To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

ДИНАМІВСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПАНКРАТІОНУ. ОРГАНІЗУВАЛИ. ПРОВЕЛИ. ПЕРЕМОГЛИ.


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 п-ц ск Доброслав

п-ц ск Доброслав

    Гість Фастова

  • Пользователи
  • Pip
  • 26 сообщений

Отправлено 04 Ноябрь 2013 - 23:04

3caeeb8d5849.jpg

Другий рік поспіль проведення  відкритого Чемпіонату  Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України, присвяченої 89-річчю з дня створення Товариства «Динамо», з панкратіону серед юнаків та дівчат,  було доручено Фастівському спортивному клубу «Доброслав», на базі якого займається два відділення спортивних шкіл з панкратіону: КДЮСШ «Динамо» Київської області в м. Фастові на базі СЗОШ № 9 та ДЮСШ Фастівського району на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Борова. 

Чемпіонат, організований Київською обласною організацією ФСТ «Динамо» України (заступник голови Гаврилко О.Л.), федерацією панкратіону Київської області ( президент Тукмачова А.В.) та СК «Доброслав» (голова ради Хоменко Ю.М.), на який з`їхалось 127 найсильніших спортсменів області, розпочався зі слів привітання заступника голови Фастівського міськвиконкому Ткачової Любові Олегівни, яка побажала всім учасникам успіху у цьому нелегкому та видовищному виді бойових мистецтв, і наголосила, що окремо бажає перемог своїм землякам, спортсменам Фастівського спортивного клубу «Доброслав».  Її слова допомогли: на борцівський килим у складі команд КДЮСШ «Динамо» та ДЮСШ Фастівського району вийшли 22 наших «доброславівці», які завоювали 4 бронзові, 6 срібних та 6 золотих медалей!

Бронзу завоювали учні СЗОШ №9 Смислов Даніл(ДЮСШ) та Шаповалов Микола (КДЮСШ), Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бережний Назар (ДЮСШ),  учень ЗОШ № 10 Брацлавський Владислав та студент Фастівського автомобільно-дорожнього технікуму Костецький Олексій ( обидва КДЮСШ). Срібло у студента Київського навчального закладу Боржимського Валентина (КДЮСШ), учнів СЗОШ №9 Дідківського Іллі (КДЮСШ), Фастівецької ЗОШ Вітовщика Сергія та Фарини Ілони (обоє ДЮСШ) та Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. Кривоноса Костянтина і Стрельбіцького Артема (обидва ДЮСШ). Чемпіони Київської області – учні ЗОШ № 1 Курмаз Владислав (КДЮСШ) , М.Снітинської ЗОШ Шеремет Ілля, учні СЗОШ №9 Рудяк Денис та Мільков Данило та Борівської ЗОШ І-ІІІ ст.  Кривонос Олександр (всі ДЮСШ), студент Фастівського ЦПТО Войтенко Денис (КДЮСШ). Спортсменів до змагань підготував Чернишенко О.І. з допомогою тренерів та інструкторів Хоменка Ю.М., Рудяка Т.Я. та Прокопенка М.М.

В неофіційному заліку з 6 клубів регіонів Київської області, де найбільше поширений панкратіон, спортсмени СК «Арена» (Миронівка) завоювали найбільше медалей – 12 золотих, 2 срібні, 5 бронзових. «Доброславівці» для Фастівщини здобули 6 золотих, 6 срібних та 5 бронзових медалей. І треті в цьому показникові – клуб Еверест з Білої Церкви – 5-6-7 відповідно та ДЮСШ Васильків – 5-6-4. Ще 2 Клуби – "Будо" з Білої Церкви та  СК «Антей» з Рокитного здобули відповідно 2-1-1, та 0-3-1 медалей чемпіонату.

Вітаєм спортсменів, батьків, тренерів з перемогами! Велика подяка в організації змагань всім тренерам, інструкторам, спортсменам СК «Доброслав», окремо сім`ї Смислових, директору ДЮСШ  управління освіти Фастівського міськвиконкому Свириденку  Б.І., генеральному партнеру змагань, керівнику  щомісячного довідника «Fast-інфо» Літвінчук Світлані, директору НВК "Ліцею інформаційних технологій СЗОШ I-III ступенів №9" Ріпко Н.А., приватному підприємцю Колеснику Олексію!


Сообщение отредактировал п-ц ск Доброслав: 04 Ноябрь 2013 - 23:04

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы