To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Оздоровлення дітей 2013 !!!!


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 Fastiv FSS TVP

Fastiv FSS TVP
  • Пользователи
  • 0 сообщений

Отправлено 26 Апрель 2013 - 17:47

 

Изображение

 

 

Вкотре звертаємо увагу батьків на те, що дитяче оздоровлення - річ надважлива. Фастівська районна виконавча дирекція Фонду соціального страхування бере на себе оплату частину вартості дитячих путівок.


Фастівська районна виконавча дирекція Київського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності інформує своїх страхувальників, що в 2012 році за рахунок соцстраху було направлено на санаторно-курортне лікування близько 300 застрахованих осіб путівки для яких коштували Фонду майже півтора мільйона гривень. Також повідомляємо, що поряд із санаторно-курортним лікуванням дорослих соцстрах профінансував і оздоровлення дітей застрахованих осіб. Активно співпрацювали з Фондом по оздоровленню дітей в минулому році комісії по соціальному страхуванню Пивоварні Зіберта – де оздоровлено 30 діток, ПАТ «Елопак-Фастів» - 25 діток, Фастівський хлібокомбінат – 11 діток, Фастівська дистанція колії – 10 діток, Фастівська дистанція електропостачання – 6 діток, Фастівська дистанція сигналізації та зв’язку – 6 діток, Залізнична станція Фастів – 4 діток, Вузлова лікарня – 2 діток, також було оздоровлено 11 діток, що мешкають у Фастівському районі. Аналогічна робота цими комісіями проводиться і в цьому році. Загалом на часткове фінансування дитячого оздоровлення в 2012 році було використано 72 тис. грн., також страхувальникам було видано 12 дитячих путівок на суму 47 тис. грн.. та 12 санаторно-курортних путівок для лікування дитини в супроводі дорослого, що коштували Фонду 109 тис. грн..


І хоча зима ще не закінчилася, а навчання в 2013 році продовжується, саме час подбати про оздоровлення та незабутній відпочинок дітей під час літніх канікул. Хочеться, щоб дитина не тільки відпочила та зміцніла, але й запаслася здоров’ям на весь рік. Тому Фастівська районна виконавча дирекція Київського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності вкотре звертає увагу на те, що дитяче оздоровлення - річ надважлива і воно завжди було одним з пріоритетів діяльності Фонду. Тож і нині, незважаючи на складний фінансовий стан, соцстрах бере на себе оплату частини вартості дитячих путівок. Існує широкий перелік оздоровчих таборів по всій території України та Автономної республіки Крим, де за бажанням страхувальників, батьків та дітей можливо оздоровити дітлахів з використанням коштів Фонду тим самим здешевивши, для себе, вартість путівки.
Скористатися доплатою Фонду можуть лише працюючі батьки, які сплачують єдиний соціальний внесок та приватні підприємці, застраховані на добровільних засадах.
— Для оплати частини вартості путівки до дитячого закладу оздоровлення за рахунок коштів Фонду працюючому (батьку, матері, усиновлювачу, опікуну/піклувальнику) необхідно звернутись до комісії (уповноваженого) із соціального страхування за основним місцем роботи із заявою. А комісія, в свою чергу, звертається до Фастівської районної виконавчої дирекції Фонду із заявкою на часткове фінансування оздоровлення дітей за рахунок коштів Фонду.


Фізичні особи - суб’єкти підприємницької діяльності звертаються до Фастівської районної виконавчої дирекції Фонду (за умови наявності договору про добровільну участь у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні з територіальним органом Пенсійного Фонду України та сплати єдиного внеску на момент звернення).
Кошти Фонду будуть направлені на покриття вартості набору продуктів харчування дітей — не більше 39 гривень на один людино-день, а також на лікування та культурне обслуговування дітей — не більше 3 гривень на один людино-день з розрахунку на оздоровчу зміну, тривалість якої може бути 21 день. Таким чином, за рахунок коштів Фонду буде сплачено 882 грн. Решта вартості путівки оплачується за рахунок страхувальника, профспілкової організації підприємства чи організації, батьків або інших джерел.
Для отримання коштів страхувальнику необхідно подати до Фастівської районної ВД заявку на часткове фінансування оздоровлення дітей встановленого зразка (можна отримати в дирекції) та документи згідно переліку.
Зазначаємо, що заявка подається окремо на кожну оздоровчу зміну і у розрізі оздоровчих таборів.
Звіт про використання коштів Фонду на оздоровлення дітей у дитячих оздоровчих закладах надається страхувальником до Фастівської районної ВД за формою Ф-4 ФСС з ТВП.


Рішення про виділення путівки до дитячого оздоровчого закладу приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування підприємства, установи, підприємця на підставі особистої заяви застрахованої особи (батька, матері, усиновлювача, опікуна) щодо оздоровлення дитини із зазначенням віку (діти повинні бути від 7 до 18 років).
Застрахованій особі протягом календарного року за рахунок коштів Фонду може бути виділено на одну дитину лише одну путівку до дитячого оздоровчого закладу.
З метою підвищення ефективності проведення оздоровчої кампанії звертаємось до голів комісій та уповноважених по соціальному страхуванню підприємств та установ міста і району з проханням провести відповідну роботу в трудових колективах, визначити суму коштів, необхідну для часткового фінансування оздоровлення дітей та повідомити про це нашу дирекцію.
Наголошуємо, що ми готові забезпечити кошти значно більшій кількості замовників, аніж маємо на сьогоднішній день.
Підсумки літнього оздоровлення дітей будуть висвітлені в газеті «Перемога» та інших засобах масової інформації у вересні нинішнього року з детальним аналізом участі в цій важливій справі керівників, голів комісії та уповноважених із соціального страхування підприємств, організацій, установ міста та району не залежно від форми власності.
Для отримання інформації страхувальники та застраховані особи можуть зателефонувати за номером 6-04-71 в робочі дні: понеділок-четвер від 09:00 до 18:00, у п’ятницю від 09:00 до 16:45, обідня перерва від 13:00 до 13:45


Адреса цієї статті на сайті:  Оздоровлення дітей 2013 !!!!
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы