To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Місто потребує нашої уваги і турботи.


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 Liki

Liki

    Фастівчанин - патріот

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 18 Апрель 2014 - 14:03

Сьогодні, як ніколи, місто потребує нашої з вами уваги і турботи. Тому звертаємось до жителів Фастова – давайте максимально об’єднаємо зусилля і наведемо порядок. Бо ніхто, крім нас, простих жителів міста, не зробить цього краще. Адже іноді відверто дивують «нестандартні» рішення наших місцевих депутатів, спрямовані на вирішення питання благоустрою міста. Так, один з депутатів на сесії міської ради дуже вже переймався проблемою паркування автомобілів на газонах. Він навіть вихід запропонував – розігнати місцеву службу ДАІ! Активісти Самооборони майдану Фастівщини вирішили підійти до цієї проблеми з іншого, більш логічного боку – шляхом проведення операції «Газон». Вони на сьогоднішній день вже суттєво зменшили кількість автомобілів, припаркованих на газонах. До того ж Самооборона майдану з Правим сектором не просто піклуються про те, щоб машини не ставили на газони, а своїм прикладом показують, як можна привести власне самі газони до ладу: прибирають сміття, скопують ґрунт, оновлюють зелені насадження. Тож закликаємо усіх жителів міста долучитись і для початку навести порядок хоча б біля власного будинку. А власникам підприємств та організацій варто нагадати, що вони відповідальні за благоустрій прилеглої до підприємства території ще й відповідно до чинного законодавства. 
Приємно, що на сьогоднішній день у місті проводяться екологічні акції, до яких, крім організаторів, долучаються небайдужі громадяни міста. Це дуже корисні заходи, які приносять дійсно видимі результати. Але, звичайно ж, дуже хочеться вірити, що подібні акції не є «піаром» чергового кандидата перед майбутніми виборами, а вони будуть регулярно проводитись і надалі.
Та не лише благоустроєм міста ми можемо змінити наше життя на краще. Є інші проблеми, які дошкуляють нам щоденно, та зупинити які ми можемо власними силами – варто лише захотіти. Це розпивання спиртних напоїв та паління в громадських місцях, особливо там, де перебувають діти, це порушення правил дорожнього руху, що ледве не щодня трапляються на дорогах нашого міста та призводять часто до трагічних наслідків, це неадекватне реагування порушників на зауваження працівників правоохоронних органів, провокування їх на агресивне поводження… Таких проблем є дуже багато. Тож треба просто в будь-якій ситуації замислюватись над своїми власними вчинками та не бути байдужим до поведінки оточуючих, не боятись робити їм зауваження. 
Якщо ви стали свідком правопорушення в будь-якій сфері, не проходьте байдуже повз, повідомте про випадок «Самооборону Майдану Фастівщини» – разом ми можемо виправити ситуацію на краще. А найбільш цікаву інформацію про події в місті скоро буде можливість надавати в новостворене громадське телебачення «Нове місто TV», яке має на меті висвітлювати всі негаразди, що кояться в місті. Давайте разом докладемо трохи зусиль до наведення порядку в різноманітних сферах і змінимо наше життя на краще тут і зараз. 
Тетяна А.


  • Shaman это нравится


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.