To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
- - - - -

Стан перевезень у нашому місті

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 21

#1 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 05 Март 2013 - 10:38

Скрытый текст

Цей відкритий лист був написаний 18 лютого 2013 р. і переданий для публікації в газети «Наш городок». На шпальтах цього видання не знайшлося місця для нього навіть на правах реклами. Деякі гострі моменти, вказані в ньому на сьогодні наче вирішені. Та загалом ситуація суттєво не покращилася. Тому оприлюднюю його тут і прошу Вас, шановні Фастівчани, надати мені свої відгуки. Обіцяю й надалі контролювати стан перевезень у нашому місті.
Відгуки надсилайте за адресою bevza-cl@ukr.net або телефонуйте 063 5669637.

Відкритий лист до міського голови Пенькового О.М.

Шановний Олександре Миколайовичу! Не знаю, як до вас звернутись та Вас називати, щоб Ви почули і зрозуміли проблеми, які турбують простих фастівчан. Ось що я маю на увазі.
Минув рік протягом якого не має ніяких покращень в перевезені пасажирів. А «Фастів-Автотранс» як порушував так і порушує графіки та не виконує рішення виконкому. Але посадовець, який мав би реагувати на це, Нестеренко О.О. вперто не бачить цих проблем. На скарги реагує відписками і нічого не хоче, не може або нездатний зробити для покращення перевезень на посаді першого заступника. Хочу зауважити, за час його керування закривається вже третій автобусний маршрут — «Ліцей-Молочна кухня». Також на маршруті, який обслуговує «Фастів-Автотранс» «Вокзал-Унава», раніше ходили що п’ять хвилин 10 автобусів, то на даний час інтервал зріс до 20 хвилин, бо машин залишилося тільки п’ять. На маршруті «Вокзал-Заріччя» також поменшало автобусів, не виконується графік, порушуються вечірні рейси, не виконуються договір з міськвиконкомом і рішення виконкому.

Не можу не згадати про секретаря міської ради — Поліщук Г.Ф. Вона заміщала Нестеренка О.О. і коли я на зібранні вказав проблеми перевезень, це лише викликало усмішку у Галини Федорівни. Згадується прислів’я «ситий голодного не зрозуміє», оскільки секретар міської ради кожного дня від зупинки «Міліція» до міської ради їздить на службовому автомобілі. А от мешканцям вул. Комсомольської рік тому пообіцяли, що вони подбають про них і «Фастів-Автотранс» взяв в обслуговування цей маршрут, після цього залишились гучні заяви, а віз і нині там.
Я розумію, що цим листом накличу на себе шквал негативних емоцій, але пасажири звертаються до мене як до депутата Фастівської міської ради і, бачачи цю несправедливість, не можу не висловити свою позицію.

Перший заступник доповідає, що в перевезеннях скарг немає, що все виконується. Але в реальності все навпаки і це відчувають на собі пасажири. Був свідком неприємної ситуації на автобусній зупинці. Жінка підходячи до автобуса посковзнулася і впала, але слава богу без тяжких травм. Ми допомогли піднятися і чоловік з обуренням сказав — «Скільки ще нам треба падати та битися головою, щоб навчитись вибирати тих людей, які будуть не базікати, а працювати на громаду».

Бевза Сергій Леонідович.

#2 fox

fox

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 35 сообщений

Отправлено 18 Март 2013 - 21:03

Тююююю, а кажуть що грошей в бюджеті немає, сам чув якось по Весті як секретар міської ради про це говорила, а це як виясняється їх немає тільки для нас, простих фастівчан, а для неї на транспортні затрати є. Ну яяяясно, адже вона живе дуже далеко, аж в п"яти хвилинах ходу від роботи і не гоже її величності ходити біленькими ніжками по кучугурам, багну та вічно розритим байракам. А то диви ще якась чернь по дорозі причепиться з безглуздими питаннями, як не як влада.

#3 Михай

Михай

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 58 сообщений

Отправлено 19 Март 2013 - 11:00

А между тем цена проезда уже 2-50 грн...
Мне вот интересно, почему именно 2-50 грн, а не 3 грн или 5 грн?.. Существует ли в природе и видел ли кто-нибудь экономическое обоснование роста цены? Есть ли выводы экспертов? Вот в Киеве до сих пор на многих маршрутах цена 2-50 грн (при этом маршрут гораздо длиннее, чем любой фастовский). Мне не 50 коп. жалко... Мне, как говорится, за державу обидно...

#4 valser

valser

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 164 сообщений

Отправлено 19 Март 2013 - 11:16

Думаю 2.50 потому что это 25% надбавки. Выше это как-то заметно будет в процентах. Где-то читал, к сожалению не помню где, ссылку привести не могу, так там говорилось ,что перевозчики уклали договор с администрацией, что они смогут поднять цену только в том случае если будут перевозить льготников без лимита мест. То есть не 1-4 человека на автобус а сколько влезет. С одной стороны это конечно хорошо но с другой стороны оплату проезда льготников власть сбросила со своих плеч на плечи обычных пассажиров. В итоге перевозчики получат минимальную надбавку, 50коп надбавки уйдёт на оплату льготников. Это если утрируя.Дословно не помню.Извиняюсь если переврал написаное, когда читал даже не думал запоминать.
Муж купает ребёнка, кричит из ванной:- Кать, он ест пену!Через пару минут:- Кать, она реально вкусная!

#5 Happygirl

Happygirl

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 388 сообщений

Отправлено 19 Март 2013 - 14:22

Мне вот интересно, почему именно 2-50 грн, а не 3 грн или 5 грн?

Учитывая что большинство маршруток принадлежат местному депутату, и по совместительству главе данной комиссии, то будет у нас и 5 и 10. Как царь захочет так и поставит.

#6 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 19 Март 2013 - 15:32

Где-то читал, к сожалению не помню где, ссылку привести не могу, так там говорилось ,что перевозчики уклали договор с администрацией, что они смогут поднять цену только в том случае если будут перевозить льготников без лимита мест. То есть не 1-4 человека на автобус а сколько влезет. С одной стороны это конечно хорошо но с другой стороны оплату проезда льготников власть сбросила со своих плеч на плечи обычных пассажиров. В итоге перевозчики получат минимальную надбавку, 50коп надбавки уйдёт на оплату льготников. Это если утрируя.Дословно не помню.Извиняюсь если переврал написаное, когда читал даже не думал запоминать.

То так було коли підняли ціну до 2,00 грн. А тепер цей пункт зник. Замість нього — забезпечити перевезення пільговиків згідно чинного законодавства. Теж цитую не дослівно…

Я знаю, що я нічого не знаю, а решта не знає навіть цього…

#7 Павло

Павло

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 562 сообщений

Отправлено 19 Март 2013 - 15:35

[quote name='Михай' date='19.3.2013, 10:00' post='98971']
А между тем цена проезда уже 2-50 грн...

Да и иногда, я быстрее передвигаюсь на своих двух, чем едет фастовская колымага, сервис блин.
И кстати, автобусы должны останавливаться только на остановках, не в местах по требованию пассажира, а вот маршрутное такси, по требованию, в местах не противоречащих ПДД, у нас водители к сожалению этого не знают и еще обругают, если начнешь спорить.

Сообщение отредактировал Павло: 19 Март 2013 - 15:36

#8 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 116 сообщений

Отправлено 19 Март 2013 - 15:52

Читайте ]]>здесь]]> стр. 9
Omnia mea mecum porto

#9 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 22 Март 2013 - 11:58

Борисовичу, «здесь», на жаль з помилками. Навскидку — №25 має 2 графіка.
Тут теж те саме ]]>http://fastiv-rada.gov.ua/node/792]]>
А в оригіналі додатку трохи не так. А саму постанову зараз викласти не можу. Але там не сказано про кількість пільгових пасажирів, а точніше вказано, що згідно з вимогами чиноого законодавства, як написано в Перемозі. Практично, третього пільговика вже почали виганяти з машини.
Тримаю в руках свіжу (№12) Перемогу: пишуть про №1. Роблять здивовані очі. А перевізники їм нічого не зобов’язані. Окрім дотримуватися вимог угоди.
Практично, влада оголосила війну Кучеруку. Спершу не підняла тариф на №1, а потім хоче щоб возив всіх на шару.
Нагадаю, 302 постанова втратила чинність. А разом з нею всі домовленності.

Сообщение отредактировал Упереджений: 22 Март 2013 - 11:59

#10 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 116 сообщений

Отправлено 22 Март 2013 - 12:20

Борисовичу, «здесь», на жаль з помилками...

Не знаю, у меня всё нормально открывается
Omnia mea mecum porto

#11 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 22 Март 2013 - 12:58

Помилки в тексті, який не відповідає оригіналу, що паскудно для офіційного документа!
І як видно винен не Урлапов… Його теж підставили.

Сообщение отредактировал Упереджений: 22 Март 2013 - 12:59

#12 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 116 сообщений

Отправлено 22 Март 2013 - 12:59

Помилки в тексті, який не відповідає оригіналу, що паскудно для офіційного документа!
І як видно винен не Урлапов… Його теж підставили.

Теперь понятно :lol:
Omnia mea mecum porto

#13 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 116 сообщений

Отправлено 22 Март 2013 - 20:57

Вот ещё по этой теме ]]>здесь]]> и ]]>здесь]]>
Omnia mea mecum porto

#14 Местный

Местный

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 279 сообщений

Отправлено 23 Март 2013 - 13:49

Учитывая что большинство маршруток принадлежат местному депутату, и по совместительству главе данной комиссии, то будет у нас и 5 и 10. Как царь захочет так и поставит.

дык, можно жеж написать, что фамилия его - Федык (специально немного изменил) чтобы люди понимали о ком идет речь..., партия отрыгов (чтобы тож понимали о ком идет речь :lol: )

#15 Happygirl

Happygirl

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 388 сообщений

Отправлено 23 Март 2013 - 19:17

дык, можно жеж написать, что фамилия его - Федык (специально немного изменил) чтобы люди понимали о ком идет речь..., партия отрыгов (чтобы тож понимали о ком идет речь :lol: )

Я не стесняюсь. Просто кто не знает, тот не знает. А кто знает - поймет.
Мы как на Масляницу были, он там на площади как раз поздравление на камеру записывал, мы стояли в метрах 2. Говорю подруге - это бандит, который цены нам маршрутки поднял. Он промолчал. Хотя без шапки был)

#16 manhunt

manhunt

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 233 сообщений

Отправлено 24 Март 2013 - 02:58

Мы как на Масляницу были, он там на площади как раз поздравление на камеру записывал, мы стояли в метрах 2. Говорю подруге - это бандит, который цены нам маршрутки поднял. Он промолчал. Хотя без шапки был)

:lol: ви думаєте це на когось діє?))

#17 Happygirl

Happygirl

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 388 сообщений

Отправлено 24 Март 2013 - 15:33

:smile: ви думаєте це на когось діє?))

Понятно что нет. Как в том анекдоте. Пока не будет телогреек с их именами - ничего не будет

#18 fox

fox

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 35 сообщений

Отправлено 25 Март 2013 - 13:33

Город Фастов-маленький город. Все дпруг-друга знают. Все прекрасно знают кто бандит, а кто праведник, кто подонок, а кто сплошная доброта. Но к сожалению во время выборов, складывается такое впечатление, что всё население города получает лёгкую контузию с отшибом памяти. Не вибирайте бандитов которые потом монополизируют перевозки, не выбирайте холуев, которые поддакивают им. С самого начала понятно что они туда идут защищать и развивать только свой бизнес. Проблемы города им очень далеки. По этому всё сегодняшнее нытьё по поводу перевозок их абсолютно не колышет. Придут очередные выборы и их опять выберут, не от этих партий так от других, ведь партии для этих людей не имеют никакого значения. Вернее не выберут, а они себя назначат, у нас ведь сейчас выборы так проходят. А граждан это устраивает, судя по тишине, после последних местных выборов. По этотому все возмущения лишние "очі бачили що купували". Гражданское общество в Фастове очень розрознено и пасивно. Разные там советы и рады созданные властью из общественных организаций, отдают таким нафталином, что просто с ног сшибает, вся задача этих рад отбелить роботу некоторых сегодняшних делков, а не пытаться как то контролировать власть и воздействовать на её работу. Это давно уже дочерние предприятия власти. И это правильно. Они умници. Браво пацаны. Вы грамотно имеете сейчас всех. Продолжайте, так всем и надо, они всё равно будут молчать, а вам так ещё много всего надо сделать. Работы то не початый край.

#19 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 01 Апрель 2013 - 20:21

Ось як буває в інших містах:
]]>http://www.mak.lutsk.ua/guest]]>
]]>http://transit.in.ua/]]>

#20 FastivNet

FastivNet

Почесний мешканець

• Администраторы
  • PipPipPipPip
  • 782 сообщений

Отправлено 01 Апрель 2013 - 20:44

Ну не надо, у нас все намного проще будет.
Технологии нас обошли стороной(в этой сфере), даже не знаю, а может это хорошо на самом деле? Экология, телеги, навоз....романтика блин.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы