To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

V-й козацько-скаутський військово-патріотичний вишкіл "Юний пластун"


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
В теме одно сообщение

#1 s_h_p_i_o_n

s_h_p_i_o_n

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 150 сообщений

Отправлено 12 Июль 2013 - 20:26

Вже традиційно в червні місяці для дітей та юнацтва громадської організації «Спортивний клуб «Каскад» та інших спортсменів пройшов козацько-скаутський військово-патріотичний вишкіл «Юний пластун». В цьому році він став вже ювілейним – п'ятим вишколом, на якому гартують справжніх юних захисників Вітчизни. І завдячуючи ефективній праці клубу в напрямку національно-патріотичного виховання, в цьому році на запрошення всесвітньої федерації «Козацький двобій» вишкіл «Юний пластун» відбувся в Криму в місті Феодосія. Безпосередньою організацією та проведенням вишколу зайнялися козаки та козачки пластунського підрозділу «Каскад» та скаути станиці Фастів Національної скаутської організації України «Пласт».

В заході прийняли участь діти на юнацтво з 8 до 16 років: 35 каскадівців із Фастова, 10 каскадівців (4 дівчинки) із Києва і 5 юних спортсменів із Києва та Харкова. Всі вони були поділені на три роя по два гуртка за віком. Кожним роєм опікувався окремий впорядник. Так, роєм ім. Б.Хмельницького опікувалася суддя вишколу Тетяна Голішевська, роєм ім. Т.Шевченка – заступник коменданта Анатолій Голішевський, а роєм ім. С.Палія – комендант вишколу Юрій Пустовій. Загальний контроль за роботою вишколу здійснювала спостерігач з боку батьків Юлія Поліщук.

В старшину вишколу також увійшли і досвідчені юнаки. Так, бунчужним вишколу був призначений пластун-прихильник Віктор Кияниця, а згодом його обов'язки спробував і Максим Цюцюра, що був ройовим рою ім.С.Палія. Писарем вишколу став Мирослав Кушнір, а хорунжими були Микола Голішевський та Денис Маліновський, якого згодом замінив Андрій Бардаков. На посадах ройових на початку спробували себе також Роман Кандиба та Максим Гаршин, а згодом їх обов'язки перейняли Святослав Святун і Денис Маліновський та Віталій Кондратьєв. Гуртковими були призначені: гурток Гепарди – Максим Футерник, а згодом Ангеліна Компанец; гурток Вовки – Святослав Святун, а згодом Роман Кандиба; гурток Леви – Денис Гарькавий, а згодом Максим Гаршин; гурток Ведміді – Данил Авраменко; гурток Орли – Владислав Чередніченко; гурток Змії – Віталій Кондратьєв, а згодом Андрій Марциненко. Назви гуртків та іменування роїв учасники вишколу визначали самостійно за вподобанням.

Зважаючи на присутність моря, головною ідеєю вишколу стало ознайомлення зі спеціальною підготовкою морської піхоти України. Вишкіл мав насичену програму, що передбачала велике коло активностей для його учасників. Кожного дня зранку, на пів о сьомій, проходила ранкова руханка, дихальні вправи і бойова гімнастика ушу. Після ранкової самозарадності проходило відкриття денного вишколу, на якому під спів державного гімну виносили прапор України і Каскаду, зачитували наказ по табору, визначалась програма дня. В проміжку між сніданком та обідом проходили заняття на березі моря та година на території табору за спеціалізаціями: школа морського піхотинця, військовий рукопашний бій, плавання, школа виживання, перша медична підготовка (ПМД) та спортові ігри. В другій половині дня після відпочинку для юних «морпехів» проводилися теренові ігри, спортивні змаги, екскурсії та обов'язкове тренування з рукопашного бою. Після вечері проводилась збірка гурткових і старшини, де обговорювалися всі події дня та вирішення питань, що виникли. Після цього проводилось закриття денного вишколу, на якому зачитували наказ по табору і хорунжії під спів гімну Каскаду виносили державний і клубний прапори. На завершення дня всі учасники табору приймали участь або в загальній дискотеці, або проводили КВН чи спектакль на казкову тематику, або співали та грали в ігри під час ватри чи вогника, на які з цікавістю приходили гості з інших груп відпочиваючих.

Дуже запам'яталися екскурсії. Першу екскурсію провів керівник спортивно-туристичного табору «Кафа» Володимир Радіонов. Впродовж трьох годин він ознайомлював юних пластунів з історією і пам'ятками міста Феодосії.

Друга екскурсія відбулася в найдивовижнішому місці Криму – в державному заповіднику Кара-Даг. Там діти та юнацтво, долаючи кількакілометровий маршрут (більше 4 годин), отримали безліч вражень від краси гірської природи і чудових оповідань екскурсовода Івана Федоровича.

Третя екскурсія пройшла в національній картинній галереї імені І.К. Айвазовського, де «морпехи» побачили чудові картини і дізналися про історію життя неперевершеного кримського художника.

Вишкіл був цікавим та одночасно і нелегким, оскільки багато учасників були вперше в умовах справжнього козацько-скаутського вишколу. Однак це не завадило учасникам різного віку впевнено долати труднощі, що виникали, та набувати нових знань, умінь та навичок, справжніх чоловічих якостей. Впродовж 12 днів хлопці та дівчата самостійно дбали про себе: прали одяг, лагодили спорядження та форму, чергували по табору та заступали на нічне стійкування (варту), охороняючи вхід до спальних приміщень табору під час нічної тиші. Це слугувало важливим елементом виховання самостійності юних патріотів, їх впевненості у власних можливостях і переборювання дитячих страхів.

Також під час перебування в Феодосії фастівчани змогли прийняти участь в міжнародному фестивалі бойових мистецтв «World Cup Junior Fighter», на якому отримали не тільки нагороди, але і нових друзів з інших куточків України і сусідніх держав.

За традицією на закінчення вишколу для учасників вишколу була проведена атестація на ступені джури-пластуна. Юні пластуни подолали виснажливу атестацію за програмою морської піхоти «Захват берега» з демонстрацією прийомів військового рукопашного бою, показали практичні навички в стрільбі з пневматичного пістолета, в плаванні і пошуку під водою предметів, в в'язанні вузлів, в наданні собі ПМД у випадку поранення кінцівки, в навичках різьблення дерев'яного ножа та в поєдинках з повного контакту з одним чи декількома супротивниками.

І вже в останній день після останнього запливу в морі і купівлі сувенірів рідним, за дві години до від'їзду, в присутності деяких батьків, що зуміли завітати на закриття вишколу, пройшло урочисте вручення кожному учаснику табору диплома про набуття заслуженого ступеня джури-пластуна і відзначки (значка) вишколу. Радісні та задоволені, козачата проспівали гімн при складанні державного і клубного прапора на закритті вишколу та за традицією під вигуки «ура» підкинули в повітря свої кашкети. А на обід за щорічною традицією вони скуштували дембельский торт, що приготували для них пані Тетяна і Юлія. А вже в «дембельскому» потязі діти та юнацтво ділилося враженнями і приємно дивувало навколишніх згуртованістю і гарним співом українських пісень

Так виховується в непростих багатоденних умовах справжня козацька зміна - справжні патріоти і захисники самостійної України.

Керівник вишколу Юрій Пустовій висловлює подяку за підтримку та допомогу: першому віце-президенту всесвітньої федерації «Козацький двобій» - Володимиру Радіонову, обслуговуючому колективу спортивно-туристичного табору «Кафа» (а особливо поварам за смачну їжу і чотириразове харчування), батькам Тетяни Кравчук (за щиру увагу до дітей), впорядникам вишколу Анатолію та Тетяні Голішевським, спостерігачу вишколу Юлії Поліщук та батькам юних пластунів, які не стоять осторонь від виховання патріотизму в серцях наших дітей.

4f7a0f535204f129558d9b28d8b3916b.jpg
587ae9ef458cc29450262800edd8e345.jpg

eb64506fa2643854766aa6ae1c498502.jpg
 Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

#2 s_h_p_i_o_n

s_h_p_i_o_n

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 150 сообщений

Отправлено 12 Июль 2013 - 20:37

Фотозвіт:

1_а частина http://plus.google.c...COuAmvS0heixrAE

2_га частина https://plus.google....CIXC1oGP_r3VqgE

3_я частина https://plus.google....=CI6Y3PKN4vKoQw


 • borisovich это нравится
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.