To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Росте «Доброслав» – ростуть успіхи вихованців.


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 2

#1 п-ц ск Доброслав

п-ц ск Доброслав

  Гість Фастова

 • Пользователи
 • Pip
 • 26 сообщений

Отправлено 06 Февраль 2013 - 09:44

Изображение
Успішним виявились для «доброславівців» змагання, які відбулись 3 лютого в м. Біла Церква. З чемпіонату Київської області з панкратіону, який являвся відбірковим до чемпіонатів України в тій же Білій Церкві та в м. Севастополі, «доброславівці», які виступали відразу двома командами – ДЮСШ Фастівського району та КДЮСШ «Динамо» під керівництвом свого тренера Чернишенка О. І., привезли відразу 6 чемпіонів області, 4 срібних призери та одного бронзового. Нажаль, третя частина команди із-за хвороб і травм не змогли прийняти участь в змаганнях, тому і медалей було менше, чим могли б потенційно завоювати, але головне, що до успіху йшли всі разом і дружньо допомагали один одному, підтримували, переживали, радувались і засмучувались за своїх товаришів, якщо ті програвали.
Так бронзою задовольнився лиш один вихованець СК «Доброслав», учень ЗОШ № 10 Брацлавський Владислав. Срібними призерами стали учні НВК "Ліцею інформаційних технологій СЗОШ I-III ступенів №9" Боржимський Владислав та Малюк Єгор, який в поєдинку за вихід в фінал послав свого суперника в нокаут, Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. Лунін Антон та Стасєєв Владислав. А чемпіонами стали учениця Фастівецької ЗОШ Фарина Ілона, Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. Кривонос Олександр, ЗОШ № 4 Корнієнко Сергій, ЗОШ № 1 та НВК "Ліцею інформаційних технологій СЗОШ I-III ступенів №9" Курмаз Владислав та Рудяк Денис, які свої фінальні поєдинки зробили самими короткими на змаганнях (виграли фінали за 23 і 20 секунд больовими прийомами), та учень ЗОШ № 5 Рябчук Вадим, який провів декілька виснажливих поєдинків, ставши чемпіоном і виконав норматив кандидата в майстри спорту з панкратіону!
Ще декілька спортсменів «Доброслава» зайняли 4 місця, але виступили гідно і показали кращі бійцівські якості. Це і Гайдай Влад, і Мозоль Андрій, для якого ці змагання були першими в житті з бойових мистецтв (займається в «Доброславі» близько місяця) і особливо Данилевський Олександр, якого після чудово виграного поєдинка травма не пустила боротись за медалі, хоча він і вийшов на бій за вихід в фінал і практично з одною рукою провів більшу частину поєдинку.
Керівництво клубу вдячне за допомогу у відрядженні команд відділу з питань фізичної культури та спорту Фастівської РДА ( Дерев`янченко В.І. та Чечко О.І.), та голові КОО ФСТ «Динамо» України Гаврилко Олені Леонідівні, тренеру з боротьби дзю-до Островському Олексію за допомогу в підготовці спортсменів до відповідальних змагань, автоперевізнику Федуну Костянтину Олександровичу, директорам шкіл, де навчаються і займаються «доброславівці», батькам за підтримку і допомогу, представникам в суддівській колегії змагань від "Доброслава" Бученку Олексію і Рудяку Тимофію та вітає спортсменів з СК «Каскад», які теж представляли Фастів на цих змаганнях та показали високі результати і частина яких поряд з «доброславівцями» буде прославляти Фастів на Всеукраїнських змаганнях у складі збірної Київської області!


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

#2 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 14 643 сообщений

Отправлено 06 Февраль 2013 - 11:04

Ну, что скажешь? Молодцы, очень приятно читать про Фастов и фастовчан хорошие новости.
Omnia mea mecum porto

#3 JudoKa

JudoKa

  Гість Фастова

 • Пользователи
 • Pip
 • 1 сообщений

Отправлено 07 Февраль 2013 - 16:00

Молодці !!!
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.