To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Жінки Батьківщини


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 Shaman

Shaman

    Злобный админ

  • Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 1 873 сообщений

Отправлено 25 Апрель 2013 - 05:48

Ми - за рівні права та за рівні можливості

 

Изображение

 

 

Наприкінці серпня Київська обласна громадська організація (КОГО) "Жінки Батьківщини" провела семінари на тему «Розвиток партнерства між владою та громадою». У програмі - ознайомлення з нормативно-правовим забезпеченням політики гендерної рівності в Україні; обговорення та визначення механізмів впровадження концепції гендерної рівності в місцеву політику; представлення державної, обласної та місцевої програм; підготовка рекомендацій щодо практичного виконання програм. Учасники семінарів відзначають, що в Україні існує кілька пріоритетних завдань, які повинні бути реалізовані.

 

Перш за все, це сприяння реалізації прав жінок, зокрема виконання закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків». Не менш важливим пріоритетом, який досі не обговорювався окремо, є захист прав чоловіків. Найбільш гостро в даному аспекті постають питання захисту здоров’я чоловіків, боротьби зі шкідливими звичками, що негативно впливають на якість їхнього життя і здоров’я, зниження рівня структурного, психологічного та фізичного насильства у житті чоловіків.

Ми сподіваємося, що проведені заходи додадуть наснаги та можливостей жінкам і чоловікам працювати спільно для досягнення позитивних змін у місцевій громаді і в суспільстві в цілому. Семінари проводила Лариса Магдюк, експерт-консультант з питань соціальної справедливості та гендерної рівності (м. Київ) і Галина Лянна, голова ради КОГО «Жінки Батьківщини» за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Автор:  Надія Данилюк, керівник Фастівської районної громадської організації «Жінки Батьківщини»

Источник:  Газета «Наш Городок» №40


Адреса цієї статті на сайті:  Жінки Батьківщини
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы