To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Перші здобутки на "World Cup Junior Fighter"


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
В теме одно сообщение

#1 s_h_p_i_o_n

s_h_p_i_o_n

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 150 сообщений

Отправлено 02 Июль 2013 - 11:58

З 20 по 23 червня на півострові Крим в місті Феодосія проходив VI міжнародний фестиваль бойових мистецтв «World Cup Junior Fighter». Ці змагання проходять щорічно. В цілях проведення фестивалю закладена концепція залучення молоді до різноманітних видів єдиноборств, підвищення рівня майстерності спортсменів, а також розвиток і підтримання міжнародних відносин в спортивних організаціях світу. Так, на змаганнях були представлені бійці з орієнталу, самбо, рукопашного бою, кік-боксінгу, тейквондо, бойового гопаку, ушу і т.д. В змаганнях прийняли участь вісім команд з України (однією із яких стала команда СК «Каскад»), декілька команд з Росії, що представляли Москву, Санкт-Петербург, Архангельск та регіони Північного Кавказу, команди з Білорусії, Арменії, Азербайджана, Молдови. Турнір був організований Всесвітньою федерацією козацького двобою та Федерацією ММА України. Для кількасот учасників змагання була надана можливість прийняти участь в шести розділах контакту, починаючи від семі-контакту і закінчуючи повним контактом за правилами козацьких двобоїв, а також можливість прийняти участь в поєдинках за правилами ММА як для дорослих, так і для дітей.

В зв'язку з тим, що серед спортсменів було багато чемпіонів та переможців кубків своєї держави, а також учасників чемпіонатів і кубків Європи, Світу з ММА, турнір носив напівпрофісійний характер. Одним зі стимулів прийняти участь в Кубку світу з ММА також став і призовий фонд в 500 евро кожному переможцю своєї категорії.

Турнір проводився в два етапи. Попередні відбіркові поєдинки проходили 21-22 червня на спортивній базі «Динамо». Фінальні поєдинки відбулися 23 червня в нічному клубі «Аркадія».

За результатами участі фастівчани посіли наступні призові місця: в козацькому двобої – Ілля Суботін, Олександр Гладун, Денис Маліновський, Микола Голішевський, Віктор Кияниця отримали срібні нагороди; Віталій Шешуєв, Валентин Кушнірюк посіли ІІІ місце; в ММА – Максим Цюцюра здобув срібло, а Мирослав Кушнір виборов бронзову нагороду. Трьом каскадівцям у версії ММА не вдалося дійти до півфінальних поєдинків, та це лише початок. Спортивний клуб «Каскад» і надалі ставить на меті переможну участь фастівських спортсменів в різноманітних змаганнях вищого рівня зі змішаних бойових мистецтв.

Тренер Юрій Пустовій висловлює щиру подяку всім батькам учасників змагання за гідних представників Фастова на міжнародному рівні, а особливо Анатолію і Тетяні Голішевській та Андрію Суботіну за допомогу під час змагання.

ae3b90e9f595fb7fe3c92336595dd1fb.jpg


#2 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 14 292 сообщений

Отправлено 02 Июль 2013 - 12:31

Денежки только победители получали? А призёры?


Omnia mea mecum porto
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы