To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
- - - - -

Прописка і спадок

майно реєстрація

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 5

#1 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 18 Декабрь 2013 - 20:19

Дружина живе з донькою і мамою в квартирі, що була приватизована на 4 осіб. Частка батька успадкована доньками. Тепер у мами 1/4, а у доньок по 3/8.
Старша донька успадкувала дідову квартиру, продала її, купила дешевшу й живе в ній без реєстрації 8 років з двома дітьми (12 та 16 р.) та чоловіком (прописаний в батьківській квартирі).
Додам лише, що налаштовані агресивно: документів на субсидію не дають - мовляв продавайте раз вам дорого за нас платити...
Тепер вони хочуть зареєструвати своїх дітей у стару квртиру і виникає 2 питання:
чи треба згода всіх прописаних осіб, щоб прописати сюди їЇ дітей (паспортистка чогось хоче згоду і виникає підозра, що вони вже десь були прописані)?
чи є якісь ризики або мінуси на майбутнє?
Розумію, що чинити опір марно, але хочеться зрозуміти, що вони мутять...

Я знаю, що я нічого не знаю, а решта не знає навіть цього…

#2 Местный

Местный

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 279 сообщений

Отправлено 19 Декабрь 2013 - 07:39

треба розібратися.

якщо квартира  на початку була( а як показує практика, так воно і було)  у спільній СУМІСНЙ власності на 4 чоловік, а мати успадкувала частку померлого батька ( 1/4 як прописав нотаріус), то на сьогоднішній день я бачу власніть так:

мати - 1/4 - визначена частка спільно ЧАСТКОВОЇ власності квартири

мати, 1 донька, 2 донька - 3/4  - спільна СУМІСНА власніть квартири

Дружина живе з донькою і мамою в квартирі, що була приватизована на 4 осіб. Частка батька успадкована доньками. Тепер у мами 1/4, а у доньок по 3/8.

#3 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 19 Декабрь 2013 - 13:23

чего-то я ничего не понял, кто с кем живет и кто чего унаследовал....

что типа в такси село две дочки и две матери, сколько всего человек

Давайте по порядку:

1) Вот это для начала:

Чотири особи, які приватизували квартиру - це хто? Двоє батьків и двоє їх доньок?

Чому частка батька успадкована лише доньками без матері? Свідоцтво на спадщину оформлювалося?

2)теперь это

Старша донька успадкувала дідову квартиру, продала її, купила дешевшу й живе в ній без реєстрації 8 років з двома дітьми (12 та 16 р.) та чоловіком (прописаний в батьківській квартирі).

Хто що успадкував ще і продав не має до першої квартири жодного значення.

Хто де пописаний, по великому рахунку, також. Має значення хто власник цієї квартири. Власник старша донька? Вона купляла квартиру до шлюбу? Чи в шлюбі? Тому що, якщо навіть за кошти від спадкового майна, це вже предмет доказування, що це не сумісна власність подружжя.

3) тут вообще ничего не понял - кто за кого платит, кто настроен агрессивно.... Почему не хотят детей прописывать в свою квартиру? Прописка не дает собственности.

Додам лише, що налаштовані агресивно: документів на субсидію не дають - мовляв продавайте раз вам дорого за нас платити... Тепер вони хочуть зареєструвати своїх дітей у стару квртиру

Прописать несовершенолетнних - будут проблемы при продаже, пока их не пропишут в другом месте. Только и всего. Ну и коммунальные увеличатся, то что по прописанным считается. Насчет согласия - нужно согласие не прописаных, а собственников.

Сообщение отредактировал Chameleon: 19 Декабрь 2013 - 13:24

#4 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 19 Декабрь 2013 - 17:24

Хамелеон, Все ви вірно зрозуміли, а чого так то приватна справа.
Тобто куплену квартиру збираються продати, тому й не хочуть прописувати туди дітей. Продати батьківську, яка перебуває в спільній сумісній власності й так проблеематично.

Я знаю, що я нічого не знаю, а решта не знає навіть цього…

#5 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 20 Декабрь 2013 - 12:39

Хамелеон, Все ви вірно зрозуміли, а чого так то приватна справа.
Тобто куплену квартиру збираються продати, тому й не хочуть прописувати туди дітей. Продати батьківську, яка перебуває в спільній сумісній власності й так проблеематично.

Продать квартиру, которая в совместной собственности, не составляет проблем, если у кого-то из сособственников нет намерения купить чью-то долю.

Так в чем тогда вопрос - какие минусы от того, что в квартиру, в которой женщина имеет долю, она пропишет двух своих детей?

Если так, то:

1) необходимость получения согласия опекунского совета, при распоряжении этой квартирой

2) увеличение квартплаты, и коммунальных услуг (тех, которые зависят от количества проживающих).

#6 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 10 Январь 2014 - 21:39

пошук у гуглі дав наступне http://krukiv-rada.g...do-14-rokv.html досить чітко розписано

Темы с аналогичным тегами майно, реєстрація

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы