To Top

Перейти к содержимому

Фотография

Операція "Газон"

газон ДАЇ Самооборона майдану Фастівщана

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 35

#1 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 06 Апрель 2014 - 19:12

4 квітня на гарячу лінію Самооборони майдану Фастівщини зателефонував працівник ДАІ та повідомив, що в с. Фастівець зупинено автомобіль сріблястого кольору, в салоні якого знаходиться двоє молодиків. На прохання працівників ДАІ пред’явити посвідчення водій відповів відмовою та зачинився разом з пасажиром в салоні автомобіля. Чергова оперативна група Самооборони майдану Фастівщини вже через 10 хвилин після отриманого повідомлення прибула на місце події. Представники Самооборони попросили водія пред’явити посвідчення працівникам ДАІ, але водій не погодився, а навпаки, почав поводити себе неадекватно, при цьому постійно комусь телефонуючи. Задля уникнення будь-яких порушень законодавства України представник Самооборони викликав оперативну групу. Оперативна група, що прибула на місце події, визволила водія та пасажира з салону автомобіля, після чого почала здійснювати огляд власне самого автомобіля. Через деякий час на місце події прибули представники Дорожнього контролю України. Внаслідок проведеної перевірки на водія автомобіля було складено протокол за перевищення швидкості. Варто зазначити, що представники Дорожнього контролю, прибувши на місце події, поводили себе досить зухвало як по відношенню до працівників міліції, так і до представників Самооборони. Але, розібравшись у ситуації, вони змінили своє ставлення на більш дружнє. Коли ж представники ДКУ здійснили перевірку центрального штабу Самооборони майдану Фастівщини, вони були вкрай вражені тим фактом, що у м. Фастів зареєстрована Самооборона майдану Фастівщини, і що її представники тісно співпрацюють з працівниками МВС, прокуратури та іншими органами, при цьому ретельно дотримуючись чинного законодавства України. Як наслідок, працівники Дорожнього контролю України запропонували свою допомогу для висвітлення будь-яких порушень, що відбуваються на дорогах Фастівщини.

Самооборона майдану Фастівщини спільно з Правим сектором та працівниками ДАІ розпочали операцію «Газон». Водії транспортних засобів, що знаходяться на газонах, спершу попереджаються листівкою, в якій повідомляється про порушення КУпАП. Коли ж це не діє, працівники ДАІ складають протокол щодо порушення чинного законодавства України.

• Mr.Sunn это нравится

#2 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 652 сообщений

Отправлено 06 Апрель 2014 - 19:43

...Самооборона майдану Фастівщини спільно з Правим сектором та працівниками ДАІ розпочали операцію «Газон». Водії транспортних засобів, що знаходяться на газонах, спершу попереджаються листівкою, в якій повідомляється про порушення КУпАП. Коли ж це не діє, працівники ДАІ складають протокол щодо порушення чинного законодавства України.

Эта операция была анонсована ещё 27 марта. Без самообороны. Вот пост http://forum.fastiv....92-parkuvannia/

Omnia mea mecum porto

#3 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 08 Апрель 2014 - 09:07

Саме "Самооборона Майдану" Фастівщини спільно з "Правим сектором" цієї суботи займалася благоустроєм газонів по вул. Радянській. І на даний момент пильно слідкує за виконанням цієї акції. 

#4 FastivNet

FastivNet

Почесний мешканець

• Администраторы
  • PipPipPipPip
  • 782 сообщений

Отправлено 08 Апрель 2014 - 10:12

Молодцы, теперь нужно придумать где парковки организовать, а то запретить легко, а где деть столько автомашин? Разве что оставлять за городом, и пешком, пешком)))

• Оксанка это нравится

#5 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 652 сообщений

Отправлено 08 Апрель 2014 - 11:55

По ул. Радянській парковаться негде. Абсолютно. Те, кто оставляет авто на проезжей части на этой улице создают массу неудобств. И не только водителям. Вопрос совершенно не праздный, поддержу Фастив нет.

Omnia mea mecum porto

#6 FastivNet

FastivNet

Почесний мешканець

• Администраторы
  • PipPipPipPip
  • 782 сообщений

Отправлено 08 Апрель 2014 - 14:13

Давайте может организуем или поможем в организации парковочных мест? Тогда проблема неправильных парковок отпадет сама собой.

Понятно, часть людей останется, которым плевать на всех и все, паркуюсь как хочу! Но большинство же людей просто заложники ситуации.

Я думаю если поднять вопрос, многие помогут и поучаствуют в создании парковочных мест. Поднимите вопрос, я думаю многие поддержат, я так только ЗА.

Наш город должен быть зеленым, красивым и уютным для всех, пешком ты или на автомобиле.

#7 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 652 сообщений

Отправлено 12 Апрель 2014 - 10:02

А ещё у нас и так паркуются. Культура, однако....

a170f34a7fd6858c232c_preview.png

Omnia mea mecum porto

#8 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 14 Апрель 2014 - 08:54

Займаючись благоустроєм нашого рідного міста, активісти не залишали без уваги і автомобілі, водії яких все ще не можуть відмовитись від звички паркуватись на газонах. Представники Самооборони майдану та Правого сектору проводять кожного дня профілактичну операцію «Газон», під час якої вони ввічливо просили водіїв забрати машини з газону. При цьому більше 10-ти водіїв на прохання активістів не лише прибрали машини, а взяли до рук лопати і почали активно допомагати наводити лад в місті. Та не обійшлось і без неприємних моментів. Так, один з недобросовісних водіїв не відреагував на зауваження активістів Самооборони та Правого сектору. Він не погодився забирати машину з газону, а навпаки, викликав співробітників міліції, які, розібравшись у ситуації, склали на нього ж протокол про адміністративне порушення. Подібний випадок трапився і 7 квітня, коли активісти Самооборони майдану і Правого сектору продовжували виявляти автомобілі, припарковані на газонах. Один з водіїв не погодився забирати машину з газону, на що представники Самооборони викликали співробітників ДАІ. Останні, прибувши на місце події, склали на водія протокол про порушення правил дорожнього руху. Але самий цікавий випадок стався з водієм автомобіля АІ 5098ВМ, який вже неодноразово ігноруючи зауваження з боку самооборонців щодня ставить свій автомобіль на газон по вул. Радянській біля організації «Енергія». І цей водій в межах своєї культури спочатку почав на «ти» звертатися до учасників акції «Газон» незважаючи на те, що вони до нього зверталися на «ви» і робили йому зауваження. Але безкультурність проявила себе і надалі, коли він на слушні культурні зауваження «Самооборони Майдану Фастівщини» і «Правого сектору» відповів звучною фразою гопніка: «Да пошел ты на х..й» - , тим самим намагаючись спровокувати людей на бійку. Але не вдалося! Автомобіль він все ж прибрав.

#9 Chameleon

Chameleon

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 14 Апрель 2014 - 12:55

А ещё у нас и так паркуются. Культура, однако....

a170f34a7fd6858c232c_preview.png

я еще хочу как-то пройтись в субботу около вечернего рынка - пофотать машины на перекрестке, на переходе, на остановке, чуть не на голове

причем что интересно, неоднократно видел гаишников, спокойно проезжающих мимо этих машин - блин, та там в субботу можно стать в районе улицы Червоной, и обилечивать всех, кто садится в машины под знаком, на перекресте и т.д.

А еще хочется операции Дорога. А то на Красноармейской клали трубу или кабель - месяц уже разрытая дорога, кое как закиданная грунтом. На этих выходных раскопали Советскую около Кооператора, содрали лежачий полицейский, оставили траншею. Да елки-ж палки, что должно произойти, что б после себя грязь убирали и асфальт закатывали обратно????? Правый сектор не хочет заняться, вместе с кандидатами в мэры? А то как конфликт с маршрутками, так там ПС есть, а как что-то, где бесплатно потрудиться...

Сообщение отредактировал Chameleon: 14 Апрель 2014 - 12:58

• Bullet это нравится

#10 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 19 Апрель 2014 - 17:35

Триває операція "Газон". Кількість невихованих та неосвічених людей у місті вражає. Чим тільки завинила перед ними трава на газоні не зрозуміло. Нагороду паркувальник 80 го рівня, та приз наклейку "Я лось пасусь на газоні" отримав володар автомобілю Ford Fiesta держ. номер АІ 1224 ЕІ. Хто знає прізвище героя, будь ласка у студію. Думаю портрет на інтерв'ю цього героя повинно бути у всіх інформаційних ресурсах міста. Місто повинно знати своїх зірок. Друге місто Таврія АІ 8938 СВ. Володар мабуть з далекого села і не розуміє різниці між асфальтом та газоном. 

Маю фотопідтвердження.

• 9a6d882a207a53915ac2_preview.jpg

df678a627df0de9b1fd7_preview.jpg

Побачити можна на нашій сторінці у контакті: https://vk.com/id247618821

#11 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 19 Апрель 2014 - 17:54

А еще хочется операции Дорога. А то на Красноармейской клали трубу или кабель - месяц уже разрытая дорога, кое как закиданная грунтом. На этих выходных раскопали Советскую около Кооператора, содрали лежачий полицейский, оставили траншею. Да елки-ж палки, что должно произойти, что б после себя грязь убирали и асфальт закатывали обратно????? Правый сектор не хочет заняться, вместе с кандидатами в мэры? А то как конфликт с маршрутками, так там ПС есть, а как что-то, где бесплатно потрудиться...

Всі акції самооборонии проводяться на волонтерських засадах за ініціативаю мешканців міста. Але  вважаю, що треба змінити думку що прийде хтось і зробить нам дороги, газони, парковки. відремонтує під'їзди. Кожен громадянин нашого міста повинен зайняти активну позицію і почати робити щось для свого міста.

Якщо ви маєте бажання це робити приходьте до самооборони будемо разом змінювати наше місто.

#12 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 652 сообщений

Отправлено 19 Апрель 2014 - 20:58

...раскопали Советскую около Кооператора, содрали лежачий полицейский, оставили траншею. Да елки-ж палки, что должно произойти, что б после себя грязь убирали и асфальт закатывали обратно????? 

Тут уже порядок, траншею закатали

Omnia mea mecum porto

#13 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 677 сообщений

Отправлено 20 Апрель 2014 - 12:18

причем что интересно, неоднократно видел гаишников, спокойно проезжающих мимо этих машин - блин, та там в субботу можно стать в районе улицы Червоной, и обилечивать всех, кто садится в машины под знаком, на перекресте и т.д.

а я даже перестала удивляться пассивности ГАИ :(

Да елки-ж палки, что должно произойти, что б после себя грязь убирали и асфальт закатывали обратно?????

там должен "убиться" сын\жена начальника ГАИ, ККП или пр. инстанций. До этого - ничего.

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#14 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 23 Апрель 2014 - 08:47

Всі акції самооборонии проводяться на волонтерських засадах за ініціативаю мешканців міста. Але  вважаю, що треба змінити думку що прийде хтось і зробить нам дороги, газони, парковки. відремонтує під'їзди. Кожен громадянин нашого міста повинен зайняти активну позицію і почати робити щось для свого міста.

Якщо ви маєте бажання це робити приходьте до самооборони будемо разом змінювати наше місто.

Знаете, я хочу работать и платить налоги. В свободное от работы время я хочу ходить и ездить со своей женой и ребенком по нормальным дорогам, гулять по красивому парку и т.д.

И хочу, чтобы те, кто должен делать газоны и дороги - должны их делать, на мои налоги в том числе. А общественные организации должны контролировать выполнение государственными и коммунальными структурами своих обязанностей.  А не подменять их. Если у меня будет время и желание, я тоже буду это контролировать в меру своих сил.

Я не паркуюсь на газоне, я не выбрасываю мусор под ноги, я не езжу на красный свет. Считаю что делаю достаточно. Пусть каждый так сделает, и все будет гораздо лучше.

Сообщение отредактировал Chameleon: 23 Апрель 2014 - 08:49

• Bullet это нравится

#15 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 677 сообщений

Отправлено 23 Апрель 2014 - 12:25

Знаете, я хочу работать и платить налоги. В свободное от работы время я хочу ходить и ездить со своей женой и ребенком по нормальным дорогам, гулять по красивому парку и т.д. И хочу, чтобы те, кто должен делать газоны и дороги - должны их делать, на мои налоги в том числе. А общественные организации должны контролировать выполнение государственными и коммунальными структурами своих обязанностей.  А не подменять их.

На мои подобные слова "обиделись" новые очистители города. Я тоже не возьму в толк, зачем делать волонтерам ту работу, которая документально закреплена за определенными лицами и\или организациями. ИМХО, гораздо логичнее было бы проконтролировать их работу, чем выполнять её за них.

Возможно, кому-то это покажется критикантской позицией. Ну уж какая есть.

• Chameleon это нравится

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#16 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 23 Апрель 2014 - 15:04

На мои подобные слова "обиделись" новые очистители города. Я тоже не возьму в толк, зачем делать волонтерам ту работу, которая документально закреплена за определенными лицами и\или организациями. ИМХО, гораздо логичнее было бы проконтролировать их работу, чем выполнять её за них.

Возможно, кому-то это покажется критикантской позицией. Ну уж какая есть.

Сейчас массовый подъем патриотизма и стремления сделать жизнь лучше. Но такие акции, как эта, должны не быть целью, они могут сопутствовать основной - заставить работать систему. Иначе все это бессмысленно.

• Bullet это нравится

#17 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 652 сообщений

Отправлено 23 Апрель 2014 - 15:13

Сейчас массовый подъем патриотизма и стремления сделать жизнь лучше. Но такие акции, как эта, должны не быть целью, они могут сопутствовать основной - заставить работать систему. Иначе все это бессмысленно.

Поддерживаю полностью. Менять нужно не лица в системе, а саму систему.

• Bullet это нравится
Omnia mea mecum porto

#18 Mr.Sunn

Mr.Sunn

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 497 сообщений

Отправлено 23 Апрель 2014 - 15:34

прокоментируйте:

s3jbPrI1s3o.jpg

Изображение Изображение- да не забанен будешь.

#19 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 24 Апрель 2014 - 09:21

прокоментируйте:

s3jbPrI1s3o.jpg

:shok: !!! Дякую за надану інформацію!!!

#20 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 24 Апрель 2014 - 09:39

постараюсь на выходных еще фоток наделать и видео

Темы с аналогичным тегами газон, ДАЇ, Самооборона майдану, Фастівщана

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru