To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

ЗВЕРНЕННЯ ШТАБУ "Самооборони Майдану Фастівщини"!

Самооборона фастівщини новини звернання гаряча лінія чиновники

 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 4

#1 Liki

Liki

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 104 сообщений

Отправлено 06 Апрель 2014 - 20:15

ЗВЕРНЕННЯ ШТАБУ "Самооборони Майдану Фастівщини"!
Шановні фастівчани!
Щодня навколо себе ми чуємо «жити стало нестерпно.. правди ніде не доб’єшся.. без хабарів нікуди не поткнешся.. кругом сміття, бруд, сморід…» Ми постійно скаржимося і … нічого не робимо, щоб змінити ситуацію на краще. А треба ж насправді не так то й багато – просто почати з себе! Не сідати за кермо в нетверезому стані, не ставити автомобілі на газони, не кидати сміття під ноги, хоч іноді долучатись до прибирання та облаштування території нашої рідної Фастівщини. Це те, що під силу кожному з нас. Давайте ж почнемо, нарешті, поважати себе і перестанемо жити за принципом «моя хата скраю!» Від активної позиції кожного з нас залежить, як ми будемо жити далі – вільними, достойними людьми чи рабами, поставленими страхом на коліна. Ми разом багато чого можемо змінити на краще, варто лише не бути байдужим, не стояти осторонь. Тим паче, що в нашому місті є до кого звернутися по допомогу. На сьогодні у Фастові активно діє громадська організація «Самооборона Майдану Фастівщини», в якій якраз і об’єднались люди, що прагнуть позитивних змін в країні і в нашому місті зокрема. Активісти Самооборони Майдану – не політики, вони не прагнуть до влади і не ділять посади, це прості люди, які хочуть жити у вільній та мирній країні. Це не безробітні люди, яким просто немає більше чим зайнятись. Це просто ті, хто своїм розумом, ініціативою, бажанням, ідеями та своїми власними руками щоденно виконують рутинну роботу задля забезпечення порядку і дотримання законів у нашому місті. Щоденно представники Самооборони патрулюють по місту спільно зі співробітниками ДПС, і вони не просто присутні поруч, а реально допомагають підтримувати громадський порядок в місті. Лише під час таких патрулювань затримуються десятки правопорушників, і, на жаль, є навіть випадки, коли порушниками закону стають ті, хто насправді зобов’язаний його захищати. Активісти Самооборони беруть кожен випадок під контроль і не допускають, щоб справа про порушення була закрита за банальний хабар або завдяки родинним зв’язкам, а прикладають всі зусилля, щоб правопорушник отримав заслужене покарання згідно з чинним законодавством. Діяльність Самооборони Майдану – це яскравий приклад того, як прості люди, використовуючи по можливості кожну вільну хвилину, вирішують найактуальніші проблеми міста. Тож якщо ви стали свідком свавілля чиновників, перевищення повноважень представників будь-яких органів, якщо ваші законні права були грубо порушені або з вас вимагають хабар – звертайтеся до Самооборони. Телефонуйте на номери гарячої лінії +38 068 883 81 89, +38 093 707 25 90, приходьте до штабу та залишайте письмове звернення, бажано з фото- або відеоматеріалами, що підтверджують вчинене правопорушення, і вам обов’язково допоможуть правомірно вирішити проблему. Якщо ж ви маєте бажання і змогу допомогти – приєднуйтесь до активістів Самооборони Майдану Фастівщини і допомагайте не словом, а ділом. Давайте перестанемо постійно чогось боятися і робити вигляд, що нічого не відбувається. Бо якщо не ми, то хто?!!


 • lev это нравится


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

#2 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 15 382 сообщений

Отправлено 06 Апрель 2014 - 20:44

А почему таким мелким шрифтом? 


Omnia mea mecum porto

#3 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 15 382 сообщений

Отправлено 20 Апрель 2014 - 12:17

Как Самооборона реагирует на это?


Omnia mea mecum porto

#4 Liki

Liki

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 104 сообщений

Отправлено 23 Апрель 2014 - 16:07

Как Самооборона реагирует на это?

 

В світлі статті, що наведена нижче то дуже печально.

 

 

Кремль официально признался в причастности ГРУ ГШ ВС РФ к расстрелу Майдана


Михаил Притула, специально для НУіНА

Пока наши правоохранительные органы ищут виновных в массовом убийстве людей на Майдане, 20 февраля 2014 года, Кремль сам в этом признался, да так, что и информацию удалить проблематично.

Что происходило в Крыму в тот трагический день, 20 февраля 2014 года, когда на Институтской в Киеве в упор расстреливали безоружных парней?
Ничего. Совсем ничего. Не было «зеленых человечков», не было Аксенова…

Но был Севастопольский «Беркут» на Майдане…
И были «неустановленные» подразделения снайперов.

У этого всего есть оборотная сторона.

21 марта 2014 года приказом Министра обороны Российской Федерации № 160 учреждена Медаль «За возвращение Крыма» — ведомственная награда Министерства обороны Российской Федерации.

В Положение о медали устанавливается, что «Медалью награждаются военнослужащие и лица гражданского персонала Вооружённых Сил Российской Федерации, … также другие граждане Российской Федерации и иностранные граждане за содействие в решении задач, возложенных на Вооружённые Силы Российской Федерации при обеспечении безопасности мероприятий в Крыму».

Первые медали «За возвращение Крыма» были вручены 24 марта 2014 года.
Награды из рук Министра обороны Сергея Шойгу получили сотрудники и военнослужащие спецподразделения «Беркут», российские морские пехотинцы, офицеры из командования Черноморского флота ВМФ России и глава правительства Республики Крым Сергей Аксёнов.

Читатель, Вы внимательно следите за логикой событий? Не улавливаете?

Так вот, явка с поличным вылита в металле на обратной стороне медали «За возвращение Крыма».

Описание Медали

На оборотной стороне медали в верхней части рельефное изображение эмблемы Министерства обороны Российской Федерации, под которой — рельефная надпись в три строки: «ЗА ВОЗВРАЩЕНИЕ / КРЫМА / 20.02.14 — 18.03.14»; по кругу — рельефная надпись: в верхней части — «МИНИСТЕРСТВО ОБОРОНЫ», в нижней части — «РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИИ».

Вывод напрашивается сам собой – расстрел Майдана 20 февраля 2014 года был первым этапом диверсионной операции Кремля в Украине.

У Вас есть другое объяснение, почему именно 20 февраля 2014 года указывается Кремлем на медали «За возвращение Крыма»?

 

http://nuina.net/kre...strelu-majdana/#5 alecko

alecko

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 508 сообщений

Отправлено 23 Апрель 2014 - 19:23

Вывод напрашивается сам собой – расстрел Майдана 20 февраля 2014 года был первым этапом диверсионной операции Кремля в Украине.

Это был не первый этап. Все началось ещё пару лет назад с удаления из Крыма военнослужащих ЧФ с украинскими корнями. Только вот куда СБУ смотрело???

А вообще с медалькой Московия облажалась по полной. Воистину "на воре шапка горит".


 • Liki это нравится

Темы с аналогичным тегами Самооборона фастівщини, новини, звернання, гаряча лінія, чиновники

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.