To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
- - - - -

Вторинна переробка у Фастові: явки, паролі - ?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 7

#1 Bullet

Bullet

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 694 сообщений

Отправлено 16 Октябрь 2013 - 11:39

Маю питання до знавців.

1.Де у Фастові і за яких умов працюють пункти прийому макулатури.

2. ---- \\ ------- пластику (пляшки, пакети, етс)

3. Хто куратор проекту з розфасування сміття (кольорві смітнички), як встановити такі смітнички біля моєї поверхівки?

4. Чи є (і де є )  пункт прийому склотари у Фастові?

Ну і взагалі, запрошую поговорити на цю тему зацікавлених у збереженні середовища.

Говорячи про макулатуру, хочу уточнити: я не заради грошей хочу її здавати в утиль, а з "високих" міркувань. Мною підраховано, що середня родина з 2 осіб за 1 місяць використовує і викидає паперопродукту вагою від 3 до 5 кілограмів. За рік це близько 5- кіло. Відомо, що 60 кг макулатури можуть зберегти 1 дерево. 

А якщо підрахувати кількість родин лише у Фастові? Це якщо не збережений ліс, то, принаймі, невеличкий гай. Що теж добре :)

Я би з радістю приносила раз на місяць свої пару кіл макулатури і просто лишала би в якійсь пристосованій чи обладнаній для цього точці. Бачу, що соціально незабезпечені особи стягують картонні коробки досі, напевно, десь таки є пункт прийому макулатури у Фастові? Де ж він, таємничий макулатурний пункт?

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#2 KONDRAT

KONDRAT

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 093 сообщений

Отправлено 16 Октябрь 2013 - 12:39

макулатуру принимают по ул. Горького возле "Кофеина" 

Сообщение отредактировал KONDRAT: 16 Октябрь 2013 - 12:41

#3 lev

lev

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 610 сообщений

Отправлено 16 Октябрь 2013 - 13:16

Це якщо не збережений ліс, то, принаймі, невеличкий гай. Що теж добре :)

Дуже благородно!

Але нажаль ні лісу, ні гайку таким чином не вберегти.

Наведу приклади.

1. Про ліс. Минула зима. Казнівський ліс. Буреломи. Під виглядом розчищення повалених та зломаних дерев. Вирізається прекрасний діловий ліс, не зломаний, і вивозиться. 

2. Гайок. Фастів. Казнівка. 3 пляж. Парк, або як ми, місцеві називаємо - Посадка (де ми колись з багатьма форумчанами в тому числі робили прибирання). Деребан землі. Відводяться земельні ділянки, може навіть і продаються по декілька раз. На них зрізають 20 - 25  річні канадські дуби. І все нормально. Скоро до річки не підійдемо.

До чого тут макулатура, я не розумію. 

Може когось іншого пора в утіль здавати?!

#4 KONDRAT

KONDRAT

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 093 сообщений

Отправлено 16 Октябрь 2013 - 13:55

Вспоминаю школьные  годы-сдачу металлолома и макулатуры.

Устраивалось это для нас чтобы показать - кто победит,кто больше соберет? Все только на энтузиазме.

И мы как придурки тащили все и вся.

Тащили собственные домашние  книги с журналами-выковыривали рельсы из земли,один раз тащили на тачке через весь город в сторону 2-й школы даже 300 килограмовый  выброшенный сбербанковский сейф .

Сейчас думаю-нахрена я рвал живот для вот этого ради чего?

.только с гаража деда мы классом утащили металла на 1 тонну

Мои родители сдавали макулатуру ради получения классной литературы типа многотомник Джека Лондона.Куприна.и Лескова.- так эта литература до сих пор читаема в семье

Бутылки сдавал-покупал себе игры ,конструкторы. и ныкал эти покупки от родителей

Только сейчас мы узнаем,что вторичная бумага не шла на книги.а пригодна только для дешевого картона,а на металлоломе собранном школьниками,кто-то деньжат хороших срубил,но не школьники.

Спасти природу таким способом-нереально,

бомжам помочь -можно,отдав вторсырье им,я периодически бумагу и бутылки отдаю нуждающимся

#5 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 694 сообщений

Отправлено 16 Октябрь 2013 - 17:18

До чого тут макулатура, я не розумію.  Може когось іншого пора в утіль здавати?!

Леоніде, не розумію, до чого тут я? Ти особисто кимось незадоволений - іди, скажи цим людям то в очі, запрпоонуй алтернативні варіанти дій. Я ж питала: де у нас прийом вторсировини.

бомжам помочь -можно,отдав вторсырье им,я периодически бумагу и бутылки отдаю нуждающимся

Я пыталась, оставляла  запакованную макулатуру около мусорных баков, где пару раз замечала роющихся в мусоре бомжей, но наш дворник настойчиво это сжигает. Кроме того, я не очень верю, что бомж пойдет сдавать вообще что-либо, бомж - это образ жизни (или образ мысли, если есть чем мыслить). Но здесь - не об этом.

макулатуру принимают по ул. Горького возле "Кофеина"

Спасибо, поинтересуюсь.

Спасти природу таким способом-нереально,

У меня не цель спасти природу. Бумага все равно выбрасывается. А сдавая ее, возможнго. есть какой-то шанс  ее переработать. 

Ваша фраза о том, что спасти природу таким образом нереально, почему-то параллелизируется у меня с онкобольными детьми. Все равно не спасти, то зачем пытаться...

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#6 lev

lev

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 610 сообщений

Отправлено 17 Октябрь 2013 - 10:44

Леоніде, не розумію, до чого тут я? Ти особисто кимось незадоволений - іди, скажи цим людям то в очі, запрпоонуй алтернативні варіанти дій. Я ж питала: де у нас прийом вторсировини.

Я пыталась, оставляла  запакованную макулатуру около мусорных баков, где пару раз замечала роющихся в мусоре бомжей, но наш дворник настойчиво это сжигает. Кроме того, я не очень верю, что бомж пойдет сдавать вообще что-либо, бомж - это образ жизни (или образ мысли, если есть чем мыслить). Но здесь - не об этом.

Спасибо, поинтересуюсь.

У меня не цель спасти природу. Бумага все равно выбрасывается. А сдавая ее, возможнго. есть какой-то шанс  ее переработать. 

Ваша фраза о том, что спасти природу таким образом нереально, почему-то параллелизируется у меня с онкобольными детьми. Все равно не спасти, то зачем пытаться...

Ліза! Ні! Ні! Ні! Я в очі - боюся! Тому добре! Добре! Добре! Згоден - краще здавати макулатуру! Де у нас прийом вторсировини я не знаю. Може оголошення дати?

#7 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 694 сообщений

Отправлено 18 Октябрь 2013 - 12:07

Леонід, розсмішив )))

#8 Местный

Местный

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 279 сообщений

Отправлено 25 Октябрь 2013 - 06:33

Маю питання до знавців.

1.Де у Фастові і за яких умов працюють пункти прийому макулатури.

2. ---- \\ ------- пластику (пляшки, пакети, етс)

По-моему, в Фастов зашла Черниговская фирма "Эко-Втор" которые как раз этим и будут заниматься..

• Bullet это нравится

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы