To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Започатковано новий турнір на кубок Семена Палія.


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 2

#1 п-ц ск Доброслав

п-ц ск Доброслав

  Гість Фастова

 • Пользователи
 • Pip
 • 26 сообщений

Отправлено 06 Май 2013 - 13:43

Турнір, який народився на Фастівщині, проходив вперше в форматі Фестивалю бойових мистецтв. В смт. Борова, де в спортивному залі Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов турнір, з`їхались представники декількох видів бойових мистецтв: відділення ДЮСШ Фастівського району представляло такі види бойових мистецтв, як тхеквондо та панкратіон, ще одна команда, КДЮСШ «Динамо» представляла панкратіон, команда ГО «Добродій» з міста Києва - рукопашний бій, та дві команди клубу змішаних єдиноборств СК«Алексіс» м. Васильків, де пропагандуються такі стилі, як бойове самбо, панкратіон та рукопашний бій.

Організаторами змагань виступили Київська обласна організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України (заступник голови Гаврилко О.Л.), Фастівська районна державна адміністрація ( голова РДА Бусєнков А.А. та директор ДЮСШ Чечко О.І.), Фастівський курінь Українського козацтва (отаман Мазуренко В.О.) та Фастівський спортивний клуб «Доброслав» (голова ради Хоменко Ю.М.). Зі слів привітання керівників організацій і почалось свято, яке зібрало понад 70 спортсменів Фастівщини та області, на якому був презентований новий турнір, що стане щорічним, та кубок на честь славетного козацького полковника-характерника Семена Палія, що буде перехідним і за який щорічно будуть змагатись команди різних стилів бойових мистецтв Фастівщини, області, України, а в перспективі цей турнір може перерости до міжнародного з метою популяризації здорового способу життя серед молоді, бойових мистецтв та славного козацького минулого Фастівщини та України.

Спочатку різні види єдиноборств презентували свій стиль показовими виступами, а потім 5 команд-учасниць, розбиті по 15 учасників, розіграли особисто-командну першість в поєдинках за єдиними правилами, які підходять для цих стилів бойових мистецтв, що включили в себе ударну техніку та боротьбу.

В запеклій боротьбі з мінімальним відривом перший кубок Семена Палія завоювала команда відділення з панкратіону ДЮСШ Фастівського району, в якому займаються спортсмени спортивного клубу «Доброслав», кубок за ІІ місце турніру дістався першій команді «ДЮСШ» Васильків, а кубок за ІІІ місце дістався також «доброславівцям», які займаються у відділенні КДЮСШ «Динамо»!

Вітаємо «доброславівців», яких підготував тренер відділень з панкратіону Чернишенко О.І. із здобуттям кубку за ІІІ місце та перехідного кубку Семена Палія, бронзових призерів турніру, фастівчан Канцидайла Артура, Мозоля Андрія, Дідківського Іллю, Малюка Єгора, Рудяка Дениса та Хуртика Дениса з смт. Борова, срібних призерів, фастівчан Гайдая Владислава, Скурського Віталія, Данилевського Олександра, Корнієнка Сергія, спортсменів з смт. Борова Дольську Богдану, Кривоносів Костянтина та Олександра та Дівотченка Іллю з с. В. Снітинка, а також чемпіонів змагань, фастівчан Боржимського Валентина, Брацлавського Владислава, Кобзаренка Костянтина, Щербакова Віталія, Шаповалова Миколу, Костецького Олексія, а також Гонтаренка Валентина з смт. Борова, Фарину Ілону та Вітовщика Сергія з с. Фастівця та Мількова Данила з с. М. Снітинка! Бажаємо першим призерам та переможцям нового та захоплюючого турніру здоров`я, сил і наснаги для нових перемог!

Організатори Фестивалю бойових мистецтв щиро вдячні за можливість проведення турніру в чудовому спортивному залі Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів директору школи Наталії Василівні Григорук та начальнику відділу освіти Фастівської РДА Недогибченку І.Д., за допомогу у проведенні турніру тренеру з боротьби дзюдо Островському Олексію та всім спортсменам і батькам відділення з панкратіону смт. Борова.

d5e4fe455f78.jpg

99877a185e31.jpg

8a652e423d5b.jpg


 • Bullet это нравится

#2 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 14 431 сообщений

Отправлено 06 Май 2013 - 15:40

Отлично!


Omnia mea mecum porto

#3 Bullet

Bullet

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 695 сообщений

Отправлено 07 Май 2013 - 07:14

Молодці, що провели такий фестиваль.

Погано, що про це не було сказано з усіх радіо і телевізійних точок, а також з усіх парканів і зупинок.

 

Про такі події зазвичай знають лише ті, хто приймають участь та їх родичі. Більшість фастівчан впевнені, що Фастів - мертвий на такі події.


Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

 

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы