To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

- - - - -

Новини у міській раді

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 38

#1 Гость_Nejyvyj_*

Гость_Nejyvyj_*
  • Гости

Отправлено 05 Декабрь 2007 - 18:23

12 грудня 2007 року відбудеться сесія міської ради. До порядку денного пропонується питання:
1) Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 9 місяців.
2) Про внесення змін до бюджету на 2007 р.
3) Про внесення змін та доповнень до рішення про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2007 р.
4) Про внесення зміндо рішення про погодження переліку об"єктів комунальної власності територіальної громади, які не підлягають приватизації.
5) Про програму приватизації об"єктів комунальної власності територіальної громади на 2007-2008 рр.
6) Про надання в оренду підвального приміщення по вул. Кірова,9.
7) Про надання в оренду нежитлового приміщення по вул. Ордженікідзе, 67.
8) Про надання в оренду підвального приміщення по вул. Соборна, 28.
9) Про надання в оренду підвального приміщення по вул. Буцикова, 1.
10) Про надання в оренду нежитлового приміщення по вул. Г.Прикордонників, 2.
11) Про реєстрацію договорів купівлі-продажу комунального майна.
12) Про внесення доповнень до рішення про встановлення розміру єдиного податку.
13) Про встановлення розміру фіксованого податку.
14) Про погодження Управлінню освіти місця розташування будівництва школи народної майстерності за адресою площа Перемоги, 1.
15) Про міську програму підтримки сім"ї на період до 2010 року.
16) Про фастівську міську програму "Шкільна бібліотека" на 2007-2011 рр.
17) Про депутатський запит депутата міської ради С.Онищука
(17 підписів депутатів стосовно призначення міського референдуму про Кнауф).
18) Про програму організації екологічної освіти та екологічного виховання учнів на 2007-2012 рр.
19) Про внесення доповнень до рішення про затвердження нового складу комісії з питань поновлення прав реабілітованих.
20) Різне.

Прошу вибачити за незначні скорочення при наборі текстівки. Питання щодо рефернендуму очевидно буде перенесено на наступну сесію. Є інформація що буде низька явка депутатів.

#2 Гость_юрий_*

Гость_юрий_*
  • Гости

Отправлено 11 Декабрь 2007 - 10:05

Два месяца назад отдал документы на приватизацию частного дома на Заречье.  Думаю таких как я много на заречье, желающих приватизировать свои дома. Постоянно выносятся вопросы по каким-то там повалам. Когда по "людским" вопросам будут сессия?

#3 Гость_Nejyvyj_*

Гость_Nejyvyj_*
  • Гости

Отправлено 11 Декабрь 2007 - 18:57

Питання про яке Ви говорите розглядється виключно на "земельних" сесіях. Можливо рада з Вашого питання проголосувала, це слід з"ясувати. Якщо іде затягування, я із задоволенням Вам допоможу. Для цього мені потрібна Ваша офіційна заява на моє ім"я із зазначенням суті питання (коли, до кого звертались з якою заявою, на приватизацію якого саме будинку із зазначенням його адреси. Ну і звісно Ваше прізвище, ім"я, по батькові). Свою заяву Ви можете передати мені безпосередньо (зателефонувавши 050-962-61-41 ми домовимось про зустріч) або надіславши поштою на моє ім"я (08500. м. Фастів. площа Соборна, 1 депутату Фастівської міської ради Івану Неживому). Принагідно публічно ще раз зазначу, хоч депутати і закріпили за собою перелік вулиць міста для кураторства, я приймав і буду приймати жителів усього міста незалежно від їх місця ппроживання. Мене обирали жителі усього міста, тож я відстоюю інтереси і жителів усього міста а не окремих вулиць.

#4 clannad

clannad

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 469 сообщений

Отправлено 12 Декабрь 2007 - 18:43

Корупційний скандал у Фастові

Сьогодні на сесії міської ради у Фастові Київської області розгорівся корупційний скандал. Про це повідомив голова фракції Української Народної Партії у фастівській міській раді Іван Неживий. Під час розгляду одного з питань порядку денного депутати виявили ознаки корупційних діянь з боку колишнього міського голови В. Тимофієва. З’ясувалось, що мер В. Тимофієв лобіював інтереси однієї із комерційних структур – ТОВ „Веліс” і, всупереч законодавству та без відома міської ради, дав вказівку одному з працівників апарату виконкому представляти раду в суді та наказав погодитись з усіма вимогами комерційної структури. Вони полягали у вимозі продати приміщення у центрі міста площею понад 100 м² за символічну ціну. Ці факти до сьогодні приховувались від депутатів та громадськості.
Сесія міської ради звернулась до обласної прокуратури з проханням провести розслідування та порушити кримінальну справу.

#5 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 12 Декабрь 2007 - 20:30

Трошки не так(я був на сесії) там причетні і Болілий, і члени земельної комісії і ще дехто...

#6 Гость_Nejyvyj_*

Гость_Nejyvyj_*
  • Гости

Отправлено 13 Декабрь 2007 - 12:24

Сподіваюсь прокуратура розбереться.

#7 Гость_юрий_*

Гость_юрий_*
  • Гости

Отправлено 13 Декабрь 2007 - 16:52

Документы на приватизацию я отдавал в городской отдел земельных ресурсов. Там отвечают, что по заречью какие-то "товарищи" Чижик и Валянский не пропускают документы.Скажите, когда будет сессия именно по земельным вопросам и в частности по заречью.

#8 Гость_Nejyvyj_*

Гость_Nejyvyj_*
  • Гости

Отправлено 13 Декабрь 2007 - 17:07

Щойно запитав в оргвідділі міськради. Там про скликання земельної сесії поки нічоготне відомо. Мені теж. В кулуарах учора говорилося, що, можливо, перед Новим роком скличемо позачергову. Але це поки на рівні розмов.

#9 Гость_Nejyvyj_*

Гость_Nejyvyj_*
  • Гости

Отправлено 13 Декабрь 2007 - 17:17

Що Чижик і Валянський не пролпускають документи це, м"яко кажучи, не правда. Просто міськрада створила як ів в усіх містах Київської області відділ, якому доручено відати саме цими питаннями. Досі цим займався відділ земельних ресурсів, який не підзвітний міськради, а його керівництво призначається безпосередньо з Києва. Звісно, тепер керівництво цього відділу не задоволене і переводить стрілки. Це тимчасове явище, все утрясеться і процес виділення земельних ділянок здійснюватиметься прозоро.

#10 Гость_юрий_*

Гость_юрий_*
  • Гости

Отправлено 17 Декабрь 2007 - 10:09

Спасибо за информацию. Значит будем ждать земельную сессию.

#11 Гость_Nejyvyj_*

Гость_Nejyvyj_*
  • Гости

Отправлено 19 Март 2008 - 13:37

18 березня вібудеться земельна сесія міськради. Із завтрашнього дня (19 березня) засідатимуть постійні комісії. Вибачайте, але порядку денного в очі ще не бачив. Тому не знаю що виноситься на розгляд.

#12 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 19 Март 2008 - 13:57

А Болілий там ще Цвібеля не "прибив" за оборудки з держкоштами?

#13 Гость_Nejyvyj_*

Гость_Nejyvyj_*
  • Гости

Отправлено 21 Март 2008 - 13:13

Першим питанням порядку денного передбачається створення тимчасової слідчої депутатської комісії (назва може бути не точною) по перевірці фальшувань рішень міської ради про надання в оренду земельних ділянок ТОВ "Кнауф Інсулейшн" і "Кнауф Гіпс", а також укладання договів оренди без погодження з сесією міської ради. Думаю буде цікаво фастівчанам подивитися на нас депутатів з боку, послухати аргументи апологетів Кнауфу тощо. Приходьте, початок о 09.00 годині ранку.

#14 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 22 Апрель 2008 - 19:14

Шановний пане Неживий! Наскільки я знаю, Ви є депутатом Фастівської міської ради і перший проінформований в офіційних "пленарних" новинах. Отже, Ви маєте змогу отримати будь-які рішення сесій. Я думаю громада форуму буде тільки за, а іншим користувачам буде в пригоді, публікація на форумі не тільки порядку денного сесій (який пулікується в пресі), а також усіх рішень Фастівської міської ради прийнях на засіданнях.

#15 Гость_Nejyvyj_*

Гость_Nejyvyj_*
  • Гости

Отправлено 13 Июнь 2008 - 11:01

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-35-70; 6-06-86
РІШЕННЯ
№6-ХХХУІ-У
від 04. 06. 2008 року

Про заборону розміщення гральних залів та встановлення гральних автоматів на території міста Фастова
З метою впорядкування діяльності у сфері грального бізнесу на території міста Фастова, зменшення криміногенної ситуації в місті та запобігання скоєнню правопорушень, спрощення контролю за дотриманням ліцензійних умов провадження організації діяльності з проведення азартних ігор, відповідно до Законів України «Про патентування деяких видів підприємницької діяльності», «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
міська рада ВИРІШИЛА:
. А. Королепко
В. о. міського голонп
1. Оголосити місто Фастів вільним від гральних залів та ігрових автоматів до
визначення єдиного локального місця їх розташування.
2. Відділу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності та
відповідним службам міста і міськвиконкому не приймати від суб'єктів
господарювання документів для отримання дозволу на розміщення гральних залів
та встановлення гральних автоматів.
3. Відділу містобудування та архітектури міськвиконкому не надавати дозволу на
будівництво нових та реконструкцію чи переобладнання існуючих будівель та
споруд під розміщення гральних залів.
4. Управлінню економіки міськвиконкому із залученням відповідних служб міста
провести перевірки по виявленню незаконно діючих гральних залів та
встановленню гральних автоматів.
5. Фастівському МВ ГУ МВС України в Київській області вжити невідкладних
заходів по припиненню роботи гральних залів та ігрових автоматів протягом 1
місяця з дня прийняття даного рішення міською радою.
6. Проінформувати населення міста Фастова про прийняте рішення міської ради
шляхом публікації в засобах масової інформації.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на в. о. міського голови,
секретаря міської ради Короленка Б. А.

#16 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 13 Июнь 2008 - 11:06

Огромнейший РЕСПЕКТ!

#17 Гость_Nejyvyj_*

Гость_Nejyvyj_*
  • Гости

Отправлено 13 Июнь 2008 - 11:09

Шановний пане Неживий! Наскільки я знаю, Ви є депутатом Фастівської міської ради і перший проінформований в офіційних "пленарних" новинах. Отже, Ви маєте змогу отримати будь-які рішення сесій. Я думаю громада форуму буде тільки за, а іншим користувачам буде в пригоді, публікація на форумі не тільки порядку денного сесій (який пулікується в пресі), а також усіх рішень Фастівської міської ради прийнях на засіданнях.

Я підтримую Вашу пропозицію. Вважаю всі прийняті рішення міськради мають публікуватися на офіційному сайті міськради. Так робиться в багатьох міськрадах України. Я подам відповідний проект рішення з дорученням своєчасно це робити відповідним службам. А стосовно себе, то проектів на кожну сесію подається чимало. Одні набувають чинності, інші ні, деякі приймаються з численними поправками. А депутатам вони роздаються лише в паперовому вигляді. Якщо я їх стану перенабирати, ніхто не розбере які з них чинні а які ні. Протокол засідань ведуть відповідні служби міськради...

#18 Гость_katrin_*

Гость_katrin_*
  • Гости

Отправлено 18 Июнь 2008 - 14:15

Пане Неживий, покоментуйте будьласка.

]]>http://www.fastiv.in.ua/node/66]]>

Відбулося ІІ засідання ХХХVI сесії Фастівської міської ради V скликання

4 червня в м. Фастів відбулося ІІ засідання ХХХVI сесії Фастівської міської ради V скликання. Рішеннями сесії встановлено розміри фіксованого та єдиного  податків. Прийнято рішення “Про правила розміщення та утримання гральних автоматів та гральних закладів на території міста Фастова“.згідно якого Їх встановлення в місті заборонене. Встановлено орендну ставку для КП КОР «Фастівтепломережа» з метою оплати орендних платежів за користування приміщеннями.Затверджено новий склад комісії по приватизації об’єктів комунальної власності міської територіальної громади.
Внесено зміни та доповнення до рішення міської ради від 14. 12. 2006 року №5-ХІІ-V «Про затвердження міської програми розвитку житлово-комунального господарства                м. Фастів на період 2007-2015 рр.».
    В ході сесії заслухано та прийнято до уваги звіт про роботу тимчасової контрольної комісії з питань встановлення відповідності дій посадових осіб Фастівської міської ради та виконавчого комітету рішенням, прийнятим міською радою за період 2006-2008 роки.Затверджено міську програму відпочинку та оздоровлення дітей м. Фастів у 2008 році та нову редакцію Положення Фастівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.А також прийнято рішення про створення Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженням
    Заслухано та прийнято до уваги звіт про підсумки роботи КП «Фастівтепло» в опалювальному сезоні 2007-2008 рр. та перспективний план роботи підприємства по підготовці до опалювального сезону 2008-2009 рр. Рішеннями сесії звільнено Комунальне підприємство Київської обласної ради “Фастівводоканал”, комунальне підприємство Київської обласної ради «Фастівтепломережа» , Фастівську філію по експлуатації газового господарства в в 2008 році від сплати державного мита при поданні позовних заяв до суду.        Заслухано та прийнято до уваги звіти головного редактора Фастівської міськрайонної газети “Перемога”  про стан висвітлення діяльності Фастівської міської ради та її виконавчих органів в міськрайонній газеті “Перемога” та директора Фастівської РТС «Веста» про стан висвітлення діяльності Фастівської міської ради та її виконавчих органів в радіоефірі.
Розглянуто також ще деякі питання та звернення громадян.

#19 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 19 Июнь 2008 - 12:41

Сенсация! Оказывается, Болилого "примусили" в том году  отказаться от должности секретаря...

#20 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 15 Июль 2008 - 10:53

Сегодня в 9.20 началась очередная сессия.На тот момент в зале было 29 депутатов.Половина депутатов от БЮТ отсутствует.Не было в зале и Б. Короленко.Похоже, что уже и БЮТ согласен на строительство КНАУФа, одни депутаты от УНП стоят до конца- против строительства...

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы