To Top

Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

ЖЭК - хорошо или плохо?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 25

#1 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 03 Апрель 2013 - 20:04

... Власть имущие! Сделайте что-то!!! ...

...Так как из окон тойот, фольксвагенов и прочих скромных транспортных средств наши меры, замы, секретари и прочие не видят несчастные ничего. Так же как и не видят треснувшего и по швам, и вдоль и поперек и по диагонали районного ДК...

Давно собирался посетить хотя бы одну сессию местной рады, но всё как-то не так "ложилась карта".
28-го марта появилась взможность побывать на заседании Фастовской рады. К сожалению, СМИ города то ли не услышали, то ли не успели написать информацию о решениях, принятых депутатами. А между тем, фастовчанам было бы весьма весьма интересно – ведь за непорядок в городе, всё-таки, призвали к ответственности руководителей.
Итак, кратко:
1. Депутат от ПР Елисевич зачитал свой запрос о неудовлетворительной работе ЖЭКа и предложил объявить выговор начальнику ЖЭКа, если и вовсе не уволить. Против такого решения тут же выступили депутаты, в частности, Гутевич, Желовага: как, мол, можно судить о работе предприятия, ни разу не дав слово для отчета начальнику ЖЭКа. Поддержал это и мэр города Пеньковой - сказал о минимизации долгов и возврате прибыльности предприятия при нынешнем начальнике, а крыши стали не лататься, как прежде, а капитально ремонтироваться, и вопрос о них вовсе закроется до конца текущего года. Депутат фракции Фронта Змін Попко предложил создать комиссию для проверки работы ЖЭКа, и подготовки плана рекомендаций по улучшению работы данного коммунального предприятия. Так и решили – не увольнять, и не объявлять выговор начальнику ЖЭКа Цвибелю, а проверить работу его предприятия детальней, комиссией.
2. Обвинения того же Елисевича по поводу неудовлетворительной работы Фастовского водоканала никто не опротестовывал. Предложение депутата Попко– направить комиссию с проверкой , на этот раз не поддержали. В итоге, начальнику водоканала Соломахе – выговор, и три месяца на исправление ситуации во вверенном ему предприятии.
3. Заодно приняли решение (предложенное оппозицией, озвученное тем же Попко). В виду стольких претензий к работе коммунальных предприятий, признать работу заместителя мэра по коммунальным вопросам, господина Обельца неудовлетворительной и освободить (!) его от занимаемой должности.
Заметим, при этом, что про уборку даже главных дорог города, не говоря об окраинах, то есть, про работу комбината коммунальных предприятий во главе с Матвейчук не сказали ни слова – хотя интернет просто кишит фотографиями и «красными словцами» о том, как замечательны дороги нашего города этой зимой и зимним мартом тоже.
4. Решили также передать БТИ на баланс города.
Из самых резонансных вопросов – это все.
Добавлю интересный факт. Каким-то образом прознав о готовящейся на сессии расправе, коллектив ЖЭКа на своём собрании подготовил обращение к руководству Города и депутатам. В защиту своего руководителя обращение подписали более двухсот работников ЖЭКа, практически, весь коллектив. Сообщение об этом озвучил городской голова. Удалось сфотографировать делегацию ЖЭКа, готовую защищать на сессии своего начальника.
]]>Изображение]]>

P.S. Последняя фотография в посте № 2 подтверждает, что как бы не старались недруги опорочить стабильно работающее предприятие, оно выполняет взятые на себя обязательства. Не мешали бы работать - ситуация исправлялась бы ещё быстрее. ИМХО
Omnia mea mecum porto

#2 FastivNet

FastivNet

Почесний мешканець

• Администраторы
  • PipPipPipPip
  • 782 сообщений

Отправлено 03 Апрель 2013 - 20:13

У меня сложились отношения с руководством прежним все в рамках, а ровно и с нынешним все в рамках закона.
Но по этому поводу, могу только заметить одно, что одного сняла партия"родная", что второго хочет снять партия "родная".
У Шпака магнитофон.....

#3 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 03 Апрель 2013 - 20:33

А хіба скасування заборонина торгівлі горілкою в 300 метровій зоні школи-лікарні не є резонансним. Хоча пройшло «без шуму и пыли» і маємо всього 100м. А спроба закласти майно водоканала під кредит… І Кудряшова в президію не покликали…

Я знаю, що я нічого не знаю, а решта не знає навіть цього…

#4 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 03 Апрель 2013 - 20:47

...У Шпака магнитофон.....

Разъясните, пжл., не пойму, о чём это :lol:
Omnia mea mecum porto

#5 FastivNet

FastivNet

Почесний мешканець

• Администраторы
  • PipPipPipPip
  • 782 сообщений

Отправлено 03 Апрель 2013 - 21:21

Все к тому, что даже будучи в членах "правильной" партии, никто не застрахован от таких вот поворотов кресла под собой, свои же и положат на алтарь жертвоприношений. Вот только кому это все нужно?
Да как не парадоксально, но заступились оппозиционеры, ну и наш мер(респект). Человек проработал не так много, хуже так точно не стало, и тут от "родных" так под дыхало. Легче снять же, у нас всегда так было, совок продолжает быть.

#6 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 03 Апрель 2013 - 21:45

FastivNet, да я не о членстве. Я про Шпака и его магнитофон? Что это? Или кто это?
Omnia mea mecum porto

#7 FastivNet

FastivNet

Почесний мешканець

• Администраторы
  • PipPipPipPip
  • 782 сообщений

Отправлено 04 Апрель 2013 - 06:14

Алегория, забудте. Просто странно как то выходит, своя же партия...кто то явно руку приложил.

#8 karlsonbezkrushu

karlsonbezkrushu

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 6 сообщений

Отправлено 04 Апрель 2013 - 09:40

Все к тому, что даже будучи в членах "правильной" партии, никто не застрахован от таких вот поворотов кресла под собой, свои же и положат на алтарь жертвоприношений. Вот только кому это все нужно?
Да как не парадоксально, но заступились оппозиционеры, ну и наш мер(респект). Человек проработал не так много, хуже так точно не стало, и тут от "родных" так под дыхало. Легче снять же, у нас всегда так было, совок продолжает быть.

Как то действительно парадоксально, Матвейчук - член Партии Регионов, Цвибель - член Партии Регионов, но отношение совсем разное. В начале зимы на дороге забили вобще... Матвейчук мАлАдец ))) ЖЕК - улучшил свою работу, уменшил долги и т.д. (со слов работников ЖЕК) - Цвибель оказуется сволочь )))) так это получается, что Партия Регинов за такое пАкрАщення, стабЫлнисть и дАбрабут... где логика ????

#9 karlsonbezkrushu

karlsonbezkrushu

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 6 сообщений

Отправлено 04 Апрель 2013 - 09:47

Ну а вобщем, РЕСПЕКТ депутатам, что мыслят адекватно. Тем кто думает только о своем благосостоянии и о власти, так выборы не загорами. Будьте людьми - это прежде всего! Вас же выбрали что б Вы что то для города сделали, так хоть что нибудь сделайте! :lol:

#10 вован sidorovich

вован sidorovich

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 3 сообщений

Отправлено 04 Апрель 2013 - 10:06

Как то действительно парадоксально, Матвейчук - член Партии Регионов, Цвибель - член Партии Регионов, но отношение совсем разное. В начале зимы на дороге забили вобще... Матвейчук мАлАдец ))) ЖЕК - улучшил свою работу, уменшил долги и т.д. (со слов работников ЖЕК) - Цвибель оказуется сволочь )))) так это получается, что Партия Регинов за такое пАкрАщення, стабЫлнисть и дАбрабут... где логика ????

Я думаю Цвибель не в Регионах но покращення и стабільність есть!!

#11 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 04 Апрель 2013 - 10:09

Какое покращення? азіровское?
Omnia mea mecum porto

#12 fine

fine

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 175 сообщений

Отправлено 04 Апрель 2013 - 10:20

Можливо забанять, але, на мій погляд, вся ситуація добре описана в статті депутата міськради:

Фіктивний шлюб. Або навіщо Пеньковий хоче видати заміж Цвібеля?

Фіктивний шлюб, як і його фіктивне розірвання, в радянські часи нашої держави були більш поширеним явищем ніж тепер. Хтось намагався у такий спосіб виїхати за кордон, хтось отримати додаткове житло, хтось - бажану прописку і т. і., тобто такі взаємовідносини передбачали певну користь сторін в обхід закону. Подібну схему вирішив застосувати і Фастівський міський голова при виділенні земельних ділянок комерційним структурам під забудову в нашому місті.
Найбільше зловживань органами місцевого самоврядування припадає на сферу земельних відносин. Саме тому, з грудня 2007 року діє норма закону яка дозволяє органам місцевого самоврядування надавати земельні ділянки в оренду тільки на умовах аукціону. Не вдоволена цією нормою закону провладна більшість, яка у міській раді представлена партією Регіонів та Народною партією, разом з міським головою О. Пеньковим, чи то самі, чи за чиєїсь підказки, почали шукати обхідний шлях.
Оскільки більшість правил мають виключення, має таке виключення і згадана норма закону. Це виключення полягає в тому, що без аукціону закон дозволяє надавати землю коли замовником будівництва виступають комунальні підприємства. Ну звичайно нерозумно проводити аукціон з виділення земельної ділянки якщо місту потрібно будувати скажімо школу, дитячий садочок, спортивний, культурний заклад, чи безкоштовне житло для певних категорій населення, в такому випадку замовником виступає міська рада в особі підпорядкованих їй підрозділів, чи комунальних підприємств.
На черговій сесії, яка відбулась 28 березня 2013 року міська рада внесла зміни в статут Фастівського ЖЕКу, якими надала право останньому виступати в якості Замовника об’єктів будівництва. А на попередній сесії, яка відбулася в січні місяці ЖЕКу було виділено 0.42 га землі під будівництво житлового будинку по вул. Соборній 64 (біля Танку). Але ж ні в бюджеті міста, ні в бюджеті ЖЕКу немає коштів, які можна було б направити на будівництво житла. А музику, як відомо, замовляє той хто платить гроші. Тому голосну назву - Замовник ЖЕКу присвоїли в якості ширми, для будівельної компанії «Акрополь Group», яка виявила інтерес стосовно перспектив будівництва в м. Фастові, і якій влада планує передати цю ділянку в суборенду.
Назву цієї компанії, як і умови (5% від вартості будівництва) на яких міська влада погоджує виділити земельну ділянку, я дізнався із інтерв’ю першого заступника міського голови О.О. Несторенка журналу «Городок», хоча питання виділення земельних ділянок, згідно законодавства є виключною компетенцією ради, тому я, як депутат, повинен був приймати участь в обговорені цього питання радою, рада повинна визначати умови на яких виділяється земельна ділянка і надавати міському голові право на укладання договору. Дізнавшись з «Городка» які умови «зазначено в договорі з будівельниками», я поцікавився в О. Несторенка, хто визначав ці умови? Чому саме 5%, адже закон передбачає до 10%. Олег Олександрович відповів, що умови ці визначив міський голова, але мовляв чи буде будуватись цей будинок взагалі, це ще питання. Бо будівельна компанія «Акрополь Group» вела розмову про дві ділянки під будівництво, її в першу чергу цікавила ділянка по вул. Соборній 51а (де колись був ресторан «Унава»), але оскільки питання з цією ділянкою поки що не вирішується, тому неможна з впевненістю говорити і про забудову по Соборній 64.
Ідея будівництва житлового будинку по вул. Соборній 64, далеко не нова, адже згідно генплану там повинно будуватись дві спарених буквою Г дев’яти поверхівки. Дотримуватись вимог генплану в цьому місці важливо як ніде. Адже це місце вінчає вул. Соборну, перед ним розташована святиня міста – Танк, cюди приходять багато фастівчан в День Визволення міста, та тисячі в День Перемоги, покладають квіти молоді вдень весілля і так повинно бути завжди. Тож чи маємо ми право залишити нащадкам якусь архітектурну недоладність в цьому місці?
В 2007 році до міської ради зверталась будівельна компанія ТОВ «Світлиця» з пропозицією надати їй цю земельну ділянку під будівництво першої черги, тобто однієї дев’яти поверхівки. Адже, щоб будувати другу дев’яти поверхівку необхідно вирішити питання переселення чотирьох приватних будинків. Звичайно будувати тут доцільно в дві черги, але брати технічні умови проектувати інженерні мережі необхідно з урахуванням другої черги, інакше вона ніколи не буде збудована. Саме через небажання ТОВ «Світлиця» передбачити ці вимоги в проекті, депутати не повірили в її наміри, що до будівництва другої черги і, не отримавши гарантій, не виділили землю під будівництво.
О.Пеньковий, який був тоді депутатом міської ради не може цього не пам’ятати, але чомусь тепер про другу дев’яти поверхівку ніхто не згадав. Чому міський голова так розщедрився на преференції для компанія «Акрополь Group»? Задля уникнення аукціону, в обхід закону, намагається надати землю через ЖЕК, не вимагає комплексної забудови всієї земельної ділянки, а готовий віддати «вершки», без погодження з радою установив не обтяжливі 5% від вартості будівництва на розвиток інфраструктури міста.
Крім земельної ділянки по Соборній 64, в січні місяці була спроба передати ЖЕКу ще земельну ділянку по Соборній 51а (яка є найбільш інвестиційно привабливою ділянкою в місті), також з метою отримати можливість безперешкодної подальшої передачі в суборенду. Невже міський голова боїться, що на ці ділянки не знайдуться інвестори на аукціоні? Проштовхнути з однієї спроби дві земельних ділянки і усунути депутатів від подальшого втручання в розподіл йому не вдалось, бо навіть свої завагались. Оскільки ж з нареченою і приданим схоже визначились, а от стосовно наречених і калиму питання до кінця не вирішили.
Що це все робиться виключно інтересах фастівчан, як нас намагались переконати на сесії, я не вірю і про це сказав з трибуни ради. Опозиційні депутати мене підтримали, але нас тільки 14. Яка роль у цьому начальника ЖЕКу О. Цвібеля ? Ніяка: «Жених согласен, родственники тоже, а невеста обо всем узнает на свадьбе». А за все за це проголосують необхідних 25 голосів від депутатської більшості.

С. Онищук, депутат Фастівської міської ради.

#13 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 04 Апрель 2013 - 10:25

Забанить за статью? Вы шутите или боитесь, не пойму? Сие есть мнение жителя Фастова, хоть и депутата. Правила не нарушены, обсуждайте, на здоровье.
Omnia mea mecum porto

#14 fine

fine

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 175 сообщений

Отправлено 04 Апрель 2013 - 10:29

Забанить за статью? Вы шутите или боитесь, не пойму? Сие есть мнение жителя Фастова, хоть и депутата. Правила не нарушены, обсуждайте, на здоровье.

Та я не про це, я мав на увазі статтю, типу як рекламу. Про Ваш портал думка лише найкраща. Просто в ній викладені факти, які я раніше ніколи не чув.

#15 вован sidorovich

вован sidorovich

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 3 сообщений

Отправлено 04 Апрель 2013 - 10:43

Какое покращення? азіровское?

Ні не азіровское. Я про стан будинків.

#16 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 04 Апрель 2013 - 10:47

А что, улучшилось? Я в частном секторе, так что, не в курсе

Та я не про це, я мав на увазі статтю, типу як рекламу. Про Ваш портал думка лише найкраща. Просто в ній викладені факти, які я раніше ніколи не чув.

Ссылку на контакт я убрал, а в остальном всё в порядке. Если кому-то ссылка понадобится - пожалуйста, в ЛС
Omnia mea mecum porto

#17 karlsonbezkrushu

karlsonbezkrushu

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 6 сообщений

Отправлено 04 Апрель 2013 - 11:09

Можливо забанять, але, на мій погляд, вся ситуація добре описана в статті депутата міськради:

Фіктивний шлюб. Або навіщо Пеньковий хоче видати заміж Цвібеля?

Фіктивний шлюб, як і його фіктивне розірвання, в радянські часи нашої держави були більш поширеним явищем ніж тепер. Хтось намагався у такий спосіб виїхати за кордон, хтось отримати додаткове житло, хтось - бажану прописку і т. і., тобто такі взаємовідносини передбачали певну користь сторін в обхід закону. Подібну схему вирішив застосувати і Фастівський міський голова при виділенні земельних ділянок комерційним структурам під забудову в нашому місті.
Найбільше зловживань органами місцевого самоврядування припадає на сферу земельних відносин. Саме тому, з грудня 2007 року діє норма закону яка дозволяє органам місцевого самоврядування надавати земельні ділянки в оренду тільки на умовах аукціону. Не вдоволена цією нормою закону провладна більшість, яка у міській раді представлена партією Регіонів та Народною партією, разом з міським головою О. Пеньковим, чи то самі, чи за чиєїсь підказки, почали шукати обхідний шлях.
Оскільки більшість правил мають виключення, має таке виключення і згадана норма закону. Це виключення полягає в тому, що без аукціону закон дозволяє надавати землю коли замовником будівництва виступають комунальні підприємства. Ну звичайно нерозумно проводити аукціон з виділення земельної ділянки якщо місту потрібно будувати скажімо школу, дитячий садочок, спортивний, культурний заклад, чи безкоштовне житло для певних категорій населення, в такому випадку замовником виступає міська рада в особі підпорядкованих їй підрозділів, чи комунальних підприємств.
На черговій сесії, яка відбулась 28 березня 2013 року міська рада внесла зміни в статут Фастівського ЖЕКу, якими надала право останньому виступати в якості Замовника об’єктів будівництва. А на попередній сесії, яка відбулася в січні місяці ЖЕКу було виділено 0.42 га землі під будівництво житлового будинку по вул. Соборній 64 (біля Танку). Але ж ні в бюджеті міста, ні в бюджеті ЖЕКу немає коштів, які можна було б направити на будівництво житла. А музику, як відомо, замовляє той хто платить гроші. Тому голосну назву - Замовник ЖЕКу присвоїли в якості ширми, для будівельної компанії «Акрополь Group», яка виявила інтерес стосовно перспектив будівництва в м. Фастові, і якій влада планує передати цю ділянку в суборенду.
Назву цієї компанії, як і умови (5% від вартості будівництва) на яких міська влада погоджує виділити земельну ділянку, я дізнався із інтерв’ю першого заступника міського голови О.О. Несторенка журналу «Городок», хоча питання виділення земельних ділянок, згідно законодавства є виключною компетенцією ради, тому я, як депутат, повинен був приймати участь в обговорені цього питання радою, рада повинна визначати умови на яких виділяється земельна ділянка і надавати міському голові право на укладання договору. Дізнавшись з «Городка» які умови «зазначено в договорі з будівельниками», я поцікавився в О. Несторенка, хто визначав ці умови? Чому саме 5%, адже закон передбачає до 10%. Олег Олександрович відповів, що умови ці визначив міський голова, але мовляв чи буде будуватись цей будинок взагалі, це ще питання. Бо будівельна компанія «Акрополь Group» вела розмову про дві ділянки під будівництво, її в першу чергу цікавила ділянка по вул. Соборній 51а (де колись був ресторан «Унава»), але оскільки питання з цією ділянкою поки що не вирішується, тому неможна з впевненістю говорити і про забудову по Соборній 64.
Ідея будівництва житлового будинку по вул. Соборній 64, далеко не нова, адже згідно генплану там повинно будуватись дві спарених буквою Г дев’яти поверхівки. Дотримуватись вимог генплану в цьому місці важливо як ніде. Адже це місце вінчає вул. Соборну, перед ним розташована святиня міста – Танк, cюди приходять багато фастівчан в День Визволення міста, та тисячі в День Перемоги, покладають квіти молоді вдень весілля і так повинно бути завжди. Тож чи маємо ми право залишити нащадкам якусь архітектурну недоладність в цьому місці?
В 2007 році до міської ради зверталась будівельна компанія ТОВ «Світлиця» з пропозицією надати їй цю земельну ділянку під будівництво першої черги, тобто однієї дев’яти поверхівки. Адже, щоб будувати другу дев’яти поверхівку необхідно вирішити питання переселення чотирьох приватних будинків. Звичайно будувати тут доцільно в дві черги, але брати технічні умови проектувати інженерні мережі необхідно з урахуванням другої черги, інакше вона ніколи не буде збудована. Саме через небажання ТОВ «Світлиця» передбачити ці вимоги в проекті, депутати не повірили в її наміри, що до будівництва другої черги і, не отримавши гарантій, не виділили землю під будівництво.
О.Пеньковий, який був тоді депутатом міської ради не може цього не пам’ятати, але чомусь тепер про другу дев’яти поверхівку ніхто не згадав. Чому міський голова так розщедрився на преференції для компанія «Акрополь Group»? Задля уникнення аукціону, в обхід закону, намагається надати землю через ЖЕК, не вимагає комплексної забудови всієї земельної ділянки, а готовий віддати «вершки», без погодження з радою установив не обтяжливі 5% від вартості будівництва на розвиток інфраструктури міста.
Крім земельної ділянки по Соборній 64, в січні місяці була спроба передати ЖЕКу ще земельну ділянку по Соборній 51а (яка є найбільш інвестиційно привабливою ділянкою в місті), також з метою отримати можливість безперешкодної подальшої передачі в суборенду. Невже міський голова боїться, що на ці ділянки не знайдуться інвестори на аукціоні? Проштовхнути з однієї спроби дві земельних ділянки і усунути депутатів від подальшого втручання в розподіл йому не вдалось, бо навіть свої завагались. Оскільки ж з нареченою і приданим схоже визначились, а от стосовно наречених і калиму питання до кінця не вирішили.
Що це все робиться виключно інтересах фастівчан, як нас намагались переконати на сесії, я не вірю і про це сказав з трибуни ради. Опозиційні депутати мене підтримали, але нас тільки 14. Яка роль у цьому начальника ЖЕКу О. Цвібеля ? Ніяка: «Жених согласен, родственники тоже, а невеста обо всем узнает на свадьбе». А за все за це проголосують необхідних 25 голосів від депутатської більшості.

С. Онищук, депутат Фастівської міської ради.

Ситуації з цього приводу не знаю, але вважаю, що в кого є якісь підозри в зловживанні чи незаконних діях, навіщо ж на форумах писать про такі речі, пряма дорога в прокуратуру. Закон про корупцію ніхто не відміняв. Там розберуться "кто прав, кто виноват". Чи я не правий?

Не понимаю только одного, если уж такая закрученная схема все таки есть. Зачем Партии Регионов снимать начальника ЖЕКа ? "Жених то согласен" ? Опять же, где логика...

#18 karlsonbezkrushu

karlsonbezkrushu

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 6 сообщений

Отправлено 04 Апрель 2013 - 11:17

Добавлю еще одно "А за все за це проголосують необхідних 25 голосів від депутатської більшості", если не проголосовали за какое то решения, которое вынес депутат от ПР, значит большинства нет ? Или уже нет.

#19 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 04 Апрель 2013 - 13:07

«Або я веду її в РАГС, або вона веде нас в прокуратуру». :lol:

Я знаю, що я нічого не знаю, а решта не знає навіть цього…

#20 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 05 Апрель 2013 - 10:53

Тема, в общем-то, создавалась для того, чтобы фастовчане высказали своё мнение по поводу работы сего коммунального предприятия. Почувствовали ли жители Города улучшение работы ЖЭКа, или наоборот, кому-то что-то не нравится ещё. Как-то так. Хотя, можно сказать о ЖЭКе, как о рефери - чем меньше он заметен, тем лучше идёт игра. Если предприятие качественно выполняет свою работу - то о чём тут говорить? Так?
Omnia mea mecum porto

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru