To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
* * * - - 3 Голосов

Проституция в Украине или ... Право на профессию

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 59

Опрос: Стоит ли легализовать проституцию в Украине? (25 пользователей проголосовало)

1. Да - давно пора! (13 голосов [52.00%])

Процент голосов: 52.00%

2. Нет - это аморально! (9 голосов [36.00%])

Процент голосов: 36.00%

3. А мне все равно - не пользуюсь! (3 голосов [12.00%])

Процент голосов: 12.00%

Голосовать Гости не могут голосовать

#21 Гость_CHE BURASHKA_*

Гость_CHE BURASHKA_*
  • Гости

Отправлено 03 Ноябрь 2008 - 23:19

Давайте посмотрим на наших северных соседей - Россиян. Несмотря на то, что корупция там тоже чувствует хорошо - они смогли издать (и самое главное проследить за выполнением, а не как всегда спустить на тормозах) закон "об игорном бизнесе" - уже построено пару игорных гордков + ещё пара строиться. Все мелкие игорные залы давным давно закрыты, остались только крупные игорные заведения (которые сидят на чемоданах - ждут окончания строительства). Хотя кипеша тоже было много, но покричали и успокоились. То же самое они смогли убрать уличную торговлю (сужу по москве). Было бы желание.

Сообщение отредактировал CHE BURASHKA: 03 Ноябрь 2008 - 23:20

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!

#22 igor_roz

igor_roz

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 169 сообщений

Отправлено 03 Ноябрь 2008 - 23:22

Лучше б мы жили по-европейски.

Елю, а що ви вкладаєте в це поняття?

Знаєте, я кось натрапив на цікавий вираз - "Якщо чоловік пішов на ліво, то вочевидь в тому винна дружина". Звичайно, що це дещо гіперболізовано, винні, як правило, обидва, але, вочевидь, потреба у секс послузі не виникне у людини з більш-менш активним статевим життям. НМД

Сообщение отредактировал igor_roz: 03 Ноябрь 2008 - 23:30

#23 Гость_Alex_8888_*

Гость_Alex_8888_*
  • Гости

Отправлено 03 Ноябрь 2008 - 23:27

Знаєте, я кось натрапив на цікавий вираз - "Якщо чоловік пішов на ліво, то вочевидь в тому винна дружина". Звичайно, що це дещо гіперболізовано, винні, як правило, обидва, але вочевидь потреба у секс послузі не виникне у людини з більш-менш активним статевим життям.

Так, згоден. Не хотів би я мати дружину, з якою б не міг задовільняти природні потреби. А для того, хто ще й намагається жити духовним життям, і не може морально йти на шлюбні зради - це знущання!!

#24 Ellia

Ellia

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 171 сообщений

Отправлено 03 Ноябрь 2008 - 23:34

Елю, а що ви вкладаєте в це поняття?

Знаєте, я кось натрапив на цікавий вираз - "Якщо чоловік пішов на ліво, то вочевидь в тому винна дружина". Звичайно, що це дещо гіперболізовано, винні, як правило, обидва, але вочевидь потреба у секс послузі не виникне у людини з більш-менш активним статевим життям.

Я маю на увазі рівень задоволення потреб людини в житлі, продуктах харчування, одязі, медичному обслуговуванні, можливості працювати і т.д. і т.п., тобто в тому, що кожному з нас гарантує Конституція. А мені здається, що потреба в послузі виникає від елементарної ліні та жадібності- бо за будь-якою жінкою треба хоч елементарно "ухаживать" (соррі, не можу на укр. мову перекласти), тобто прикладати певні зусилля, витрачати час і кошти (в будь-якому разі більші, ніж на Окружній) - того простіше дати дівці пару червонців - і має чоловічок задоволення без напрягу. Фу, свинство яке!!! Я вже проти легалізації!!! Статтю до Кримінального кодексу, пліз...

#25 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 978 сообщений

Отправлено 03 Ноябрь 2008 - 23:37

"ухаживать" - "залицятися", но, думаю, не самый верный перевод
Omnia mea mecum porto

#26 Гость_CHE BURASHKA_*

Гость_CHE BURASHKA_*
  • Гости

Отправлено 03 Ноябрь 2008 - 23:42

Парой червонцев тут не отделаешься :blink: Как минимум придёться отдать 2\3 средней киевской зарплаты.

#27 igor_roz

igor_roz

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 169 сообщений

Отправлено 03 Ноябрь 2008 - 23:43

Я маю на увазі рівень задоволення потреб людини в житлі, продуктах харчування, одязі, медичному обслуговуванні, можливості працювати і т.д. і т.п., тобто в тому, що кожному з нас гарантує Конституція. А мені здається, що потреба в послузі виникає від елементарної ліні та жадібності- бо за будь-якою жінкою треба хоч елементарно "ухаживать" (соррі, не можу на укр. мову перекласти), тобто прикладати певні зусилля, витрачати час і кошти (в будь-якому разі більші, ніж на Окружній) - того простіше дати дівці пару червонців - і має чоловічок задоволення без напрягу. Фу, свинство яке!!! Я вже проти легалізації!!! Статтю до Кримінального кодексу, пліз...

А ви не думаєте, що є купа жінок, які не відчувають у тому потребу, натомість їх партнери того потребують фізично (гормоли, лібідо...) а то й виходять заміж не через щире кохання, а цілком з матеріальних підстав?

Я не виправдовую таких чоловіків, але я їх розумію. І стаття кримінального кодексу ніц не змінить!!! Ви ж знаєте нашу пенетеціарку...

Так, залицятися лінуються, але і жінки мають не аби-які потреби. Один турок, який оженився на хорошій дівчині українці дивувався нашим жінкам, що вони схиблені на грошах...

#28 Гость_Alex_8888_*

Гость_Alex_8888_*
  • Гости

Отправлено 03 Ноябрь 2008 - 23:51

...схиблені на грошах...

Так, це є, як мені здається, у кожної українки. Сподіваюсь, що хоч один виняток знайдеться... :blink:

Турок, на відмінну від наших, це замітив, тому що він - мусульманин. А за їх законами (я маю на увазі духовними, адже вони становлять основну масу суспільної свідомості і людських законів) тільки той чоловік гідний дружини (і не одної, як ви знаєте), якщо зможе її та дітей забезпечити матеріально. Ось тому і немає у їхніх жінок такої матеріальної потреби, як в наших.

Сообщение отредактировал Alex_8888: 03 Ноябрь 2008 - 23:52

#29 Ellia

Ellia

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 171 сообщений

Отправлено 03 Ноябрь 2008 - 23:58

Парой червонцев тут не отделаешься :blink: Как минимум придёться отдать 2\3 средней киевской зарплаты.

Це Ви мабуть в дуже солідних закладах були... Розкажу історію: весною мій тато, якому майже 70, їхав до мене в гості. На Одеській трасі йому трапились двоє дівчат, які стояли на обочині дороги і з надією в очах заглядали в "очі" кожній автівці. Мій таточко пожалів дівчаток, мерзнуть же на вулиці бідолашні, - вирішив підвезти. Дівчата сіли в машину, тато спитав куди їх підвезти - ті й розказали йому шо й почому. Ціна на оральний секс, скажімо так культурно, була 20 гривень, а по повній програмі - 50 (мені дуже цікаво стало, скільки ж вони за ЦЕ беруть) А Ви кажете 2/3 зарплати... І якщо вони там стоять - "значит кому-то это нужно"...... (уявіть Борисович мого папу в такій ситуації! :biggrin: :biggrin: <_< Ми з нього реготали днів зо два !)

Так, це є, як мені здається, у кожної українки. Сподіваюсь, що хоч один виняток знайдеться... :wink:

Турок, на відмінну від наших, це замітив, тому що він - мусульманин. А за їх законами (я маю на увазі духовними, адже вони становлять основну масу суспільної свідомості і людських законів) тільки той чоловік гідний дружини (і не одної, як ви знаєте), якщо зможе її та дітей забезпечити матеріально. Ось тому і немає у їхніх жінок такої матеріальної потреби, як в наших.

Тільки наші дівчата дуже цікаві наречені для європейців, американців - як не дуже вимогливі, на відміну від їхніх жінок.... Ось Вам один виняток - я не схиблена на грошах. ...

#30 Фрекен_Снорк

Фрекен_Снорк

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 455 сообщений

Отправлено 03 Ноябрь 2008 - 23:58

що вони схиблені на грошах...

Так, це є, як мені здається, у кожної українки.

Ти зараз ображаеш усіх співвітчизнець :blink: Наши дівчата, Слава Богу, ще здатні себе забезпечити.

Ось Вам один виняток - я не схиблена на грошах. ...

+1! :biggrin:

Чому із-за якихось продажних жінок в повії записують уцю націю?То вибирати треба собі коло спілкування уважніше, любі друзі!
Когда власть любви превзойдет любовь к власти, настанет мир на Земле (с) Джимми Хендрикc

]]>Изображение]]>

#31 igor_roz

igor_roz

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 169 сообщений

Отправлено 04 Ноябрь 2008 - 00:01

Наші теж могли, не так давно - 100 років тому мій прапрадід зміг дати освіту всмі дятям і дати хороше придане ще й 2х усиновити... я йому можу лише позаздрити. Але тоді були інші порядки і цінності. Жінка мала на собі хатні обов'язки і діти, чоловік - робота.
Тоді була лише конкуренція між чоловіками. Зараз між усіма ... і чоловіки, часто програють нашим козир-дівкам. Причини того - то вже окрема тема.
У турків і арабів все ж таки традиції збереглися краще, ну і держава це підтримує, хоч часто недемократичними методами...

#32 Гость_Alex_8888_*

Гость_Alex_8888_*
  • Гости

Отправлено 04 Ноябрь 2008 - 00:07

.... Ось Вам один виняток - я не схиблена на грошах. ...

Якщо це правда, і ви ніколи не були схибні на матеріальних цінностях - то я тільки радий за Вас. По більше б таких жінок. :biggrin:

Так, це є, як мені здається, у кожної українки.

Ти зараз ображаеш усіх співвітчизнець :blink: Наши дівчата, Слава Богу, ще здатні себе забезпечити.

+1! :biggrin:

Чому із-за якихось продажних жінок в повії записують уцю націю?То вибирати треба собі коло спілкування уважніше, любі друзі!

Вибач, Фрекен_Снорк, якщо я задів тебе цим.

#33 igor_roz

igor_roz

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 169 сообщений

Отправлено 04 Ноябрь 2008 - 00:08

Ти зараз ображаеш усіх співвітчизнець :angry: Наши дівчата, Слава Богу, ще здатні себе забезпечити.

Я не можу образити усіх - хибна думка. Я говорю про тенденцію, а не маю на меті образити кожну жінку. В Україні є багато достойних і порядних дівчат, але не так мало таких, як я написав.

А щодо себе забезпечити - ось в цьому криється найбільша небезпека. Усі жіночі журнали тихою сапою програмують жінок, що вони мають вміти жити на свою зарплату. Ні, щоб дати поради яких чоловіків обирати і яких утинати. Ні, ви маєте бути готовими бути жінкою-одиначкою. блін... "повбивавби"

#34 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 978 сообщений

Отправлено 04 Ноябрь 2008 - 00:09

Ellia, я пацталом! Ну, повеселили на ночь! Подвёз, называется!
Omnia mea mecum porto

#35 Гость_Alex_8888_*

Гость_Alex_8888_*
  • Гости

Отправлено 04 Ноябрь 2008 - 00:10

Я не можу образити усіх - хибна думка. Я говорю про тенденцію, а не маю на меті образити кожну жінку. В Україні є багато достойних і порядних дівчат, але не так мало таких, як я написав.

igor_roz, це було адресовано мені, ти тут не причом.

#36 Фрекен_Снорк

Фрекен_Снорк

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 455 сообщений

Отправлено 04 Ноябрь 2008 - 00:10

Alex_8888, задів, бо я не схиблена на грошах, і ненавиджу дівок, які схиблені на грошах! :angry:
І серед моїх подруг таких нема. Бо це антиморально - свої стосунки будувати виключно із-за грошей (якщо ти не знав). А ти кажеш - кожна українка! (хоч я і не українка, але себе нею вже давно вважаю)
Когда власть любви превзойдет любовь к власти, настанет мир на Земле (с) Джимми Хендрикc

]]>Изображение]]>

#37 Ellia

Ellia

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 171 сообщений

Отправлено 04 Ноябрь 2008 - 00:18

А щодо себе забезпечити - ось в цьому криється найбільша небезпека. Усі жіночі журнали тихою сапою програмують жінок, що вони мають вміти жити на свою зарплату. Ні, щоб дати поради яких чоловіків обирати і яких утинати. Ні, ви маєте бути готовими бути жінкою-одиначкою. блін... "повбивавби"

Почитала пости представників протилежної статі і закралась в мене думка, що мабуть десь тут і зарита причина такого явища, як фемінізм. Шановні, я, наприклад, ненавиджу жіночі журнали, і, будь моя воля, заборонила їх би, щоб не засмічували і так пусті голови тих дам, що їх читають. Проте заробляю собі на життя сама і здатна забезпечити не лише себе, а і своїх дітей і батьків. І це не програмування на те, щоб бути одиначкою. Просто дозволити собі таку розкіш, як залежати від можливостей чоловіка і його бажання допомогти моїм рідним, я не можу. А якщо з ним щось трапиться? А якщо він розвернеться і піде - тоді що? На жаль таких прикладів - повно. А діти, вибачте, їсти хотять... І навіть пошуки ішого чоловіка займуть якийсь час... А жити якось треба..

#38 Гость_Alex_8888_*

Гость_Alex_8888_*
  • Гости

Отправлено 04 Ноябрь 2008 - 00:18

Alex_8888, задів, бо я не схиблена на грошах, і ненавиджу дівок, які схиблені на грошах! :angry:
І серед моїх подруг таких нема. Бо це антиморально - свої стосунки будувати виключно із-за грошей (якщо ти не знав). А ти кажеш - кожна українка! (хоч я і не українка, але себе нею вже давно вважаю)

Я радий за тебе і за твоїх подруг.

#39 Ellia

Ellia

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 171 сообщений

Отправлено 04 Ноябрь 2008 - 00:19

Ellia, я пацталом! Ну, повеселили на ночь! Подвёз, называется!

Я так и знала, что смеяться будете!!!

#40 igor_roz

igor_roz

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 169 сообщений

Отправлено 04 Ноябрь 2008 - 00:22

Почитала пости представників протилежної статі і закралась в мене думка, що мабуть десь тут і зарита причина такого явища, як фемінізм. Шановні, я, наприклад, ненавиджу жіночі журнали, і, будь моя воля, заборонила їх би, щоб не засмічували і так пусті голови тих дам, що їх читають. Проте заробляю собі на життя сама і здатна забезпечити не лише себе, а і своїх дітей і батьків. І це не програмування на те, щоб бути одиначкою. Просто дозволити собі таку розкіш, як залежати від можливостей чоловіка і його бажання допомогти моїм рідним, я не можу. А якщо з ним щось трапиться? А якщо він розвернеться і піде - тоді що? На жаль таких прикладів - повно. А діти, вибачте, їсти хотять... І навіть пошуки ішого чоловіка займуть якийсь час... А жити якось треба..

Ні-ні ні, я в жодному разі не веду до чоловічого шофінізму, скоріше як контрагрумент. Не можна залежати від чоловіка, хоча б бодай тому, щоб купити щось тобі таке (шоколадку :angry: і самій з'їсти). Але не має жінка пахати...

А взагалі, істина десь там...

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!