To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Чи готовий ти йти захищати Батьківщину?

війна армія держава новини Росія регулярні війска кошти

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 04 Апрель 2014 - 00:25

Чи готовий ти йти захищати Батьківщину?
Ніхто і ніколи, мабуть, навіть не міг подумати, що настануть часи, які схожі на період 20-х та 40-х років ХХ століття. Росія знову показує свою силу і ставить на меті приєднати до себе українські території під виглядом «благого дєла». Знову користуючись військовою перевагою російські війська зазіхають на суверенітет України і на її право жити та будувати свою історію. В березні захопили Крим. Далі на меті захоплення східних територій нашої держави і навіть центру. А інші західні землі, мабуть, частинами почнуть придушувати чи спровокують їх приєднання до інших держав. Це сон? На жаль, ні! Наша країна знову в небезпеці від намірів східного «брата», як це було вже неодноразово в історії України. І вже неодноразово влада Москви відкрито бреше і не дотримується даного ними слова.
Більше десяти останніх років я часто стикався з тим, що всі оточуючі люди наперебій стверджували мені, що нашій країні армія непотрібна, бо на нас ніхто нападати не буде. Європа та Америка побояться Росії, Китай та східні терористи і радикальні мусульмани далеко, тому ми їм не цікаві. Ну, а Росія не може – бо ми ж брати! Так що армія – це тільки непотрібні витрати і головний біль. А модернізувати армію тим паче не потрібно, бо ми не агресивні. От така от дурниця! Я намагався сперечатися, щось доводити, наводити історичні приклади, але все дарма. Таке відчуття, що людей наче зомбували: армія - це зло.
Тому і військово-патріотичний рух на Україні гірший, ніж в інших сусідніх державах. Тому і початкове військове навчання в навчальних закладах на найнижчому рівні. Тому строкову чи контрактну службу в армії найбільша частина чоловіків сприймає як дещо ганебне. Тому, зустрівши на вулиці військовослужбовця, багато хто дивиться, як на незвичне і непотрібне. 
І от настав час істини. До нашої держави стала наближатися війна. З кожним днем можливість нападу російських військ збільшується. І тут всі згадали про армію. Де армія? Чому вона допустила захоплення Криму? Чому терміново не укріплюються кордони? Де наші новітні танки і літаки? І т.д. і т.п. 
А з якого раптом дива армія повинна так швидко відреагувати? Її всі ці роки паплюжили, обкрадали, зменшували, належно не фінансували. І тепер вона повинна реагувати? А дзуськи! Не хочете кормити чужу армію, то потрібно було кормити свою. 
«А що ж робити?», - тепер питають деякі мої знайомі. Відповідь проста: не турбувались про армію тоді, то турбуйтеся тепер. Вкладайте свої фінансові можливості і себе, в її відродження, модернізацію та кількісне збільшення. Збирайте кошти і закуповуйте військовим все необхідне для більш-менш нормального виконання поставлених перед ними завдань. А чоловіки не повинні ховатися і «відмазуватись» від служби, а йти в військкомати і записуватись добровольцями. А ті, хто за станом здоров’я чи через серйозні сімейні обставини не може служити в ЗСУ, повинен працювати на благо армії і готувати територіальну оборону свого населеного пункту. І тоді навіть при набагато більшій армії ворога на нас якщо і нападуть, то так просто, як у Криму, не зайдуть. Дамо адекватної відсічі. А якщо навіть регулярні війська будуть розгромлені, то партизанити ми можемо, це у нас від дідів в генах закладено. Я вірю в те, що в наших чоловіках залишилась мужність справжніх воїнів, захисників Батьківщини. 
Ми сильніші, бо ми захищаємо рідну землю, свій народ, свої родини і майбутнє наших дітей. І це нас робить непереможними. Бо той, хто не здався, – той непереможений. І дух наш український, слов’янський, руський, козацький, стрілецький не зможе перемогти москальсько-імперська навала. 
А ще я сподіваюсь, що в Росії ще залишилось немало відвічних слов’ян, які ніколи не допустять війни з братами і придушать з середини жадібну путінську гідру.
Слава Україні! Героям слава!

• lev это нравится

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!

Темы с аналогичным тегами війна, армія, держава, новини, Росія, регулярні війска, кошти

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!