To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
* * * * * 1 Голосов

Переименование улиц

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 12

#1 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 395 сообщений

Отправлено 10 Апрель 2014 - 09:21

Пообщался сегодня с одним человеком и он задал вопрос такого рода. Принято решение присвоить некоторым улицам имена Саенко и Небесной Сотни. Никто не возражает, наоборот, только приветствуют люди. Вопрос в другом. Почему именно ул. Советскую (Радянську) и ул. Горького? Логичнее было бы переименовывать ул. Кирова и Орджоникидзе. Улица имени Саенко плавно переходила бы в улицу имени Небесной Сотни, и наоборот. Вот и возникает вопрос, почему имена достаточно одиозных компартийных деятелей продолжают звучать в украинском Городе?

Omnia mea mecum porto

#2 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 11 Апрель 2014 - 02:15

ІМНО На Г він жив, а Р, щоб нагадувала депутатам. Теж суміжні.
Я б перейменував Соборну ПЛОЩУ- дешево та й до соборів їй далеко.

Я знаю, що я нічого не знаю, а решта не знає навіть цього…

#3 KONDRAT

KONDRAT

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 093 сообщений

Отправлено 11 Апрель 2014 - 08:31

КАРЛА МАРКСА-И ФРИДРИХА ЭНГЕЛЬСА,ул Кирова. -много еще чего комуняцкого можно найти

#4 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 395 сообщений

Отправлено 11 Апрель 2014 - 10:52

Насколько я понимаю, диалектический материализм не нанёс особого ущерба Фастову,  в отличие от Орджоникидзе сотоварищи, когда они организовывали продразвёрстку :girl_impossible:, в том числе и в Украине.  С переименованием площади согласен. 

• Bullet это нравится
Omnia mea mecum porto

#5 Фастовчанка64

Фастовчанка64

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 4 сообщений

Отправлено 09 Июль 2014 - 14:24

я не понимаю зачем переименовывать улицы, ведь это какие неудобства для жителей этих улиц. сколько документов надо поменять?

а если человек уехал на год или больше ? в паспорте прописка Советская , а это уже ул Н.Сотни какой-то абсурд А переделать техническую документацию. А дарственные квартиры, квартиры которые завещали.  Можно ведь дать имя Саенко какой то школе, назвать алею им. Н.Сотни

Нарезаются   новые улицы вот и называйте их в память погибших . Слава и вечная память погибшим.

• Bullet и Victor это нравится

#6 K1989

K1989

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 152 сообщений

Отправлено 09 Июль 2014 - 17:38

без затрат парк гагарина или сквер на мести ресторана школа в которой учился. Героям Слава!

• Bullet это нравится

#7 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 281 сообщений

Отправлено 09 Июль 2014 - 18:56

я не понимаю зачем переименовывать улицы, ведь это какие неудобства для жителей этих улиц
Это уж точно! Был такой врач в Киеве, Фридрих Фридрихович Меринг. Так он умер за 67 лет до моего рождения, а улицу я по-прежнему называю Меринговской, хоть и носит она официально имя Заньковецкой, а до этого носила имя Фердоуси. Я не против классиков литературы и артистов, но чем провинился врач, которого люди до сих пор помнят? И если одно из старейших и красивых зданий на улице было институтом Благородных девиц, и улица поэтому называется Институтской, и многие поколения киевлян так её и называют, то почему на ней не установить памятник Небесной сотне, а улицу не оставить, наконец, в покое?
  • Bullet и Оксанка это нравится
Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

#8 Пользователь_К

Пользователь_К

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 115 сообщений

Отправлено 19 Июль 2014 - 16:51

Скажіть будь ласка для чого загибла «Небесна Сотня»? Для того щоб «вулиці» проходили люстрацію ? Для чого змінювати назву улиці , якщо у влади знову Поліщук,  Власенко , Оберемок, Юшкови, Федуни , Педуни І інші генерали. Від  зміни назви вулиці  збільшиться пенсія? Зменшаться тарифи? Буде у Фастові чиста вода? Запрацює світлофор на Радянській?

Для чого треба сварити фастівчан , сусідів? для того щоби знову зробити проблему а потім її долати.

Таааак буде нагода меру , секретарю ради, депутатам  звітуватися про зроблену роботу по зміні вулиці, їх святість буде дууууже зайнята, а на світлофор, ями на дорозі на це не вистачить а не часу, а не грошей.

• Bullet, Happygirl и Оксанка это нравится

#9 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 695 сообщений

Отправлено 20 Июль 2014 - 16:04

Зауважу, що до цієї пори нема у нашому місті ні скверу, ні пам"ятного знаку на спогад про Саєнка, та й про Небесну Сотню. Для того, щоб назвати сквер чи встановити знак (я акценутю: знак, а не пам"ятник), непотрібні скажені вливання (і відмивання) коштів.

Самооборона Фастова зробила хорошу справу з газонами, додатково витратившись на таблички про паркування, наліпки про свиней, що паркуються де хочуть і т.д.  Справа однієї години - встановити 1-2 таблички в якомусь сквері, що це місце - носить ім"я Андрія Саєнка + коротка патріотична оповідь, щоб пам"ятали. 

Тому що подібні речі мають бути результатом волевиявлення народу. Ми - народ повільний, важко піднімаємось на позитивні речі (чомусь). Значить, можу зробити висновок: фастівчанам особливо і не потрібно пам"ятати про Андрія Саєнка... Сумно? Ну да.  А виносити такі питання на розгляд міської ради, яку ті, хто виносять такі питання  - майже відверто ненавидять - це не сумно?

Згадаймо площу ім. О.З.Козара навпроти римо-католицького костелу Воздвиження Св. Хреста. Табличка висить. Тобто КОМУСЬ це точно було потрібно.

а улицу я по-прежнему называю Меринговской, хоть и носит она официально имя Заньковецкой, а до этого носила имя Фердоуси. Я не против классиков литературы и артистов, но чем провинился врач, которого люди до сих пор помнят?

Фастів теж знає такі приклади. Я жила до 20 років на вул. 9-го січня, а за хлібом ходила в "магазин Мамченко". Років до 18 я взагалі думала, що то імені його магазин. Хто не в курсі, Мамченко - це прізвище дуууууже давнього директора продуктового магазину, на місці якого нині зведено мотель-кафе "Стара Прага".

Але і досі старшому поколінню дарма розповідати про "Стару Прагу", в розмовах луна "проходила повз Мамченко" (с).

Той факт, що досі ніяк не зафіксоване ім"я Андрія Саєнка в місцевих мікротопонімах, особисто мене дуже-дуже засмучує.

1) виходить, що фастівчани потроху будуть забувати його ім"я, і це напевно комусь потрібно,

2) предмет обговорення може стати предметом  мікрополітичного шантажу та популізму на чергових сесіях міськради,

Гляньмо, біля постаменту екс-леніна тепер вже НЕ збираються пивні дебати (хоча я підозрюю, що це питання часу).

Якщо назвати іменем Саєнка сквер на місці колишнього ресторану (ріг вул. 9 Січня і Соборної), є шанс , що і там пиячити перестануть. 

А це додатково позитивно вплине на містян.

• Оксанка это нравится

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#10 Пользователь_К

Пользователь_К

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 115 сообщений

Отправлено 20 Июль 2014 - 21:48

Зауважу, що до цієї пори нема у нашому місті ні скверу, ні пам"ятного знаку на спогад про Саєнка, та й про Небесну Сотню. Для того, щоб назвати сквер чи встановити знак (я акценутю: знак, а не пам"ятник), непотрібні скажені вливання (і відмивання) коштів.

Коли ми навчалися в будівельному інституті нас відправляли, по замовленню голів міста, на предипломні роботи в різні маленькі міста.  Одні розробляли чертежі, хтось монтував фантани, підводили воду, малювали, розробляли і встанавлювали невеличкі пам"ятники. Нам зараховували діпломні роботи, а для міста - прикраса. Для мерії це нічого не коштувало, ну може наше проживання в гуртожитку та вартість цементу, піску, труб тощо. Було б непогано якщо це можна було зробити на даний час. І дісно встановити пам"ятник, 

• Bullet это нравится

#11 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 281 сообщений

Отправлено 21 Июль 2014 - 08:43

Для мерії це нічого не коштувало, ну може наше проживання в гуртожитку та вартість цементу, піску, труб тощо. Було б непогано якщо це можна було зробити на даний час.
На-жаль, фінансування практики студентів та матеріальних витрат на їх облаштування та на будівництво ідуть з різних статей, тому абиякому підприємству це невигідно на-сьогодні. Це є проблема не тільки підприємств, а й ВНЗ.
Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

#12 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 395 сообщений

Отправлено 21 Июль 2014 - 09:31

Плавно переходим назад, к теме. :punish:

Omnia mea mecum porto

#13 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 695 сообщений

Отправлено 02 Август 2014 - 13:27

Підкажіть, шановні, можливо, уже якийсь  міський об"єкт носить ім"я Андрія Саєнка?

Тому що порадувала ось така швидка реакція міськради:

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ LVІ-ї (56-ї) сесії Фастівської міської ради VI скликання 9.00 7 серпня 2014 р.

......

22. Про присвоєння скверу по вул. Чапаєва в місті Фастові імені Дмитра Григоренка.
Доповідає: Бромірський В. О. – головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури.

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы