To Top

Перейти к содержимому

Фотография
* * * * * 1 Голосов

Пункти збору для використаних батарейок

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 70

Опрос: Збір батарейок у Фастові (19 пользователей проголосовало)

Чи будете Ви збирати використані батарейки, щоб віднести до контейнера?

1. Буду! (10 голосов [55.56%])

Процент голосов: 55.56%

2. Можливо буду. (7 голосов [38.89%])

Процент голосов: 38.89%

3. Буду, якщо решта підтримає… (0 голосов [0.00%])

Процент голосов: 0.00%

4. Не буду, бо не хочу, щоб діти жили в чистому довкіллі. (0 голосов [0.00%])

Процент голосов: 0.00%

5. Не буду, бо мені байдуже (1 голосов [5.56%])

Процент голосов: 5.56%

Голосовать Гости не могут голосовать

#1 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 22 Февраль 2013 - 13:34

]]>Як організувати пункти збору для використаних батарейок]]>

Коли в Києві відкрили пункт прийому використаних батарейок, енергозберігаючих ламп, акумуляторів та ртутних термометрів, то постало питання, чому таких пунктів збору більше ніде нема.
Пункт прийому організували за адресою: вулиця Жилянська, 26-а (вхід з вулиці Антоновича 34).
"Ми зібрали й вже відправили до Львова першу партію – 33 кілограми. Вони просять відправляти по 30 кілограмів. Це перша партія. Зараз назбирали вже 9 кілограмів. Багато людей телефонує, телефонують з шкіл", – повідомив телефоном працівник офісу на Жилянській.
Виявляється, у Львові створили лінію для переробки батарейок й через нестачу батарейок та іншої сировини вона запускається лише раз на тиждень.

"Я працювала в Німеччині. Там викидати такі речі як батарейки чи енергозберігаючі лампи разом з іншим сміттям – неприпустимо. Зараз мені шкода довкілля, тому я збираю батарейки й лампи, чекаю, доки відкриють відповідні пункти прийому", – розповіла коцюбинчанка Юля.
Протягом цього тижня в селищі Коцюбинське, що поблизу столиці, ми організували 4 пункти збору спрацьованих батарейок. Це нам не коштувало ані копійки.
Ми встановили в торгових точках селища коробки й домовились, що з торгових точок нам будуть повідомляти, коли треба вивозити назбирану партію.
Оскільки упродовж тижня хтось обов’язково їде в центр столиці, то завезти це в організований державою єдиний пункт збору – нескладно.
Одна батарейка забруднює 400 літрів води або 20 м2 ґрунту.

Встановити банку в офісі не важко, як і відвезти раз на місяць зібрані батарейки на Жилянську. Фото goloskarpat.info
Тому ми, з огляду на свій досвід, звертаємось до киян, які працюють в офісах, громадських організаціях чи торгових точках.
Якщо у вас є змога встановити коробку, куди люди з часом зноситимуть батарейки, а ви потім по дорозі завезете їх на Жилянську – зробіть це.
Теж саме можна організувати в будь-якому населеному пункті, якщо є ті люди, які можуть хоча б раз на тиждень/місяць завозити це до Києва на Жилянську.
Інформацію про пункти прийому можна поширювати в оголошеннях, соціальних мережах, зокрема на сторінках небайдужих спільнот таких, як Утилізація батарейок в Україні.
Згодом можна буде скласти мапу, на якій ми намалюємо пункти збору, які організували свідомі люди в Києві та поза межами столиці.
Давайте робити світ чистішим разом!
]]>Українська правда]]>
А все, що треба — це поставити пластикову пляшку.

Я знаю, що я нічого не знаю, а решта не знає навіть цього…

#2 valser

valser

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 164 сообщений

Отправлено 22 Февраль 2013 - 14:16

Идея хорошая, только она не будет работать пока не введут обязательную сортировку отходов. И когда у людей поменяется менталитет. Я бы и проголосовал за первый пункт ("Буду") но не стану, так как опрос соответствует нику автора и последние два ответа поставленны не корректно.Это не опрос а список в поддержание идеи.
Муж купает ребёнка, кричит из ванной:- Кать, он ест пену!Через пару минут:- Кать, она реально вкусная!

#3 Mr.Sunn

Mr.Sunn

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 497 сообщений

Отправлено 22 Февраль 2013 - 14:35

еслиб, ещё ко то, написал куда можно здавать старые свинцово-гелевые ]]>акб]]> былоб ваще замечательно.
Изображение Изображение- да не забанен будешь.

#4 Papasha

Papasha

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 318 сообщений

Отправлено 23 Февраль 2013 - 00:44

еслиб, ещё ко то, написал куда можно здавать старые свинцово-гелевые ]]>акб]]> былоб ваще замечательно.

Не знаю как гелевые, а простые автомобильные кислотные батареи берут почти в каждом автомагазине примерно гривня за один ампер/час ( 6ст55 = 55грн ) .

9310adb6ba5a.gif

#5 Burg

Burg

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 740 сообщений

Отправлено 23 Февраль 2013 - 10:24

Их то берут,но где гарантия что они попадают в переработку?Свинец на цветмет вытянут а остальное выбросят где-нибудь в лесу.
Вот вам и

Одна батарейка забруднює 400 літрів води або 20 м2 ґрунту

.....
Четыре колеса для тела,а два для души

#6 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 19 Апрель 2013 - 23:22

На день довкілля спробую поставити контейнер пляшку для збирання батарейок за адресою Шевченка, 37 (це на ганку будівлі що розташована між швидкою допомогою і Локомотивом). Тож ласкаво просимо.

Изображение

Може ще з кимось домовлюся про це. Але треба подивитися як піде…

Люди які збирають використані батарейки в Києва теж роблять це з власної ініціативи. Потім відправляють у Львів. Маленька коробочка пальчиків важить 16 кг. А моя 5 літрова пляшка буде непідйомна. Тож доведеться попітніти.
  • a_lobunec это нравится

#7 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 21 Апрель 2013 - 20:18

]]>Изображение]]> Ажиотажу не видно…

#8 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 21 Апрель 2013 - 20:35

Пардон, але магазини секонд-хенду не вписуються в мої маршрути і я поки не зазирнула в цю тему, то і не знала про ваш пункт прийому батарейок...

Я буду здавати батарейки, але якщо за це братимуть кошти, то буду продовжувати викидати їх просто і далі.

Щодо сльозоточивої теми про "правильних" німців з точки зору диференційованого сміття, скажу вам, що знаю від колишніх українців, що мешкають на ПМЖ в Німеччині. Якось я з годину вислухувала зойки розпачу знайомої, чоловік подруги якої працює на сміттєвозі і розповів, що все сміття і врізних по кольорах мішках (німці диференціюють сміття в різноколірні мішки) вивозять на сміттєвий полігон в РІЗНИХ машинах, а звалюють все в ОДНУ ЯМУ , без усякого поділу, а потім закопують собі, та й по всьому.
Моя знайома українка-німкеня, я думала, скайп порве від емоцій.

А ви кажете: спасай пріроду.

Я і так себе вважаю молодцем, бо, якщо про сміття, купую лише пакети, що швидко розпадаються (зелені, з написом на боку "я не забруднюю природу" з періодом розпаду 3 роки, Фрекен Бок, проект Біосфера)

Ще я намагаюсь не користуватись п/е пакетиками.

Я малюю багато, + побутовий папір, не уявляєш, скільки коробок з-під продуктів.. Довгий час збирала макулатуру окремо і виносила в стопках під сміттєві баки у двір, ходять же різні люди, пляшки там збирають.. А потім наша двірник жалілась, що погано, мовляв, що я ото в пакунки такі пакую папери, бо вони.. горять погано )))))).

Тож я махнула рукою на це питання, чесно кажучи.

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#9 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 23 Апрель 2013 - 12:26

Ще з одної торгової точки отримано попередню згоду на встановлення контейнера. Процес пішов. Думаю поговорити з директорами шкіл, діти свідоміші за дорослих…

#10 Mr.Sunn

Mr.Sunn

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 497 сообщений

Отправлено 23 Апрель 2013 - 14:48

ну батарейки ладно пускай будут в школе, а вот лампы - наверное, не стоит
Изображение Изображение- да не забанен будешь.

#11 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 23 Апрель 2013 - 20:24

А який Ваш варіант-виправдання до «не буду»?

#12 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 23 Апрель 2013 - 20:41

Упереджений, ви самі відповіли на своє питання в самому ж опитуванні. І чому людина з інакшим від вашого мисленням МУСИТЬ перед вами виправдовуватись?

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#13 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 23 Апрель 2013 - 21:55

Ну задумка була така, щоб мотвувати задуматися.
А от що народ це сприймає як образу — мені не зрозуміло. «Я не буду голосувати За, хоча й збирався, бо там таке написано у графі Проти…» Де тут логіка?
А як Ви думаєте, для чого там опитування — я що соціологічне бюро? Це мотиватор на 100% Так що претензії не приймаю. :lol:
Лампи в Україні не переробляють, тому їх ніхто не збирає.

Сообщение отредактировал Упереджений: 23 Апрель 2013 - 21:57

#14 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 23 Апрель 2013 - 22:09

Упереджений, я пропустила цікаве - де і хто образився? ))))

А куди у Фастові можна здавати розбиті ртутні термометри? Раніше, за часів рад, треба було нести до військової частини. А нині?
(хоча я маю підозри, що більшість українців не знають елеменатрних основ демеркуризації, не те, що вже високі питання про загально планетну чистоту...)

До речі, натрапила на ось такий цікавий перелік місць прийому всякого-різного: ]]>жж]]>

#15 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 155 сообщений

Отправлено 24 Апрель 2013 - 07:38

Нужно, конечно, с чего-то начинать. Однако, собирать СПЕЦИАЛЬНО дома батарейки, чтобы потом отнести куда-то, мало кто будет. А вот если бы рядом с мусоросборником во дворе стоял специальный ящичек, думаю, многие бы выбрасывали туда израсходованные батарейки. Ведь у вас не сразу выходят из строя все батарейки, а по-одной, по-две. Нести их в специальное место никто не будет, да просто за хлопотами забудут взять.

А завод по утилизации ртутных ламп где-то есть в Украине. На производстве собирают эти лампы и куда-то отвозят. А вот куда - не знаю. Собирать же эти лампы у населения по одной штуке у нас ещё не додумались как. Это серьёзная проблема. Впрочем думаю, что у ртутных ламп нет будущего. Сейчас уже появились светодиодные лампы. Они гораздо экономичней ртутных и нетоксичные. Это, конечно, дорогое удовольствие, но как только технология наладится, цена на них упадёт и они станут доступными для всех. Или придумают ещё что-нибудь... Изображение
Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

#16 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 25 Апрель 2013 - 01:36

Victor, придумают что-нибудь, обязательно придумают (вы знали, что одна из старейших лампочек горит уже больше ста лет? Их же специально делают такими, чтобы перегорали быстрее, чтобы мы больше покупали... Если в одном месте нам делают якобы выгодно и удобно, значит, нужно быть на чеку: в другом месте обязательно нагнут!)

А я нашла у себя дома 2 батарейки, немечкую Варту, да, на них запрещающий знак на выброс в мусорный котейнер... :) Теперь представляю: беру эти 2 батарейки, сажусь в маршрутку, еду на вокзал, выхожу, возвращаюсь, иду в магазин секнод-хенда (не то, чтобы я против повторного использования одежды, но я туда не хожу и не хочу), потом снова возвращаюсь на вокзал, сажусь в маршрутку.... 5 гривень. Я только что поняла, что я несознательная :(

Можно я поофтоплю?:) Я немножко:
вот примитивная гальваническая батарея (ура, я написала это слово без ошибок!!!)
]]>[url="http://www.fastiv.com.ua/forum/go.php?http://"%20%20<span%20class="]]>http://www.youtube.c...p;v=AY9qcDCFeVI]]>]]>
(сорри, не сработала кнопка видяшного тэга)

#17 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 928 сообщений

Отправлено 25 Апрель 2013 - 08:06

Все тэги работают. Вот Ваше видео

Omnia mea mecum porto

#18 Burg

Burg

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 740 сообщений

Отправлено 25 Апрель 2013 - 08:21

Нужно, конечно, с чего-то начинать. Однако, собирать СПЕЦИАЛЬНО дома батарейки, чтобы потом отнести куда-то, мало кто будет. А вот если бы рядом с мусоросборником во дворе стоял специальный ящичек, думаю, многие бы выбрасывали туда израсходованные батарейки. Ведь у вас не сразу выходят из строя все батарейки, а по-одной, по-две. Нести их в специальное место никто не будет, да просто за хлопотами забудут взять.

А завод по утилизации ртутных ламп где-то есть в Украине. На производстве собирают эти лампы и куда-то отвозят. А вот куда - не знаю. Собирать же эти лампы у населения по одной штуке у нас ещё не додумались как. Это серьёзная проблема. Впрочем думаю, что у ртутных ламп нет будущего. Сейчас уже появились светодиодные лампы. Они гораздо экономичней ртутных и нетоксичные. Это, конечно, дорогое удовольствие, но как только технология наладится, цена на них упадёт и они станут доступными для всех. Или придумают ещё что-нибудь... Изображение

Нетоксичность светодиодных ламп это действительно преимущество перед ртутными.В остальном всё намного печальнее.....при одинаковой светосиле жрут они почти как ртутные,да и срок службы почти такой же..

Сообщение отредактировал Burg: 25 Апрель 2013 - 08:22

Четыре колеса для тела,а два для души

#19 DIREKTOR

DIREKTOR

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 173 сообщений

Отправлено 29 Апрель 2013 - 15:00

Позавчора взяв з собою батарейки, пішов їх викинути на соборну та урни там не виявилось, а тільки приклеєний листок, як на фото. Вчора бачив з вікна автобуса, що урна ніби знов стоїть  :sorry:  ???

#20 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 29 Апрель 2013 - 17:59

Позавчора взяв з собою батарейки, пішов їх викинути на соборну та урни там не виявилось, а тільки приклеєний листок, як на фото. Вчора бачив з вікна автобуса, що урна ніби знов стоїть  :sorry:  ???

а треба постійно із собою носити батарейки. Раптом зустрінеться урна для них....

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru