To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
* * * * * 3 Голосов

Мiська Рада знищуе позашкiлля!

Мiська Рада позашкiлля

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 15

#1 anna1964

anna1964

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 18 Сентябрь 2013 - 18:31

Фастiвська мicька рада хоче знищити позашкiльну освiту. Було оголошено про величезнi скорочення кадрiв , та злиття деяких закладiв... що веде за собою знищення багатьох безкоштовних!!! гурткiв , якi iснують тльки в СЮТ, СЮН, Будинку Творчостi та школi нар. майстерностi... Якi працюють на нульoвiй матеральнiй базi... тому що, з бюджету нiяких коштiв вже бльше 20 рокiв не видiляеться. Так, тепер хоче влада просто вiдправити людей на вулицю!!! А головне дiтей теж на вулицю, бо скоро iм буде пiти нiкуди! 

#2 Bullet

Bullet

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 692 сообщений

Отправлено 18 Сентябрь 2013 - 19:12

не здивували.

Школа народної майстерності, у якій я працюю, повільно, але надійно доводиться міською владою до смерті, без жодних зливань та реформувань :) Чого вартий лише технічний стан будівлі, не кажучи про незрозумілі погрози постійно нас закрити.

Я би залюбки звинуватила одну лише фастівську владу у такому стані речей, але проблема, нажаль, набагато глибша. 

Освітв Україні виявилась нікому непотрібною, і те, що ми нині маємо із злиттям позашкільних закладів та закриттям  деяких, це наслідки нерозумної політики нашого дорогого (в фінансових сенсах) міністра освіти Табачника.

Дивує також абсолютно неадекватна поведінка влади відносно позашкілля, адже 22-го вересня і на УСІ святкові заходи САМЕ ПОЗАШКІЛЛЯ створює  заходи для дітей, виставки, покази, творчі зустрічи та багато, багато іншого.

Вочевидь, влада Фастова хоче, аби фастівчани швидше перетворились на хронічних  споживачів фастівського пива, а НЕ на справжніх громадян України, патріотів Фастова,  поціновувачів фастівської культури та мистецтва.

Я цілком усвідомлюю, що навіть написання таких, на перший погляд, звичайних рядків, я ризикую позбутись роботи. Але цей безлад у Фастові вже дістав і мене.

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#3 anna1964

anna1964

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 18 Сентябрь 2013 - 20:13

не здивували.

Школа народної майстерності, у якій я працюю, повільно, але надійно доводиться міською владою до смерті, без жодних зливань та реформувань :) Чого вартий лише технічний стан будівлі, не кажучи про незрозумілі погрози постійно нас закрити.

Я би залюбки звинуватила одну лише фастівську владу у такому стані речей, але проблема, нажаль, набагато глибша. 

Освітв Україні виявилась нікому непотрібною, і те, що ми нині маємо із злиттям позашкільних закладів та закриттям  деяких, це наслідки нерозумної політики нашого дорогого (в фінансових сенсах) міністра освіти Табачника.

Дивує також абсолютно неадекватна поведінка влади відносно позашкілля, адже 22-го вересня і на УСІ святкові заходи САМЕ ПОЗАШКІЛЛЯ створює  заходи для дітей, виставки, покази, творчі зустрічи та багато, багато іншого.

Вочевидь, влада Фастова хоче, аби фастівчани швидше перетворились на хронічних  споживачів фастівського пива, а НЕ на справжніх громадян України, патріотів Фастова,  поціновувачів фастівської культури та мистецтва.

Я цілком усвідомлюю, що навіть написання таких, на перший погляд, звичайних рядків, я ризикую позбутись роботи. Але цей безлад у Фастові вже дістав і мене

так така "неадекватна поведiнка" дивуе i мене.... тому що я теж працюю в позашкiллi .... та добре знаю, як вони зливають все на нас!!!!!  все , що приходить на мiсто, всi заходи, конкурси, концерти та фестивалi мiськi, марафони обласнi..... Та в остаточному етапi, ми за це i вигрiбаемо.... замiсть того, щоб пiдтримати нас в такому становищi, тiльки принижують!!!!  А саме головне використовують працю дiтей,  i затикають ними всi дiрки!!! То хоч би раз вiддячили нашим талановитим дiтям артистам, талановитим, якi роками працюють на всi цi заходи..... Купляють та шиють костюми за свiй рахунок i т д............ Просто сумно, дуже сумно!

• Bullet это нравится

#4 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 692 сообщений

Отправлено 18 Сентябрь 2013 - 21:04

Ганно, зауважте, окрім нас з вами, це питання нікого не обходить ;)

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#5 anna1964

anna1964

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 18 Сентябрь 2013 - 21:09

Так.............. дуже шкода!!!!!!!!!!

#6 Местный

Местный

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 279 сообщений

Отправлено 19 Сентябрь 2013 - 06:52

Та чого ж не обходить...

Мене дивує  друге - корінні фастівчани вибирають собі керівників НЕ фастівчан, а з якогось Рубежного....

а той, в свою чергу понастягував СВОЇХ звідти ж...

то чого ви хочете від них, хіба вони про нас будуть думати?

вони сроко знищать все, а потім як в Мельник - в літак і Каліфорнію..

А нам залишаться одні розвалини..

#7 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 692 сообщений

Отправлено 19 Сентябрь 2013 - 06:56

Мене дивує  друге - корінні фастівчани вибирають собі керівників НЕ фастівчан, а з якогось Рубежного....

Перепрошую, я нікого з Рубежного не вибирала (та і не знаю, про кого ви )

а той, в свою чергу понастягував СВОЇХ звідти ж... то чого ви хочете від них, хіба вони про нас будуть думати?

Є багато прикладів, коли немісцеві дбають і про місцевий бізнес, і про місцеву культуру. Тому вбачаю причину не в прописці, а  а) в глупості, б) в ненажерливості.

А нам залишаться одні розвалини..

От це і прикро. Насправді, дуже прикро, коли є потенціал в тому, що поки що не є розвалиною. 

#8 alecko

alecko

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 508 сообщений

Отправлено 19 Сентябрь 2013 - 07:45

Варяг из Рубежного, это креатура лично Янека. Глав РГА назначает он. А тому, как временщику, глубоко наплевать на все проблемы города-района. Зайдите на сайт Рубежного, много интересного узнаете. Пардон за оффтоп.

#9 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 19 Сентябрь 2013 - 11:17

а причем тут РГА к внешкольной жизни города?

#10 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 188 сообщений

Отправлено 20 Сентябрь 2013 - 20:11

Сообщения, не имеющие отношения к теме перенесены сюда

Omnia mea mecum porto

#11 anna1964

anna1964

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 18 Октябрь 2013 - 13:08

Прикрепленный файл  Хор.jpg   82,7К   3 Количество загрузок:Полищук Г. Ф. уничтожает сеть позашкольных учереждений, многочисленно сокращает людей оставляя без средств к существованию.... тем самым вносит ВЕЛИКИЙ ВКЛАД в будущее города Фастова! Пусть дети, вместо занятий в кружках, студиях идут НА УЛИЦУ!!! там их ждёт много интересного!!! Алкоголь, наркотики и т.д.... потому что идти в нормальные места, где учат добру, добропорядочности, любви к искуству, творчеству... таких мест скоро просто не станет.  

Сообщение отредактировал anna1964: 18 Октябрь 2013 - 13:12

#12 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 188 сообщений

Отправлено 19 Октябрь 2013 - 20:41

А вот "Перемога" пишет другое http://peremoga-fast...-tvorcha-rodina Это уже после сокращения или ещё до?

Omnia mea mecum porto

#13 anna1964

anna1964

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 20 Октябрь 2013 - 17:56

А вот "Перемога" пишет другое http://peremoga-fast...-tvorcha-rodina Это уже после сокращения или ещё до?

"Перемога " написала, всё хорошо..... но в это время, все уже знали про сокращения.....( просто сделали вид что всё идёт прекрасно), а со следующей недели и начались активные действия и гонения со стороны нашей мэрии....

#14 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 188 сообщений

Отправлено 20 Октябрь 2013 - 19:33

Эта беда по всей Украине, к сожалению ((( Надежда на 2015 год. Может, поумнеют люди

Omnia mea mecum porto

#15 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 244 сообщений

Отправлено 21 Октябрь 2013 - 06:54

Эта беда по всей Украине, к сожалению ((( Надежда на 2015 год. Может, поумнеют люди

- Если им дадут такую возможность, что сомнительно. :(

Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

#16 Papasha

Papasha

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 320 сообщений

Отправлено 23 Октябрь 2013 - 19:16

"У всех в глазах деньги, а власть нужна только для того, чтобы хапнуть еще больше и оставить такую возможность своим детям. Нету таких, кто бы подумал о народе не как о средстве для достижении цели, а как о тех, кому ты должен принести счастье своей силой, своими деньгами, данной тебе властью. Суки они все..."  Отрывок из цикла  " Охота на охотника" , автор Роман Злотников, Андрей Николаев. http://www.loveread....p?id=4608&p=73  Просто вчера читал.

Сообщение отредактировал Papasha: 23 Октябрь 2013 - 19:18

• anna1964 это нравится

9310adb6ba5a.gif

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы