To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

ВІТАЄМО!


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 2

#1 s_h_p_i_o_n

s_h_p_i_o_n

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 150 сообщений

Отправлено 19 Февраль 2013 - 22:50

16 лютого для спортсменів юнацької групи СК «Каскад» видалося насиченим. Одночасно дві невеликі команди вирушили на змагання: Регіональний Кубок України серед клубів з елітних боїв та відкритий Кубок з рукопашного бою з нагоди створення підрозділів міліції особливого призначення «Беркут» . Хлопці показали свою підготовку, десь гарну, а десь є і над чим працювати, та вони молодці. Особливо хочеться привітати рукопашників: І місце – Мирослав Кушнір, ІІ-місце – Владислав Марченко і ІІІ місце – Михайло Чухно (для першого разу дуже непогано). Ну а серед бійців по змішаних бойових мистецтвах хочемо привітати: в розділі Фул-Файтінг – І місце (Владислав Чередніченко); СК-1 – ІІ місце (Денис Маліновський, Владислав Чередніченко, Максим Цюцюра, Сергій Подтьопа, Олександр Лисенко); СК-2 – ІІ місце (Микола Голішевський, Олександр Лисенко).
Велика подяка за допомогу в представленні команди з рукопашного бою Євгену Скакуну та батькам: Василю Чередніченку, Віталію Кушніру та Валерію Гаршину. За підтримку спортсменів з елітних боїв дякуємо родині Голішевських і батькам: Ірині Чередніченко, Наталії Маліновській, Олегу Цюцюрі та Віктору Лисенку, а також дорослим спортсменам клубу – Денису Грицуті та Сергію Оверченку.
]]>
Изображение
1134x794(193.77 kB)
]]>

#2 Aleh

Aleh

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 074 сообщений

Отправлено 19 Февраль 2013 - 23:38

Регіональний Кубок України серед клубів з елітних боїв та відкритий Кубок з рукопашного бою з нагоди створення підрозділів міліції особливого призначення «Беркут»

вітаю хлопців! і сподіваюсь, що із них не виростуть такі дебіли, як із того "Беркуту", що вчора біля Гостинного двору (і не тільки вчора, і не тільки там) знущались над людьми, тягнули за ноги дівчат, показуючи свою зверхність

Сообщение отредактировал Aleh: 19 Февраль 2013 - 23:40


#3 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 14 292 сообщений

Отправлено 20 Февраль 2013 - 08:49

Aleh, Вы же служили в армии. Помните - приказы не обсуждаются, а выполняются. Вот тех, кто отдаёт подобные приказы и надо потягать за ноги и пощекотать дубинками и газом. Безусловно, бойцы могут и мягче работать, но это другой вопрос
Omnia mea mecum porto
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы