To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Атестація майстерності з рукопашного бою.


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 s_h_p_i_o_n

s_h_p_i_o_n

    Фастівчанин - патріот

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 150 сообщений

Отправлено 24 Январь 2014 - 23:22

11 січня 2014 року в спортивному клубі «Каскад» пройшла щорічна атестація за класифікаційною системою на учнівські ступені («кю») вихованців клубу.

Класифікаційна система, або система поясів, є загальновизнаною та включає в себе 10 учнівських «кю», які отримують за технічну підготовленість, а також майстерські ступені «дан», які отримують професіонали за бездоганну техніку, спортивну, тренерську та організаторську діяльність. «Кю» являє собою своєрідний рейтинг серед учнів. Існують вони для того, аби починаючий спортсмен наочно бачив свої успіхи в бойовому мистецтві та мав стимул зростати далі. Кожному учнівському рівню відповідає певний колір поясу: новачок – білий пояс

10-9 «кю» - оранжевий пояс;

8-7 «кю» - синій пояс;

6-5 «кю» - жовтий пояс (вікове обмеження – не молодше 12 років);

4-3 «кю» -зелений пояс;

2-1 «кю» -коричневий пояс.

Для починаючого спортсмена колір поясу – як погони для військовослужбовця: саме по ньому можна судити про набутий технічний рівень.

Протягом декількох напружених годин каскадівці демонстрували свої початкові навики з рукопашного бою: техніки володіння ударами, захистом, елементами боротьби та самозахисту. Після ретельної перевірки свої білі пояси змінили на кольорові Ян Сілкін, Юрій Мацапура, Артур Юзикевич, отримавши 10 «кю». Артем Дяченко, Вячеслав Цимбал, Тетяна Кравчук, Кушнірюк Валентин та Кушнірюк Олександр здобули 9 «кю». Найкращі навики без помилок під час атестації продемонстрував Юрій Мацапура.

Керівництво клубу вітає каскадівців, які працею та зусиллям волі здобули право носіння свого поясу.

Для тих, хто лише починає свій шлях, хочемо побажати ставити перед собою цілі та досягати їх. Тільки наполегливістю та терпінням можна досягти високих результатів. Будь-який пояс можна пошити, взяти, купити, отримати за «гарні очі» чи за спрощеною програмою «роздачі поясів»– усе це задовольняє лише амбіції його володаря, такого собі спортМена. Це не додає ані знань, ані умінь, ані компетенції молодим бійцям (хоча слід зауважити, що для незрілих особистостей та дітей часто колір поясу є більш важливим, ніж реальні вміння). Заробити ж свій пояс працею та розвитком своїх здібностей – ось вірний шлях справжнього професіонала та спортсмена.
Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.