To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

«ПЕРШІ ЗМАГАННЯ ЮНИХ «ДОБРОСЛАВІВЦІВ»


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 Вернигора

Вернигора

    Добрий фастівчанин

  • Пользователи
  • PipPip
  • 75 сообщений

Отправлено 10 Февраль 2014 - 09:58

945aa1f8b8fb.jpg

Cуботній вихідний день 08 лютого 2014 року назавжди запам`ятається самим юним «доброславівцям» віком від 6 до 9 років молодших груп м. Фастова (тренер Хоменко Ю.М.) та смт. Борової (тренер Чернишенко О.І.) як день, коли вони прийняли участь у своїх перших в житті змаганнях з панкратіону (розділ «греплінг» (боротьба))! В першості спортивного клубу «Доброслав», яка була проведена для найменших вихованців клубу, взяло участь більше 20 юних спортсменів. Ці змаганнях проходили в рамках підготовки і виявлення кращих спортсменів клубу для участі в Чемпіонаті Київської області з панкратіону, який пройде через тиждень в м. Біла Церква.

Вітаємо з першими перемогами чемпіонів змагань: Марценюка Юліана, Мочарського Іллю, Гриценка Андрія (всі Фастів), Панченка Даніла (найменший і за віком, і за вагою «доброславчик»)), Мельника Максима та Гребенюка Павла (всі Борова); спортсменів, що вибороли 2 місця: Прищепу Артема, Деркача Дениса, Трача Дмитра та Радушинського Ярослава (всі Борова), Дяченка Андрія та Костецького Романа (всі Фастів), та тих, хто став третім: Брика Тимофія, Дворака Назара, Савченка Юрія та Ільющіца Артура (всі Фастів) а також Ночника Олексія та Приходька Тимофія з Борової!!!

Бажаємо всім учасникам здоров`я та нових перемог.

Керівництво клубу дякує за допомогу в проведенні змагань старшим вихованцям клубу Бученку Олексію, Пшеничному Володимиру та Рудяку Денису, давньому і справжньому другу клубу та колишньому його вихованцю, професійному фотографу Поліщуку Олегу а також всім батькам, які прийшли на це спортивне свято за палку підтримку всіх юних спортсменів!


  • Shaman это нравится
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы