To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

ЗОЛОТА ОСІНЬ «ДОБРОСЛАВА» НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ В ЧЕРНІВЦЯХ.


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 п-ц ск Доброслав

п-ц ск Доброслав

    Гість Фастова

  • Пользователи
  • Pip
  • 26 сообщений

Отправлено 16 Октябрь 2013 - 21:27

5f4819136802.jpg

Дійсно «золотою» виявилась осінь для спортсменів Фастівського спортивного клубу «Доброслав», які у складі збірної Київської області відстоювали честь свого регіону на протязі чотирьох днів в м. Чернівці на Чемпіонаті України (старші), та Всеукраїнських змаганнях (менші) із панкратіону. З 8-ми наших збірників зразу троє – учень СЗОШ №9 Смислов Даніл, учень ЗОШ №4 Корнієнко Сергій та учень ЗОШ №1 Курмаз Владислав вибороли золото змагань, причому Курмаз Владислав став чемпіоном турніру відразу у двох розділах змагань, додавши у копілку збірної Київської області відразу 2 золота! А ще троє представників Фастівщини – учениця Фастівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Фарина Ілона, учень СЗОШ №9 Рудяк Денис та вже студент Київського вищого професійного училища залізничного транспорту Данилевський Олександр стали срібними призерами змагань..

            Слід відзначити і новачка змагань такого рівня Костецького Олексія, студента Фастівського автомобільно-дорожнього технікуму, який хоч і програв свій бій призеру України, але показав високий рівень підготовки, програвши по очках, а Шеремет Ілля, учень М. Снітинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, програв мінімально в першому поєдинку неодноразовому призеру і чемпіону України, досвідченому спортсмену з Чернівців, який без проблем перемагав у інших своїх супротивників (Ілля займається в «Доброславі» лише неповні півтора року!). Спортсменів до змагань найсильніщих спортсменів України з цього виду спорту підготував тренер Чернишенко О.І., з допомого. тренерів та інструкторів «Доброслава» Хоменка Ю.М., Рудяка Т.Я., та інструкторів, які допомагали готовити збірників під час зборів в м. Алушта Прокопенка М.М. та Коваленка В.В.

            Результати спортсменів з Фастівщини дозволили збірній Київської області піднятись в різних вікових групах на треті та другі місця серед збірних команд-учасниць Чемпіонату України, а самих «доброславівців» запам`ятали, як дружню, щиру і сильну сім`ю однодумців.

            Щира подяка КДЮСШ «Динамо» (в.о. директора Гаврилко О.Л.), Фастівській РДА (голова Бусєнков А.А. та директор ДЮСШ Чечко О.І.), батькам спортсменів та керівництву СК «Доброслав» (Хоменку Ю.М.) за фінансову допомогу у відрядженні команди для участі у змаганнях, а також всім батькам (особливо Брацлавському І.С. та Смисловій І.І.), спортсменам та друзям «Доброслава» за підтримку під час змагань, яка окрилювала і додавала сил.


Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы