаннями в адресу всіх доброславівців з допомогою своєї колеги з батьківського комітету Поліщук Аліни Юріївни подарували від батьків пам`ятні футболки з емблемою клубу (яку, до речі, самі придумали два кращих вихованці «Доброслава», учні ЗОШ № 5 м. Фастова Рябчук Вадим та Данилевський Олександр), та надписом – гаслом, за принципом якого і виховуються особистості в «Доброславі» - «Життя – Україні, душа – Богу, честь – нікому!» Такі футболки були зроблені завдяки ще одному батьку, який приймає активну участь у життєдіяльності клубу, Віктору Курмазу.
І закінчилося свято святковим столом з солодощами і фруктами для всіх дітей «Доброслава», який організували батьки на чолі з головами батьківського комітету та керівники клубу.
За рік «Доброславівці» справді згуртувались в єдину велику і дружню родину і запрошує всіх бажаючих приєднатись до неї, адже наша сила – в нашій єдності.Изображение

#2 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 14 431 сообщений

Отправлено 18 Декабрь 2012 - 16:10

Наши поздравления! ТОлько об этом надо было писать месяц назад! )))
Omnia mea mecum porto

#3 п-ц ск Доброслав

п-ц ск Доброслав

  Гість Фастова

 • Пользователи
 • Pip
 • 26 сообщений

Отправлено 18 Декабрь 2012 - 17:51

Дякуємо!:)Офіційне дійство відбулося 16.12.12.
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы