To Top

Перейти к содержимому

Фотография

Чим займається "Самооборона Майдану"

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 14

#1 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 23 Март 2014 - 21:32

Це коротенький огляд подій за минулий тиждень!

Громада висловила недовіру і ганьбу владі , міліція розвалена та деморалізована. Сьогодні  коли в  Ураїні відбуваються такі серьозні переміни саме «Самооборона майдану Фастівщини»  та «Правий Сектор»  підтримує безпеку та спокій  в нашому місті співпрацюючи з силовими органами.

Ось лише коротенький перелік  того що роблять працівники  цих організацій:

07. 03. 2014

На телефон гарячої лінії самооборони було звернення про діяльність салону ігрових автоматів. Як ви знаєте в Україні заборонена така «підприємницька»  діяльність згідно закону……….. Але ось дивина вони все одно працюють і надалі користуючись азартом деяких фастівчан збагачують нечесних «підприємців» за рахунок збіднення родин гравців.  Силами об’єднаної оперативної  групи «Самооборони майдану»  та «Правого сектору» була здійснена операція по блокуванні  діяльності точки ігрових автоматів. Були запрошені працівники міліції, які провели слідчі дії. Того ж дня було вилучено всі ігрові автомати та доставлено на майданчик МРВ Фастова та складено акт про правопорушення. Просимо всіх  свідомих громадян України повідомляти на телефон гарячої лінії про можливу діяльність незаконних ігрових закладах.

12.03.2014

В оперативну частину штабу на телефон гарячої лінії звернувся активіст «Самаоборони майдану» Ільницький та повідомив про чоловіка середніх літ в районі привокзальної площі,  який вів себе неадекватно причому погрожував перехожим вогнепальною зброєю. Спільними зусиллями працівників міліції та самооборонців цього чоловіка було затримано та передано до райвідділу міліції. Складений протокол про правопорушення.

Ще одна подія яка мало не принесла нашому місту жаль та скорботу. Черговий Мережко отримав дзвінок на телефон гарячої лінії стурбованим голосом повідомили  про те, що їм погрожують підірвати їх будинок. Негайно виїхала оперативна група «Самооборони майдану».  На місці виявилось, що Язов Олександр Володимирович, який приїхав з м. Севастополь погрожував підірвати сусідів по вул.. Федько 18,20,22,24  взривпакетом. Його було затримано групою самооборони та передано в МРВ міліції.

14 03 2014

о 23.20 черговий штабу Самооборони отримав повідомлення про п’яного чоловіка, який намагався каменем розбити рекламну вивіску магазину «Майдан» , що по вулиці Шевченка. При бесіді з продавчинями цього магазину, вони відмовили продати йому спиртні напої після 23.00, і зробили вірно відповідно до чинного законодавства. Активіст самооборони Лашкет Олег  попередив злочин та намагався затримати зловмисника, щоб доправити його до райвідділу міліції, але той стрімголов втік.

А ось інший активіст самооборони Калініченко О.О.  попередив бійку в районі вечірнього ринку. З його слів він розняв дорослих чоловіків які були не в тверезому стані та викликав  наряд міліції.

Ось такі серйозні дії проводить Самооборона нашого міста. Знешкоджує злочинців  та попереджає злочини. Побажаємо їм наснаги та здоров’я.   

• lev и KONDRAT это нравится

#2 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 28 Апрель 2014 - 11:13

У субботу вранці активісти Правого Сектора та Самооборони, теж вирішили перевірити ларьки. Але шоб ніхто не казав про рейдерів, взяли з собою двох співробітників міліції. На привокзальній крім ларька Федуна, було виявлено три ларьки без жодних документів. Негайно нашим координаторам почала названювати бабця Галя (почесний музикант та мер). Вони дуже хотіла нам допомогти шукати незаконні споруди. Мабуть жахалася, що її друзів бізнес зачеплять ненароком. На усі МАФИ співробітники правоохоронних органів склали відповідні протоколи.
Ми проконтролюємо, щоб їх було прибрано з привокзальної площі. Звертаємо увагу власників усіх незаконних МАФів. Приберіть будь ласка самі свої незаконні ларьки, поки є така можливість.

Р.S. Пан Федун перший пішов на зустріч, та після профілактичної бесіди прибрав свій незаконний ларьок. Дякуємо йому за це, перше добре діло у місті Фастові.

#3 Chameleon

Chameleon

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 28 Апрель 2014 - 12:11

Справа, звісно, непогана.

Але ж якось ви суперечите власним твердженням. Кажете, щоб ніхто не казав про рейдерів, а самі берете якихось міліціонерів, які складають якісь протоколи.

За яке правопорушення? Чи в компетенції міліції воно? Ні.

Тому було б цікаво побачити той протокол.

#4 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 07 Май 2014 - 19:29

Справа, звісно, непогана.

Але ж якось ви суперечите власним твердженням. Кажете, щоб ніхто не казав про рейдерів, а самі берете якихось міліціонерів, які складають якісь протоколи.

За яке правопорушення? Чи в компетенції міліції воно? Ні.

Тому було б цікаво побачити той протокол.

Так саме міліція повинна займатися порядком у місті. З приводу протоколу ви можете поцікавитись у міліції. 

#5 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 08 Май 2014 - 11:26

Так саме міліція повинна займатися порядком у місті. З приводу протоколу ви можете поцікавитись у міліції. 

Это называется съехать с темы.

Если вы так дружны с милицией, что ходите с ней в непонятные рейды, то могли бы узнать и статьи, по которым составлялись протоколы. Я к ним какой отношение имею?

#6 valser

valser

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 160 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2014 - 22:36

А может ли "Самооборона" заняться торгашами на автовокзальной площади? Там уже из-за ящиков с бананами пройти не возможно.Ведь явное нарушение всех норм и законов. Вы(самооборона) вроде там постоянно бываете.

• Liki это нравится
Муж купает ребёнка, кричит из ванной:- Кать, он ест пену!Через пару минут:- Кать, она реально вкусная!

#7 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 13 Июнь 2014 - 23:22

А может ли "Самооборона" заняться торгашами на автовокзальной площади? Там уже из-за ящиков с бананами пройти не возможно.Ведь явное нарушение всех норм и законов. Вы(самооборона) вроде там постоянно бываете.

Повністю з вами погоджуюсь, ось вчора там прийти не могла.

Але вам необхідно офіційно звернутися в самооборону в офіс з заявою.  

#8 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 15 Июнь 2014 - 09:08

Коротенький відео звіт про діяльність Самооборони Майдану в м.Фастів.

#9 Happygirl

Happygirl

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 386 сообщений

Отправлено 15 Июнь 2014 - 09:45

Не буду утверждать, лично не видела, но есть человек который рассказывал о том что Горкуценко сам был завсегдателем 777. 

• Bullet это нравится

#10 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 677 сообщений

Отправлено 15 Июнь 2014 - 10:07

Повністю з вами погоджуюсь, ось вчора там прийти не могла. Але вам необхідно офіційно звернутися в самооборону в офіс з заявою.

я гадаю, що треба звертатись з заявами до виконкому та СЕС, це їх  робота - контролювати подібні порушення (торгівля продуктами харчування (відкритими, фруктами, овочами в місці, непристосованому до цього: загромадження проходу перед підземним переходом, створення потенційної аварійно небезпечної ситуації на площі, що пристосована виключно для розвороту авто транспорту тощо)  

І вже коли міська влада не реагує, тоді точно час звертатись до Самооборони. 

Тут уже писали, що не варто підмінювати  роботу одних профільних  комітетів робою громадських організацій. Самооборони на всіх та на все не вистачить. 

Ми всі незадоволені роботою практично всіх міських служб. Але особисто я ніколи не писала заяв та клопотань до них, і не знаю  жодної людини, яка биписала такі скарги чи клопотання. Ми завчасно зневірені в їх роботі, тому одразу перекладаємо свої сподівання на Самооборону. А хіба ж Самооборона створена для перекоування газонів чи розгону стихійних торговців?  Це допоміжна структура. Я думаю, що їх треба турбувати в тих ситуаціях, коли вже не допомагає міська влада.

ТТТ, щоб не наврочити, але щоб не сталось як в старому анекдоті: "Вдруг война, а я уставший" :)

Вичєрпаємо ресурс Самооборони Фастова раніше, ніж треба...

• Liki это нравится

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#11 Местный

Местный

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 267 сообщений

Отправлено 15 Июнь 2014 - 19:23

Liki сказал(а) 14 Июн 2014 - 00:22:

А чЕж вы официально не звертаетесь в генпрокуратуру,суд по поводу Гущесова для его увольнения? ( прошу понять, я его защищаю,не знаю и вообще в глаза не видел), а действуете по стадному принципу т.е. кого больше, у кого глотки луженей, тот и прав?

#12 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 15 Июнь 2014 - 20:22

Ми всі незадоволені роботою практично всіх міських служб. Але особисто я ніколи не писала заяв та клопотань до них, і не знаю  жодної людини, яка биписала такі скарги чи клопотання. Ми завчасно зневірені в їх роботі, тому одразу перекладаємо свої сподівання на Самооборону. А хіба ж Самооборона створена для перекоування газонів чи розгону стихійних торговців?  Це допоміжна структура. Я думаю, що їх треба турбувати в тих ситуаціях, коли вже не допомагає міська влада.

ТТТ, щоб не наврочити, але щоб не сталось як в старому анекдоті: "Вдруг война, а я уставший" :)
Вичєрпаємо ресурс Самооборони Фастова раніше, ніж треба...

Я писав багато куди, чесно ))). Іноді навіть допомогало.
  • Bullet это нравится

#13 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 677 сообщений

Отправлено 15 Июнь 2014 - 20:25

Іноді навіть допомогало.

ключевое! 

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#14 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 16 Июнь 2014 - 13:14

А чЕж вы официально не звертаетесь в генпрокуратуру,суд по поводу Гущесова для его увольнения? ( прошу понять, я его защищаю,не знаю и вообще в глаза не видел), а действуете по стадному принципу т.е. кого больше, у кого глотки луженей, тот и прав?

Так всі ці акції є зареєстрованими і дозволеними офіційно. Як нагадквання генпрокуратурі хто такий Гщусов.

#15 valser

valser

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 160 сообщений

Отправлено 16 Июнь 2014 - 19:47

Повністю з вами погоджуюсь, ось вчора там прийти не могла.

Хм.Как-то странно звучит... Похоже на : нет тела-нет дела. Без моего заявления никак нельзя увидеть нарушения? И почему именно официально обратиться? Ведь юридически г.о. "Самооборона" не имеет никаких надзорных и исполнительных функций.

Если только дело обстоит в официальном документе ( хотя такие требования порождают именно бюрократию и коррупцию: за что боролись-на то и напоролись), прошу опубликованное здесь(СМИ) замечание ,считать официальным заявлением.

Муж купает ребёнка, кричит из ванной:- Кать, он ест пену!Через пару минут:- Кать, она реально вкусная!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru