To Top

Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

ОСОБЛИВОСТІ ПОЧУТТЯ НАЦІОНАЛЬНОГО /футбольного/ ГУМОРУ.

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 3

#1 Странник

Странник

Добрий фастівчанин

• Заблокированные
  • PipPip
  • 61 сообщений

Отправлено 13 Ноябрь 2013 - 16:37

ОСОБЛИВОСТІ ПОЧУТТЯ НАЦІОНАЛЬНОГО /футбольного/ ГУМОРУ.

0%  ВІДЧУТТЯ  ПЕРСОНАЛЬНОГО  ГУМОРУ.
                     А У ВАС ЯК ?

1/.  Редакція київськоїї газети «Футбол» запевняє:  

«Тим /УБОЛІВАЛЬНИКАМ/, хто за «Динамо» Київ не вболівають все це /БЕЗЛАД у «Динамо»/ взагалі в кайф, - вони, як той Арлекін, що летить зі своєї дзвіниці, - «благаю Господа, щоб це якомога довше продовжувалося» / київський «Футбол» № 850, стор. 4, абз. 2/.

Артем Вадимович ФранкОв, головний редактор «Футбола».

2/.Відкритий ультиматум уболівальника  А. Петренка на підтримку ФранкОва.

Ну, що ви…, блін дірявий, до бідного Артема пристябалися? Робити більше істотно нічого? Що ще не зрозуміло? - Коли він є головний редактор, -то це  означає апріорі, що завжди має бути і правий. А так воно і є аж на 100 відсотків! Бо ж він, щоб ви знали, усю футбольну ідеологію на Україні творить! Особисто творить! І психологію теж. Теж, кажу, ідеологію витворяє особисто… Питаєте, «Що це таке – ідеологія»? А ну вас… у ту ж стєпь. Запитайте краще у Артема Вадимовича Франкова, - він все знає!  А я вам, - не довідник якийсь дірявий, - не зобов'язаний вас освічувати… Кажете, - ніхто не радіє розвалу Динамо? А ось і ні! Півдержави радіє, - усі, хто не за Динамо! Хто сказав? Повторюю для вкрай нетямущих!!! Франков сказав. І точка! Знаю я таких уболівальників, що і вашим, і  їхнім, а натомість - тільки за пінг-понг і вболівають. А я, - не такий! Я – за футбол. Український футбол дірявій!!!

Так, звичайно, буває. І у ФранкОва бувають ушлепки і помилки. У кого ж не буває раз в п'ятирічку діряву? Бувають і у Артема нашого Вадимовича, самі розумієте, - ФранкОва помилочки в написанні фактичного матеріалу. Буває в усіх. І у мене теж не із зла буває…        Так що, - досить гадючити народноулюбленого журналіста нашого - Франкова,  а краще справою займіться - ви, огудники! Так,  я до вас до усіх звертаюся! Знаю я вас, уболівальників дірявих, … пінг-понгових…

3/. Відповидь з видалених регіонів А.Петренку.

День добрий, шановний /не знаю за ім’ям та по батькові/!
Ми тут в глухому регіоні, - без живого футболу найвищого, як в столицях, гатунку, - певне відсторонилися від сучасного розуміння психології уболівальника. А Ви, відчувається, добре в цьому нюансі науковому повинні розбиратися, бо, судячи з тексту Вашого повідомлення, - працюєте десь у футболі БЕЗПОСЕРЕДНЬО: мабуть тренером, або в адміністрації команди найвищого рівня. Я від – ра – зу  здогадався про причетність Вашу, шановний, до Великого футболу!
По коротенькому Вашому вислову з
Вашого ж листа електронного причетність відстежив, коли Ви заявили: «Знаю Я таких уболівальників!». Звичайно, ВИ-ТО знаєте, якщо  при футболі найвищого рівня працюєте, –  УСЕ ФУТБОЛЬНЕ надбання держави нашої  у Вас перед очима ясними… А я-то, що? Знаю десятків зо два уболівальників напівсільских- напівтверезвых– і баста. І які я можу робити узагальнення, мовляв, - «Я знаю…»? Не маю я такого взагалі МОРАЛЬНОГО права! Інша справа Ви, - справжній профі /відгадав же?/ своєї справи. Я особисто радий, що на такого натикнувся з розбігу, - на профі. Може дещо і навчуся сучасним поглядам на психологію і ідеологію…
 Більше того, - передивилися ми свої заперечення футбольні і надумали, що, певне, все ж таки Ви з Франковим – маєте рацію на 100% щодо запевнення редакції і взагалі. . . Ось, скажімо, я уболівальник Динамо, а футболіст Фернандіньо з Шахтаря ногу зламав. І дійсно - по Вас з Франковим - всі уболівальники Динамо повинні радіти, бо Шахтар став у футбольному плані слабкішим! Які ж тут тоді можуть бути до Вас питання? Ми ж переможемо за всяку ціну свого ВОРОГА Шахтаря! Але ж наші діти, молодь… …Заткни пельку /це я куму своєму культурно горланю/, село! Тай що, -  Молодь? Нехай теж у «франкОвих» вчаться! Всіх розчавимо відповідними методами! І діти хай чавлять та рвуть! БУДЬ-ЯКИМИ засобами! Щоб цей Шахтар увесь  розвалився ЗГІДНО ЗАПЕВНЕННЯ РЕДАКЦІЇ «Футбола»!

Отже, я дуже радий знайомству з Вами, шановний, і включаю Вас в Живому Журналі  /ЖЖ/ інтернету, з вашого дозволу, у рахунок  своїх друзів ЖЖ-шной дружби, щоб було легше звертатися до Вас за цінними профпорадами. І взагалі…
З повагою та ін.

Резюме А. Петренка, у якого 0% відчуття особистого гумору, - на попередній лист.

Здрастє, Вам!
Не хотілося вас турбувати, але я зовсім ніякий не футбольний функціонер (та і немає, за великим рахунком, в моєму місті ніяких футбольних функціонерів). А що до "знаю таких уболівальників", то дійсно, є серед моїх знайомих (і навіть приятелів) кілька неадекватних хворих. Причому в повсякденному житті вони цілком адекватні нормальні люди. А своїм висловом я мав на увазі, що за всіх уболівальників, і всіх до них що підмазалися, ручатися не буду.
Що до ЖЖ-шной дружби, то краще спершу перечитайте, про що я пишу, а то розчаруєтеся…

*************************************************************************************************************************

Володимир Озерянко

ИзображениеИзображениеИзображение

#2 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 833 сообщений

Отправлено 13 Ноябрь 2013 - 19:35

Господин Озерянко, прошу Вас не злоупотреблять заглавными буквами в названиях тем и в тексте. п. 2.12 Правил

Omnia mea mecum porto

#3 Странник

Странник

Добрий фастівчанин

• Заблокированные
  • PipPip
  • 61 сообщений

Отправлено 13 Декабрь 2013 - 06:03

Господин Озерянко, прошу Вас не злоупотреблять заглавными буквами в названиях тем и в тексте. п. 2.12 Правил

1/. Я Вас зрозумів, і буду у подальшому дотримуватись ціх вимог...

2/. Проте просто так мені цікаво, які Закони України порушуються "великими літерами", чи це примха хазяїв сайту? 95% відсотків сайтів працюють без обмеження наявності великих літер, лише забороняють ПОВНЕ друкування тексту великими літерами. І це мабуть логічно.

3/. Також не зпрозумілий вираз "зловживаня великими літерами у тексті". Скільки відсотків є "зловживання"?

Дякую.

ИзображениеИзображениеИзображение

#4 Shaman

Shaman

Злобный админ

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 1 859 сообщений

Отправлено 13 Декабрь 2013 - 13:00

1/. Я Вас зрозумів, і буду у подальшому дотримуватись ціх вимог...

2/. Проте просто так мені цікаво, які Закони України порушуються "великими літерами", чи це примха хазяїв сайту? 95% відсотків сайтів працюють без обмеження наявності великих літер, лише забороняють ПОВНЕ друкування тексту великими літерами. І це мабуть логічно.

3/. Також не зпрозумілий вираз "зловживаня великими літерами у тексті". Скільки відсотків є "зловживання"?

Дякую.

Кроме законов Украины есть неписанные (и писанные тоже) общепризнанные правила общения в сети. РАДИКАЛЬНЫХ ограничений в этом вопросе у нас на сайте нет!

Вы же хотите чтобы Ваши сообщения читали и они были интересны для посетителей? Тогда почитайте, что в нете считается нормально, а что "дурным тоном",....

Я в интернете около 15 лет.  И у меня давно уже выработался "иммунитет" на рекламу, баннеры, глупые или бессмысленные сообщения, КРИЧАЩИЕ ЗАГОЛОВКИ или "ОЗАБОЧЕННЫЕ"* ТЕКСТЫ НАПИСАННЫЕ БОЛЬШИМИ БУКВАМИ...

* "ОЗАБОЧЕННЫЕ" - имеется ввиду - крики о помощи, привлечение внимания к рекламе, предложения заработать миллион, увеличить пенис, похудеть на 200 кг, купить виагру, загрузить мне на комп вирус, и т д... и т п...

Слушних думок багато, а неслухняних ще більше ...

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru