To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Військова мобілізація Фастівчан

мобілізація Фастов Фастів воєнкомат

  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 borisovich

borisovich

    The simple administrator

  • Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 15 257 сообщений

Отправлено 28 Март 2014 - 14:03

Військова мобілізація Фастівчан 


Військовий комісар Фастівського ОМВК повідомив, що на сьогоднішній день мобілізовано 50 фастівчан терміном на 45 днів. Зараз вони знаходяться у військових частинах до яких були розподілені. Дії військомату пов’язані з виконанням Указу в.о. Президента України від 17 березня 2014 року № 303/2014 «Про мобілізацію громадян».

Призов до військових лав у Фастові продовжується. У першу чергу він розповсюджується на тих громадян, котрі проходили строкову службу у збройних силах.

Призовники вже зіткнулися з певними проблеми. У першу чергу це стосується збереження за ними їхніх робочих місць. За роботодавцями спостерігається тенденція звільняти таких громадян з роботи, без збереження за ними їхніх робочих місць. Люди переживають, що поки вони перебуватимуть в армії, їх звільнять. У зв’язку з цим, усім призовникам разом із повістками були надіслані спеціальні повідомлення зі зверненням до керівника підприємства на якому вони працюють. У ньому зазначено звернення військомату з проханням протягом трьох місяців зберігати за мобілізованим громадянином місце роботи та займану ним посаду на підприємстві. Але не всі керівники ставляться до цього з розумінням.

Одним із актуальних питань для призваних, залишається кредитування. Готується звернення до банків, у числі клієнтів яких є мобілізовані громадяни. У ньому йтиметься про надання відстрочки платежів на термін перебування на військовій службі.

Військовий комісар Фастова зазначив, що з’явилися люди, які виявили бажання допомогти українській армії, а конкретно, Фастівському ОМВК. Це переважно звичайні громадяни та бізнесмени. По вул. Соборній, біля магазину «Карапуз» створено пункт прийому допомоги військовозобовязаним (на оголошенні зазначено час роботи пункту з 9:00 по 18:00. Наш журналіст відвідала його о 12:20, він був зачинений. Записка із попередженням про зміни у графіці роботи була відсутня. Тож чи він працює, достеменно не відомо). Також, у військоматі є банківські реквізити, бажаючі можуть переказати кошти.

Одержувач: МОУ код ЄДРПОУ 00034022

Банк: «Державна казначейська служба»

Україна м.Київ

Код: МФО 820172

Реєстраційні рахунки:

1) 31254307218611 – для матеріально-технічного забезпечення;

2) 31257304218611 – для медичного забезпечення.

 


  • ancetteAnat это нравится
Omnia mea mecum porto


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Темы с аналогичным тегами мобілізація, Фастов, Фастів, воєнкомат

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.