To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Результати Доброслава на Всеукраїнському рівні


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 п-ц ск Доброслав

п-ц ск Доброслав

    Гість Фастова

  • Пользователи
  • Pip
  • 26 сообщений

Отправлено 28 Февраль 2013 - 09:49

Изображение
Вітаємо "доброславівців", які відстоювали честь Київської області, Фастова, клуба та спортивних шкіл Фастівського району і "Динамо" на Чемпіонаті України з панкратіону, що проходить в м. Біла Церква цими днями. Курмаз Владислав став двократним бронзовим призером з панкратіону в розділах граплінг ГІ /BJJ та агон, програвши в обох випадках лише діючому чемпіону України в рівній боротьбі і вигравши свої поєдинки достроково! А Ілля Шеремет, який поступився мінімально лише фіналісту змагань і зайнявши 6 місце в своїй ваговій категорії, запам"ятався і однією з найшвидших перемог на турнірі, яку отримав над неодноразовим учасником і призером Чемпіонатів України з панкратіону, досвідченим бійцем з м. Севастополя (бій тривав 13 секунд і закінчився здачею після проведення Іллею задушливого прийому ).
Слід відзначити, що з учасниками поїхала підтримати їх і група друзів та батьків, які теж внесли свою лепту в успішний виступ спортсменів.
А в складі суддівської коллегії Фастів представляв інструктор та кандидат в майстри спорту, суддя 2 категорії з панкратіону Рудяк Тимофій Ярославович, завдяки якій ці змагання проводяться на високому організаційному рівні.
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы