To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

НАЙВИЩЕ ДОСЯГНЕННЯ «ДОБРОСЛАВІВЦІВ» НА ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
В теме одно сообщение

#1 п-ц ск Доброслав

п-ц ск Доброслав

  Гість Фастова

 • Пользователи
 • Pip
 • 26 сообщений

Отправлено 18 Февраль 2014 - 21:09

f1956647c497.jpg

 

Вітаєм "доброславівців" з поки що найуспішнішими змаганнями найсильніших спортсменів Київської обласної федерації панкратіону за 2 роки існування клубу. На Чемпіонаті Київської області з панкратіону спортсмени СК «Доброслав» були представлені відразу 2-ма командами, а саме: ДЮСШ Фастівського району та КДЮСШ Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України, та  2 дорослих спортсмена Шеремета Володимир та Дунаєв Даніель були заявлені окремо за СК «Доброслав». В змаганнях. На яких виборювало медалі 250 учасників з 8 спортивних клубів та відділень спортивних шкіл області, прийняло участь у складі команд 39 спортсменів віком від 8 до 30 років з Фастівщини (найбільша кількість учасників з одного регіону області) і за 2 дні змагань було здобуто 16 золотих, 9 срібних та 7 бронзових медалей!

В перший день Чемпіонату Київської області з панкратіону розігрувалися медалі у новому для «доброславівців» розділі змагань – греплінг ноу-гі (боротьба без кімоно). В ньому приймало учать 14 спортсменів з Фастівщини, з яких 10 - найменші вихованці клубу віком від 8 до 10 років, які вперше приймали участь у змаганнях такого рівня.

«Доброславівці» вибороли 3 бронзові, 2 срібні та 4 золоті медалі змагань! Вітаємо бронзових призерів Гребенюка Павла, який змагався з старшими на 2 роки спортсменами, Кривоноса Олександра та Мельника Максима з Борової (всі ДЮСШ) та Курмаза Владислава (ЗОШ №1, КДЮСШ) з Фастова, срібних призерів, фастівчан Брацлавського Владислава (СЗОШ №9 КДЮСШ) (всіх спортсменів підготував Чернишенко О.І.) та Дяченка Андрія , а також чемпіонів змагань Мочарського Іллю (всі троє - СЗОШ №9 КДЮСШ) та Гриценка Андрія (ЗОШ № 5 КДЮСШ) з Фастова (всі вихованці Хоменка Ю.М.), Трача Дмитра з Борової та Шеремета Іллю з с. М. Офірна (обидва ДЮСШ, тренер – Чернишенко О.І.).

На другий день змагань виступало 25 «доброславівців» у розділі «традішн»(ударна техніка без ударів руками в голову з боротьбою) перевершив перший успішний день. Наші спортсмени вибороли 4 третіх та 7 других місць, а 12 стало чемпіонами!

Вітаємо Малюка Єгора (СЗОШ № 9), Мозоля Андрія, Курмаза Владислава  та Єпішкіна Дмитра (обидва ЗОШ №1)  з завоюванням бронзових нагород (всі КДЮСШ), срібних призерів Корнієнка Сергія, Канцидайла Артура, Гайдая Владислава (всі троє – ЗОШ №4) , Мозоля Дениса (СЗОШ № 9), Кобзаренка Костянтина (всі спортсмени відділення КДЮСШ), Павленка Михайла (СЗОШ № 9)та Фарину Ілону (с. Фастівець, обоє ДЮСШ) та чемпіонів Київської області з панкратіону Брацлавського Владислава(СЗОШ № 9), Пшеничного Володимира (обидва КДЮСШ), Смислова Даніла (СЗОШ № 9), Луніна Антона, Стасєєва Владислава, Радушинську Інну, Калюжну Аліну, Стрельбіцького Артема (всі смт. Борова), Дівотченка Іллю (с. В. Снітинка), Іллю Шеремета (с. В. Офірна), Вітовщика Сергія (с. Фастівець всі спортсмени відділення ДЮСШ) та тренера відділення тхеквондо ДЮСШ Фастівського району в смт. Борова, який в складі СК Доброслав приймав участь в змаганнях з панкратіону Дунаєва Даніеля!

Дякуємо всім батькам, які приїхали підтримати команду і допомогти тренерам, фотографу Олегу Поліщуку, депутату міської ради від ВО "Свобода" Бевзі Сергію Леонідовичу за перевезення автобусом спортсменів після виснажливих змагань з Білої Церкви в Фастів.

Вітаємо і бажаємо нових перемог на спортивних аренах України, Європи та Світу в цьому році і в майбутньому!


 • Bullet и ancetteAnat это нравится

#2 Bullet

Bullet

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 695 сообщений

Отправлено 22 Февраль 2014 - 10:58

Наші спортсмени вибороли 4 третіх та 7 других місць, а 12 стало чемпіонами!

Наші спортсмени славлять рідне місто, вітаю вас! 


Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

 

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы