To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

ПЕРШЕ ЗОЛОТО З ПАНКРАТІОНУ ДЛЯ ФАСТОВА ТА РАЙОНУ.


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
В теме одно сообщение

#1 п-ц ск Доброслав

п-ц ск Доброслав

  Гість Фастова

 • Пользователи
 • Pip
 • 26 сообщений

Отправлено 11 Апрель 2013 - 11:46

Изображение
Панкратіон (давньогрецький рукопашний бій) розвивається на Фастівщині в двох спортивних клубах Фастова «Каскад» та «Доброслав» та у відділеннях ДЮСШ Фастівського району та КДЮСШ «Динамо» Київської області вже декілька років. І на останньому Чемпіонаті України, що проходив у м. Севастополь з цього складного, древнього (був включений в програму Олімпійських ігор ще в 648 році до нашої єри) та видовищного виду спорту перше золото для Фастівщини за ці роки завоювала маленька тендітна дівчинка з с. Фастівець, спортсменка ДЮСШ Фастівського району та спортивного клубу «Доброслав», учениця Фастівецької ЗОШ І-ІІІ ст. Фарина Ілона, яка ввійшла в збірну Київської області разом ще з сімома найсильнішими в області своїми одноклубниками.
Її перемога на турнірі надихнула її товаришів і вони вибороли ще три медалі: бронзовими призерами стали спортсмени ДЮСШ Фастівського району та СК «Доброслав», учень СЗОШ № 9 Мільков Данило та учень Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лунін Антон, а срібло здобув "доброславівець" та спортсмен КДЮСШ "Динамо", учень ЗОШ № 4 Корнієнко Сергій. Спортсменів підготував тренер відділень з панкратіону Чернишенко О.І.
Ці перемоги допомогли збірній Київської області здобути командний кубок за друге місце серед всіх областей, які приймали участь в змаганнях!
Вітаємо всю команду з успішним виступом на своїх перших змаганнях такого рівня та від всіх дітей та батьків щиро дякуємо за допомогу у відрядження команди до м. Севастополя Фастівську районну адміністрацію ( голова РДА Бусєнков А.А. та директор ДЮСШ Чечко О.І.), Київську обласну організацію ФСТ «Динамо» України (заступник голови Гаврилко О.Л.) та керівництво спортивного клубу «Доброслав» (голова ради Хоменко Ю.М.).

#2 Bullet

Bullet

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 695 сообщений

Отправлено 13 Апрель 2013 - 11:22

Яка хороша новина, вітаю юнаків і в цілому фастівчан!

А в сусідній темі дивуються, що начебто нема гарних новин. Це ж прекрасна новина, молоді містяни спортивні і перемагають!

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

 

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы