To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Закінчення пластового року у Фастові


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 s_h_p_i_o_n

s_h_p_i_o_n

    Фастівчанин - патріот

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 150 сообщений

Отправлено 30 Октябрь 2013 - 22:55

З 10 по 23 серпня  на Прикарпатті пройшов пластовий військово-патріотичний табір «Легіон-16». Це один з найпрестижніших вишколів український скаутів, куди мріє потрапити чи не кожен пластун. Цього року табір зібрав понад 70 обраних учасників, серед яких були і фастівські пластуни – Євген Лемешенко та Олександр Мішкуров. Також на Легіон-16 у якості інструктора був запрошений керівник Фастівського осередку «Пласту»  Юрій Пустовій.

Особливістю «Легіону» є те, що програма і місце проведення його щороку змінюються, а учасники не знають, де саме їм доведеться бути та які завдання виконувати. В саме в важких умовах найкраще гартується сила волі та дух, вивчається історія та пізнається дружба. За 2 тижні легіонери подолали маршрут у більш ніж 500км, з яких пішки пройшли 159 км, частину з них у Львівській області, а найбільшу - по гірських хребтах Українських Карпат. Крім мандрівної частини, учасники пройшли практики з рукопашу, боксу, тактики, маскування, пейнтболу, страйкболу, водіння авто, стріляли з лука та арбалета, приймали участь у змагах зі скелелазіння, нічних змаганнях, подоланні специфічної легіонівської смуги перешкод та багато іншого. Окрім надскладних іспитів з фізичної витривалості, легіон залучає молодь до вивчення української історії та культури.

Восени фастівські пластуни прийняли участь в святкуванні відкриття Пластового року станицею міста Києва і змагалися в спортивних іграх на Київській Спартакіаді, яка проводиться з метою популяризація здорового способу життя, де вони вибороли 1-е місце з волейболу.

13 жовтня до Дня Українського козацтва і борців за незалежну Україну пластуни Фастівської станиці провели «Відкриття пластового року» на Фастівщині. Біля міського Палацу культури були виставлені ознайомчі місця для всіх бажаючих,  кого цікавить український скаутінг. Так, діти та молодь Фастівщини та друзі із Київської області, що прийняли участь в святі,  дізналися про історію Пласту, набули навичок в’язання вузлів, практикувалися в альпіністській підготовці і в наданні першої медичної допомоги, спробували плести обручики, вчилися грати на гітарі, ознайомлювалися з вирізанням з деревини різноманітного кухонного посуду та вчилися розбирати автомат Калашникова. Також для молодшого юнацтва були проведені цікаві пластові ігри. Вже коли стемніло, під світло факелів, які стояли навколо погруддя Семену Палію, всі діти, молодь та дорослі розсілися на туристичні килимки та заспівали українські народні, повстанські та пластові пісні під супровід гітар. Під завершення пластового свята всі оточуючі побачили цікаве вогняне шоу, яке показали фастівські артисти театру вогню. І як прийнято за звичаєм у скаутів-пластунів свято закінчилось спільною піснею «Сірили у сумерках», коли всі учасники різного віку стають у коло і разом беруться за руки, щоб відчути іскру дружби.

Станиця Фастів НСОУ «Пласт» висловлює велику подяку за допомогу в проведенні свята Фастівському осередку ВО «Свобода»,  а також керівництву  міського Палацу культури, шоу групі «Фатум» і особисто Михайлу Михайловичу Вітвіцькому, Соломяному Роману Юрійовичу, Ткачовій Любові Олегівні та Марині Уразаєвій.

Приєднуйтесь до Пласту – це велика цікава гра на все життя!

 

фото: https://plus.google....337733488938833


Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы