To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Запрошуемо до правозахисної ГО "Об'єднання Богдана Хмельницького" у Фастові


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 Валентина Коваль

Валентина Коваль

    Гість Фастова

  • Пользователи
  • Pip
  • 1 сообщений

Отправлено 08 Март 2013 - 19:01

]]>Изображение]]>

 

Всеукраїнська громадська правозахисна організація «Об’єднання Богдана Хмельницького» 11 березня 2013 року о 9 годині проводить неполітичну акцію «Залежні судді - ганьба для України; незалежні від Закону прокурори – біда України; міліція повинна охороняти, а не виконувати замовлення; порушення Конституційних прав - злочин».


Актуальні питання на зустрічі:
Як отримати «чорнобильські пенсії»?, Чому земельні ділянки отримують не багатодітні сім'ї, а працівники прокуратури? Хто мав справу з судовою тяганиною, неправосудними рішеннями і поведінкою, яка не відповідає статусу судді, той хто звертався за допомогою до прокуратури і отримав відписку – Ми з Вами. Якщо Ви, Ваші близькі стали жертвою свавілля працівників міліції, бездіяльністю прокуратури – Ми з Вами.


Зустріч з правозахисниками. Наша діяльність:
• здійснюємо постійний контроль над діяльністю в Україні суддів, працівників пенітенціарної системи, прокуратури, правоохоронних органів, відповідних міністерств;
• надаємо безкоштовну юридичну допомогу, консультації;
• постійно проводимо акції протесту;
• розвиваємо співробітництво з міжнародними правозахисними організаціями;
• реєструємо факти корупції і злочинної діяльності правоохоронців, надаємо їм розголос, а також публікуємо їх на власному сайті www.obx.org.ua.

11 березня 2013 року о 12 годині - Міський палац культури (малий зал)
Зустріч з жителями міста ]]>Фастів]]> Анонс створення Фастівського міського осередку Всеукраїнської громадської правозахисної організації «Об’єднання Богдана Хмельницького». Запитання та відповіді правозахисників на питання, що стосуються правового захисту громадян, інформація про реальний захист та безкоштовні консультації.


За довідками звертатись по тел.093-576-58-15,067-496-60-11, Гаряча лінія 093-804-55-55, або на e-mail: kovalkontrol@ukr.net.Адреса цієї статті на сайті:  Запрошуемо до правозахисної ГО "Об'єднання Богдана Хмельницького" у Фастові
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы