To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Батальйон патрульної служби особливого призначення "Київщина".

Новини Добровольці запрошення особливе призначення Київщина

 • Авторизуйтесь для ответа в теме
В теме одно сообщение

#1 Liki

Liki

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 104 сообщений

Отправлено 23 Апрель 2014 - 16:48

З 17 квітня розпочався набір добровольців у батальйон патрульної служби особливого призначення «Київщина» при ГУ МВС України в Київській області.
Він створений на кшталт подібних підрозділів, що за вимогою нинішніх подій в країні створені в південних і східних регіонах держави. Тому в Фастові буде базуватися взвод (20-30 чоловік) з цього підрозділу, що буде забезпечувати підтримку безпеки та територіальної оборони міста та району.
Першими добровольцями стали члени «Самооборони Майдану Фастів», які вже другий місяць патрулюють місто разом з працівниками міліції і готові тепер зі зброєю стояти на захисті громади Фастівщини. Всіх бажаючих чоловіків від 18 до 35 років, що проходили військову службу запрошують до новоствореного територіального підрозділу особливого призначення.
Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

#2 Liki

Liki

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 104 сообщений

Отправлено 05 Май 2014 - 11:26

Шановні фастівчани! Сьогодні всі громадяни України стурбовані тими подіями, що відбувалися в Криму і ідентично набирають обертів і на Сході нашої країни. Це жахлива брехня, яка розповсюджується з боку кремлівських ЗМІ, вводить в оману наших співвітчизників в східних регіонах, що дає прецедент для підлої агресії з боку колишньої братської держави. Користуючись брудними махінаціями, брехнею, підкупами та залякуваннями, агенти ФСБ та ГРУ путінської влади поширюють сепаратизм і тероризм на Луганщині, Донеччині та Харківщині.

 

Диверсійні військові групи Сил Спеціальних Операцій Росії разом із завербованими кримінальними угрупуваннями та поплічниками Януківської влади проводять захоплення державних органів, відділів силових структур та стратегічних об’єктів. Вони жорстоко б’ють і навіть вбивають тих, хто не підтримує їх дії, тих, хто розуміє, що імперіалістичні забаганки Кремля прикриваються казочкою про «бандерівців» та «Київську хунту». Вони створюють в головах звичайних людей ідею вини Майдану і теперішньої влади в усіх гріхах і бідах, що вже багато років як охопили Донбас. Це біда, повз якої ми не можемо пройти. Бо будь-яка біда зараза має здібність охоплювати все навколо, як ракова пухлина. І може статися, що і в нашому краю з’являться такі провокатори і «зелені чоловічки».

Тому «Самооборона Майдану Фастівщини» та «Правий сектор» звертаються до всіх фастівчан і жителів Фастівщини :доносьте своїм рідним та друзям, які живуть на сході України, що в дійсності відбувається в країні. Розкажіть, хто справді є ворогом для них. Поясніть, що децентралізація влади потрібна всім регіонам, а не федералізація. Що зараз починається дійсне становлення України, яка звільнилася від кримінальної влади Януковича і регіоналів, котрі і винні в тому, що ще з 2013 року бюджет держави став майже нульовим.

А головне, на що ми хочемо звернути увагу, так це на те, що ми не повинні допустити в нашому регіоні появи сепаратизму і тероризму. Якщо ви маєте дійсну інформацію про появу підозрілих немісцевих автомобілів (особливо військового типу), осіб чи груп осіб, що проводять провокаційну діяльність, вербування людей за гроші на проведення акцій чи інших дій, озброєних людей чи тим паче груп в військовому спорядженні, - негайно повідомляйте на оперативний телефон «Самооборони Майдану Фастівщини».

Ми з вами повинні стати на захисті наших родин, друзів і мирного життя. Наш обов’язок -боронити наш край і народ від будь-якого агресора, який прийде до нас зі зброєю. Ми не повинні допустити будь-які прояви агітації чи провокаційних дій з боку будь-якого посадовця чи особи.

Ми розуміємо, що наразі у нас немає проблем ні з мовою, ні з релігією, ні з національністю тощо. Ми розуміємо, що країна в складному економічному стані, що є наслідком дій родини Януковича і його компанії. Ми готові, як завжди, боротися і працювати, щоб дати добре майбутнє нашим дітям. Тому і будемо відновлювати місто і давати розвиватися виробництву і іншим напрямкам бізнесу. А головне, що ми знаємо свою історію і знаємо свій дух. І наше місто справді козацької слави, бо тут з неправдою в усі століття боролися нащадки русичів і козаків.

Наше місто знають в усіх регіонах країни і навіть за кордоном. Фастівчан поважають, і навіть дехто боїться.
Ми - мирний народ, але при потребі будемо будь-якими засобами боронити рідний край, як наші діди. Ми - сильний і гордий народ!
Фастівщина – це Україна!

Оперативний телефон «Самооборони Майдану Фастівщини»: (068)8838189, (093)7072590

Для бажаючих записатися в підрозділи самооборони чи в окремий підрозділ територіальної оборони звертатися за телефоном : (097) 4807095 або по емейлу Yuriy_St@ukr.net
Тим, хто хоче допомогти вищевказаним підрозділам, звертатися безпосередньо в штаб «Самооборони Майдану Фастівщини» за адресою: м. Фастів, вул. Радянська 3Темы с аналогичным тегами Новини, Добровольці, запрошення, особливе призначення, Київщина

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.