To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Відбірковий чемпіонат з панкратіону


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
В теме одно сообщение

#1 s_h_p_i_o_n

s_h_p_i_o_n

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 150 сообщений

Отправлено 07 Февраль 2013 - 16:35

В неділю 3 лютого пройшов Чемпіонат Київської області з панкратіону. СК «Каскад» представляла команда із семи спортсменів, які мали бажання прийняти участь в розділі агон. Правила цих змагань (які часто змінюються) відрізняються від правил повноконтактних боїв, звичних для каскадівців. Заборона бити руками в голову і обмеження в проведенні специфічних больових прийомів вплинули на результати.
Так, молодші бійці «Каскаду» - Микола Голішевський та Андрій Бардаков - в результаті отримали бронзові нагороди. Євген Лемешенко після річної реабілітації за станом здоров'я успішно завершив один із поєдинків технічним больовим прийомом і тільки в фіналі поступився бійцю із Білої Церкви, посівши ІІ місце. Дуже високу майстерність показав Мирослав Кушнір, який в короткий час два поєдинки закінчив больовими прийомами. Та в фіналі, на жаль, за рішенням суддів (незважаючи на рівність балів та більшу активність Мирослава) перемогу віддали іншому бійцю, а каскадівець зайняв ІІ місце. Хотілось би відмітити Олександра Лисенка, який, програвши досвідченому неоднократному чемпіону з панкратіону, володарю чорного пояса Владиславу Дехтярю і отримавши травму руки, все ж таки став бронзовим призером. Особливо цікаві поєдинки провів Віктор Кияниця, який тільки декілька місяців як розпочав тренування в Каскаді. Його завзятість і натиск оцінили не тільки глядачі, а і особливо супротивники. Останнім поєдинком змагань був бій Сергія Подтьопи в фіналі, який видався інтригуючим і активним. Але звички, набуті в боях за правилами повноконтактних змішаних бойових мистецтв, завадили Сергію не допустити порушення правил. В результаті, проводячи бій з явною перевагою, він (за рішенням рефері) був дискваліфікований і отримав срібну нагороду.
В результаті проведених змагань шестеро із семи спортсменів «Каскаду» отримали не тільки призові місця, але і необхідний досвід, та ще раз довели, що вони беруть не кількістю, а якістю.
Керівництво клубу «Каскад» щиро вітає спортсменів клубу, що потрапили до збірної команди на чемпіонат України, і їх батьків та інших спортсменів змагань, які чесно вибороли свої нагороди.
]]>
Изображение
1403x1052(275.17 kB)
]]>


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

#2 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 14 617 сообщений

Отправлено 07 Февраль 2013 - 16:56

Так держать "Каскад"!!! Все золотые награды ещё впереди! Удачи!!!
Omnia mea mecum porto
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.