To Top

Перейти к содержимому

Фотография

"Любі друзі"

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 106

#101 Скіф

Скіф

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 12 сообщений

Отправлено 06 Апрель 2013 - 22:46

Я, як пан О, тобто Олег Чернишенко, підтверджую, що тільки створивши новий клуб узнали багато про методику тренувань в Каскаді від дітей, які почали переходити в "Доброслав". Чому батьки саме нам почали розповідати про ці методи - бо ми теж були в тому клубі. Коли ми ще були в Каскаді, вони вважали, що ми всі такі, як Юрій Степанович і підтримуємо насилля серед дітей. Коли впевнились, що це методи лише однієї людини - звернулись до нас і повірили нам, бо, займаючись тими ж бойовими мистецтвами, що і в Каскаді, але без побоїв і тілесних наказань, без виховання страхом перед тренером, діти стали вірити в доброту і справедливість, що й доказується їхнім бажанням займатись спортом. А тренування по "старинкі" в "групах здоров"я" допомогли і в останніх змаганнях на чемпіонаті України з панкратіону, де з семи "доброславівців" четверо завоювали 2 бронзи, срібло і золото змагань, і ні один з них не був учнем Каскада і Юрія Пустовія. Так що дійсно ми всі чекаєм результату суду і прокуратури, тому що здоров"я дітей важливіше амбіцій однієї людини. Без його методів бойові мистецтва в Фастові жили і жити будуть, але суд визначить, чи вони правомірні, а люди визначать для себе, чи вести до такого тренера дітей. Якщо є бажаючі йому і далі довіряти йому дітей - будь ласка, це їхнє право. Але він не конкурент тренерам, які не користуються страхом дітей перед наказанням. А спортивний зал нам не потрібен, і навіть якщо в МСЦ Надія після суду він звільниться - Доброслав туди не піде точно, про що ми і заявили спортивному керівництву міста. Бо це дійсно не конкуренція, і діло честі захистити дітей від тренера, якому приносить насолоду не так спортивні досягнення, як військові "дідовщинські" і насильні методи знущань над дітьми. І дійсно тема обговорення себе вичерпала. Хто хоче її продовжити - хай звертається в правоохоронні органи. А інші будуть мати інформацію для роздуму, куди вести своїх дітей займатись спортом і яким. Всім всього найкращого.

Пане "О", а як же ваші фрази, "що скільки разів ми йому говорили"? Так про що говорили? Ну вже забрехався! ... Ну і в зал СМЦ "Надія" вже точно СК "Доброслав" не піде, бо вам керівництво міста про це відкрито сказало, а не ви заявили! Ну з приводу медалей, то я вже не буду говорити, скільки в ваговій категорії людей. А взагалі то дівчинку і хлопців з РАЙОНУ вітаю, молодці, хоч і суперників обмаль. Я їм зичу побільше справжніх перемог. А в суді ми з вами пане "О" обовязково зустрінемося, та вже по вашій справі. Хочете людям навязати свої думки інтернетом і принизити честь і гідність, то не забувайте, що і про це є закон! До зустрічі!!!
Юрій Пустовій

#102 Скіф

Скіф

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 12 сообщений

Отправлено 06 Апрель 2013 - 22:59

І раджу пану "О" звернути увагу на досягнення "Каскаду" (http://kaskad-fastiv...&id=40&Itemid=1) за останні два роки, в якому по його словам творяться жахливі речі. І чому тоді ці "залякані" діти так непогано виступають на змаганнях українського і міжнародного рівня? В чому тут секрет? От нестиковочка! :)
Юрій Пустовій

#103 Володимир Шеремета

Володимир Шеремета

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 3 сообщений

Отправлено 06 Апрель 2013 - 23:07

Ого, яка тут гроза! Хоч-не-хоч, але ж треба давати відповідь. Мені досить неприємно писати саме в цій темі форуму. Було б набагато цікавіше розвивати думку у руслі менеджменту та співпраці організацій (рекомендації, пошуки вирішення проблем, помилки, загрози і т.д.). Надіюся, що згодом, після усіх бурь ще пофорумимо щодо цих питань.

Отже:

Ну-ну Володимере, не вводьте в оману читачів - влада не зверталася в правоохоронні органи, а звернувся керівник СК "Доброслав".

Синхрон (пряма мова) міського голови О.М.Пенькового від 2013.03.28 починаючи з 2 хвилини 55 секунди:
«… є звернення щодо серйозних фактів порушень, які не може ні комісія, ні міський голова визначити було це порушення чи ні. Ми на комісії подивилися, попробували вас заспокоїти, що… давайте зупинимося на даному етапі і направимо справи в правоохоронні органи хай вони допитають кого потрібно, визвуть свідків і так далі…»
Повне відео можна подивитися тут:
]]>http://www.youtube.c...player_embedded]]>

Ну а сприводу вашої заяви, що "за проханням частини козаків, яке підтримала більшість курінної старшини" ви промовчуєте що ця "частина" є керівниками і членами СК "Доброслав", а от старшина в своїй більшості, взагалі цю ситуацію відмовляється розглядати, бо розуміє однобокість "праці" "добрих людей". Чому ви мовчите, що деякі члени старшини взагалі дуже негативно відреагували на цю бридоту, так що і за десятиліття роботи на посаді уйшли, щоб не приймати участі в суперечках з паном отаманом. Який в свій час своїми звинуваченнями створив ситуацію, що козаки "Каскаду" та з часом і я сам уйшли з куреня, хоч і осталися вірні ідеї СПРАВЖНЬОГО КОЗАЦТВА.

Пане Юрію, рішення щодо звернення абсолютно легітимне, тим більше, що воно виражає лише стурбованість ситуацією, яка склалася із дітьми серед яких, до речі, є козачата (яких свого часу саме Ви привели до козацтва). Все інше – це питання суто козацької організації, яка не є стороною у конфлікті. Тому ані заперечувати (хоч це досить легко зробити), ані підтверджувати більше нічого не буду. Є якісь питання, прошу дуже, приходьте на наші зустрічі, акції, наради. Ми відкриті до розмови. Щодо ідеї СПРАВЖНЬОГО КОЗАЦТВА, то мені, як козакові, приємно про це чути, але щодо козацько-пластунського підрозділу «Каскад», все ж узгодьте це питання зі своїм власним статутом.

Раджу вам перейняти у цих людей знання порядочної людини (хоч не так давно так про вас не думав) і не показувати, що ви такий профі в юридичних питаннях, а переймати досвід мудрості у людей з ВЕЛИКИМ ЖИТТЕВИМ ДОСВІДОМ, які знають що таке честь і розуміння. ...

За «пораду» та за «профі» дякую :smile: . Та ви потрапили в оману, і про це я Вам вже казав раніше. Вся ситуація мені неприємна і лізти у це багно не збираюся, виключно у зв’язку із виконанням своїх організаційних посадових обов’язків (що, по великому рахунку, зводиться до відповідей на цьому форумі). Щодо порядності, то мене батьки навчили робити добро без очікування віддачі. Так і живу, а якщо десь не правий, помилився, чи образив когось, то Ви кажіть, адже бува і справді не помітиш. Власне, і весь конфлікт вважаю виник через відсутність правильно побудованого діалогу. (щоправда, все ж я не в темі, тому висновки, припускаю - поверхові).

Ну а сприводу новї інформації, то ваші фантазії зашкалюють. І вам як юристу раджу подумати - "А що далі?", "А що я в результаті отримую?", "А як на мене відреагують?". Чесне імя збирається краплинами (роками), а от уноситься одним брудним потоком!

Я б дуже хотів, щоб це були фантазії, та чи це фантазії? Дати на це відповідь не можу. Знову ж, не ініціатор, та не реалізатор. А питаннячка схожі на якісь такі штучки…. :lol: ))))) Ще коли журналістом працював, були якось залякували, та марна справа, бо совість моя чиста, а чесне ім’я і є його відображенням. Якщо Ваша совість чиста, Вам абсолютно немає чого боятися.

Я ніколи не думав, що таке "гам...о" відбудеться зі мною, та ще й з боку тих, хто стверджував, що вони мої друзі і побратими. Та це життя! І воно приносить несподівані сюрпризи. А ще воно має цікаву систему оберту, дублікації, кругообігу. Подумайте, Володимире!

Тут мені, дійсно, по-людськи дуже-дуже шкода. Бо добре пам’ятаю Вертеп та інші проекти. Навіть уявити собі тоді не міг, що все якось так повернеться.

А ще життя – це наш головний вчитель, який постійно вчить (а нам просто треба бути хорошими учнями :smile: )!!!

PS: Прикро щодо всього цього та життя і справді не питає, а просто ставить перед фактом. Тому у будь-якому разі хочу побажати Вам здоров’я та вдачі, а також мудрих висновків. Дорогу осилить, той хто йде. І ще одне від Ніцше (страшенно бородате, але дуже в тему): «Те що нас не вбиває, робить нас сильнішими».

А про весь конфлікт: занадто багато емоцій і мало толерантності, хотілося б побільше холодного розуму із гарячим серцем, а не навпаки.

#104 Victor

Victor

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 057 сообщений

Отправлено 07 Апрель 2013 - 08:22

Не пора ли администрации закрыть эту тему? Хотя бы временно?
Вся эта грязь и безграмотность не что иное, как выяснение отношений небольшой кучки людей, и ни к методике преподавания, ни к спорту вообще, не относится. Перемывание грязного белья! Желающие могут это делать в личной переписке. Глядя со стороны, это выглядит неприятным пятном на сайте. Стало уже, честно говоря, противно читать. :smile:
Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

#105 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 655 сообщений

Отправлено 07 Апрель 2013 - 09:43

Виктор Анатольевич, я с Вами согласен, но на совете Администрации было принято решение тему не закрывать, чтобы ни у кого не родилась мысль, что мы поддерживаем какую-то сторону конфликта. Было принято решение не вмешиваться в выяснение отношений, дабы не усугублять. Вспомните предвыборную грязь. Сейчас то же самое, и вскоре всё утихнет, и многие просто исчезнут с форума. Так что, просто потерпите, и в эту тему не ходите (почти стих :smile: ) Это нам приходится читать всё :smile: Вы лучше ]]>сюда ]]>
Omnia mea mecum porto

#106 Dream1980

Dream1980

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 4 сообщений

Отправлено 07 Апрель 2013 - 10:14

Якби тренер Каскаду робив відкриті тренування всі 15 років і не пудрив мозги дітям про присягу, завдяки якій вони б були зрадниками, якби сказали, що робиться на тренуваннях без свідків, то все б це було раніше, або його б в Каскаді не було, бо створювали його не з метою виховання дітей шляхом тілесних та моральних покарань за наказом одного тренера. А послухати цього тренера, то всі результати всіх спортивних секцій - заслуга Пустовія, адже у всіх секціях є бувші виходці з Каскаду. В Доброславі їх, доречі, невелика частина, бо морально важко переходити в клуб, де займаються тільки "зрадники", які зрадили ідеали теперішнього керівника Каскаду. Але вся ці історія добре відкрила очі людям, навіть самому головному Каскадівцю. Зараз немає сенсу робити закритих тренувань і проводити коридорчики, бо про його методи за зачиненими дверима вже люди знають. І "коридорчики" та "стіночки" вже так просто не зробиш. Заради цього вже варто було не мовчати, а озвучувати те, що багато і тренерів колишнього дружнього тренерського колективу Каскаду, і батьків, не могли знати раніше. Саме тому, коли тільки просочилась інформація "секретних засобів тренувань еліти Каскаду" тренери і покинули спортивний клуб, і не 15 років назад. Але конкретні факти самі діти і батьки наважились не тільки розповісти, а й звернутись у відповідні органи лише згодом, коли діти відійшли від стресів після уходу з рядів Каскаду, а дорослі зрозуміли, що там все продовжується і далі, і діти або втікають після побоїв, або терплять, бо свято вірять тренеру і вважають, що це справжнє чоловіче гартування, або, що найстрашніше, залишаються, бо їм подобається приймати участь в вихованні своїх товаришів. А чесне ім"я не боїться замарати тей, в кого воно є. Бо чесною людиною не може вважатись тей, хто не хоче прийти навіть на засідання комісії в адміністрації, на якій були майже в повному складі всі батьки, тренери, представники організацій, які прийшли відкрито заявити про злочини тренера "елітного клубу", а присилає матерів, які були як сліпі котята, бо тренер розповів їм лише про надуману конкуренцію. А після цього заявляє, що не знає, хто його обвинувачує. Якби любу чесну людину неправдиво звинуватили і викликали на засідання відповідних органів, де можна було б поглянути в очі звинуватцям, він би прибіг би сам подивитись на цих негідників. Але дивитись в очі батькам, з дітьми яких він робив, що хотів згідно своїм "методам виховання справжніх мужчин", після яких прийшлось звертатись до лікарів та психологів, він чомусь не схотів, сховавшись за спідницями мамок, які, не знаючи суті справи, сліпо його підтримували. А тепер веде інтернетні ігри. Надіюсь, на суд йому вистачить сміливості не ховатись за спідниці жінок і він побаче, нарешті, тих, хто його методи сприйняв за злочини перед дітьми і не побоявся про це заявити. До зустрічі в суді, який і покаже чесне ім"я кожного )

К слову, вот выдержка из обучающей программы, то бишь выдержка из официального документа:
«Для удосконалення толерантності до емоційного стресу використовують взаємодію стресового характеру, яка відповідає тяжким і несподіваним ситуаціям, що виникають під час змагань і вибірково впливають на посилення тієї чи іншої мотиваційної альтернативи змагальної діяльності. Для психологічної підготовки спортсменів у тренувальних умовах можна застосовувати впливи стресового характеру:збиваючі фактори, фактори проблеми діяльності ведучих аналізаторів, фактори ліміту і дефіциту простору і часу, фактори обмеження або спотворення інформації, фактори втоми…..и ещё перечень». Тут же: робота с противником, с воображаемым противником, с несколькими противниками, обучение всем возможным методам защит и многое другое.
Выходит, любое боевое искусство – преступление. И стрессы там, и что не тренировка – бьют друг друга дети, хоть каждый день побои снимай и по психологам ходи. И самое страшное – «б’ють своїх беззахисних товаришів”. .. Человек, занимающийся боевым искусством, в отработке защиты не может быть беззащитный априори. И отрабатывая эту защиту, что есть нормой,ему не нужно отбиваться кулаками, чтобы не то что обезопасить себя, но и в некоторых случаях навредить противнику. Если не получается – отрабатывай ещё. Если этого не понимают родители, то тренеры, которые сейчас так активно работают против Каскада, явно лукавят. Или у них какая-то авторская методика. Дети вспомнили, що їх били, родители в шоке (очевидно, не знали, что на секции боевого искусства детей учат бить и защищаться) , а члены новоявленного клуба рады стараться.
«З рівнем спортивних досягнень тісно пов’язані комплексні психологічні якості…, засоби та методи удосконалення: різні прояви волі, стійкість спортсмена до стресових ситуацій, здатність до психологічного регулювання рухів, формування попереджувальних реакцій, здатність керувати своєю поведінкою, вчинками та взаємодіяти з партнерами і суперниками. У структурі вольової підготовленості виділяють такі якості: цілеспрямованість, рішучість і сміливість, наполегливість і впертість, активність, витримка, самостійність і ініціативність…». Так что «справжнє чоловіче гартування», как вы это называете как нечто недопустимое, - не ноу-хау Пустовия, а часть официально утверждённого документа. Прийдётся вам в суд подавать и на разработчиков «бесчеловечной» обучающей программы.

#107 Dream1980

Dream1980

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 4 сообщений

Отправлено 07 Апрель 2013 - 10:20

Якби тренер Каскаду робив відкриті тренування всі 15 років і не пудрив мозги дітям про присягу, завдяки якій вони б були зрадниками, якби сказали, що робиться на тренуваннях без свідків, то все б це було раніше, або його б в Каскаді не було, бо створювали його не з метою виховання дітей шляхом тілесних та моральних покарань за наказом одного тренера. А послухати цього тренера, то всі результати всіх спортивних секцій - заслуга Пустовія, адже у всіх секціях є бувші виходці з Каскаду. В Доброславі їх, доречі, невелика частина, бо морально важко переходити в клуб, де займаються тільки "зрадники", які зрадили ідеали теперішнього керівника Каскаду. Але вся ці історія добре відкрила очі людям, навіть самому головному Каскадівцю. Зараз немає сенсу робити закритих тренувань і проводити коридорчики, бо про його методи за зачиненими дверима вже люди знають. І "коридорчики" та "стіночки" вже так просто не зробиш. Заради цього вже варто було не мовчати, а озвучувати те, що багато і тренерів колишнього дружнього тренерського колективу Каскаду, і батьків, не могли знати раніше. Саме тому, коли тільки просочилась інформація "секретних засобів тренувань еліти Каскаду" тренери і покинули спортивний клуб, і не 15 років назад. Але конкретні факти самі діти і батьки наважились не тільки розповісти, а й звернутись у відповідні органи лише згодом, коли діти відійшли від стресів після уходу з рядів Каскаду, а дорослі зрозуміли, що там все продовжується і далі, і діти або втікають після побоїв, або терплять, бо свято вірять тренеру і вважають, що це справжнє чоловіче гартування, або, що найстрашніше, залишаються, бо їм подобається приймати участь в вихованні своїх товаришів. А чесне ім"я не боїться замарати тей, в кого воно є. Бо чесною людиною не може вважатись тей, хто не хоче прийти навіть на засідання комісії в адміністрації, на якій були майже в повному складі всі батьки, тренери, представники організацій, які прийшли відкрито заявити про злочини тренера "елітного клубу", а присилає матерів, які були як сліпі котята, бо тренер розповів їм лише про надуману конкуренцію. А після цього заявляє, що не знає, хто його обвинувачує. Якби любу чесну людину неправдиво звинуватили і викликали на засідання відповідних органів, де можна було б поглянути в очі звинуватцям, він би прибіг би сам подивитись на цих негідників. Але дивитись в очі батькам, з дітьми яких він робив, що хотів згідно своїм "методам виховання справжніх мужчин", після яких прийшлось звертатись до лікарів та психологів, він чомусь не схотів, сховавшись за спідницями мамок, які, не знаючи суті справи, сліпо його підтримували. А тепер веде інтернетні ігри. Надіюсь, на суд йому вистачить сміливості не ховатись за спідниці жінок і він побаче, нарешті, тих, хто його методи сприйняв за злочини перед дітьми і не побоявся про це заявити. До зустрічі в суді, який і покаже чесне ім"я кожного )

Присяга, взятая с сайта:
“Я, ...урочисто приймаючи Присягу каскадівця, перед лицем своїх батьків, товаришів і вчителів з усією відповідальністю присягаю, що:
- буду гідним почесного звання «каскадівець»;
- своїми справами та вчинками примножуватиму добру славу, та дбатиму про авторитет клубу «Каскад»;
- буду дбати все своє життя про батьків і Батьківщину, шанувати вчителів і друзів;
- буду дотримуватись і ніколи не порушу Закону Каскаду і моральних законів суспільства;
- буду виховувати в собі волю до перемоги.
Присягаю, що все своє життя буду чесною, порядною людиною, справжнім патріотом України. Всі отримані від наставників і вчителів знання і вміння буду використовувати з добрими намірами на користь суспільства, і ніколи не буду байдужим до людей, до свого міста і своєї держави.
А якщо порушу цю присягу, то я назавжди втрачу право носити почесне звання «каскадівець» та втрачу повагу серед своїх товаришів.
Присягаю ні за яких обставин не зганьбити високого звання члена клубу «Каскад».
Вашу трилогию уже услышали все. Про эту ужасную клятву-присягу , которой так пудрили мозги, идёт речь?у вас великолепное воображение. "Тайный смысл" тоже в суде докажете

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru