To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Marilyn Manson Київ 20/12/2012

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 bourne

bourne

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 98 сообщений

Отправлено 23 Декабрь 2012 - 19:47

Нарешті збулась одвіковічна мрія фанатів страшного і жахливого, збоченого і яскравого, та просто одіозного - нарешті Manson завітав у Київ.
Локація - Палац спорту, дата - переддень кінця світу.
Справді довгоочікувана подія, нарешті він завітав і до нас у рамках світового турне в підтримку нового альбому - "Hey cruel world".
На розігріві виступала Ірена Карпа у платі з сала :). Впринципі мені навіть сподобалось, оскільки чув її перший раз у житті.
Сам Manson спізнився з виступом десь на півтори години, але вже з перших секунд забуваєш про все і починаєш просто кайфувати.
Кожну пісню декорації на сцені змінювались і сам Manson перевдягався, приміривши під час виступу і залізну маску, і шкуру лисиці, і вбрання Папи римського.
Атмосфера під час виступу була неймовірно драйвовою і сам співак викладався на всі 100, після кожної пісні вигукуючи Київ і отримуючи у відповідь
вдячні відгуки фанатів.
Під час виконнання однієї з пісень, якась фанатка запузирила свій лівчик на сцену і Manson без вагань підхопив цого і натягнув на голову :).
Єдиним недоліком був всежтаки не дуже гарний звук, якщо у фан зоні 1, ще все було ок, то інші частини залу вже отримували зовсім не те.
Думаю, це проблема самого палацу спорту, який як на мене не готовий до витупу таких масштабів. Приблизно таж ситуація була на Moby.
Сам концерт тривав близько 1-15, і на біс співак не вийшов, кажуть що його після концерту вели під руки.
Можна ще відмітити, що збоку за кулісами весь виступ просиділа його нова пасія.
Будемо сподіватись, що ми його ще побачимо у нас :)

]]>Изображение]]>

]]>Изображение]]>

]]>Изображение]]>

]]>Изображение]]>

]]>Изображение]]>

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы