To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Профілактичні заходи ДАІ - Автобус-2014

Фастів ДАІ ПДД Дорога Автобус ДТП

  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 borisovich

borisovich

    The simple administrator

  • Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 15 095 сообщений

Отправлено 25 Апрель 2014 - 12:00

Державтоінспекція інформує, що в період з 23 квітня по 15 травня 2014 року на автошляхах Київської області будуть проводиться цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Автобус-2014», вищевказані заходи проводяться на підставі аналізу аварійності на території Київської області  за участю пасажироперевізників.

Так з початку року на дорогах Київської області за участю пасажироперевізників сталось 79 дорожньо-транспортних пригод,  з них 13 ДТП в яких 19 учасників травмовано та 6 осіб загинуло.

Сумний приклад хотілося б довести до Вас останню дорожньо-транспортну пригоду яка трапилась 19.04.2014 року,  близько 22:30 год., на 0+800 м. автодороги Р-32, Кременець, Біла Церква-Ржищів під’їзд до м. Біла Церква, з невідомих причин відбулося зіткнення автомобілів «РЕНО КЕНГО» та автомобіля  «МЕРСЕДЕС-БЕНЗ СПРІНТЕР», які рухалися в напрямку м. Біла Церква. В результаті ДТП дві особи загинуло та одинадцять травмовано. Автомобіль  «МЕРСЕДЕС-БЕНЦ СПРІНТЕР», був переобладнаний з порушенням вимог чинного законодавства, встановлено 7 додаткових пасажирських місць.

Під час проведення вказаних заходів особлива увага звертатиметься на зберігання транспортних засобів за місцем стоянки, здійснення передрейсового контролю технічного стану автобусів, обов’язкового медичного огляду та дотримання режиму праці і відпочинку водіїв, а також виконання водіями та перевізниками законодавства про автомобільний транспорт.

У ході контролю за технічним станом автобусів під час їх експлуатації особливу увагу працівники ДАІ звертатимуть на справність аварійних виходів, правомірність встановлення газового обладнання та додаткових місць для сидіння, зчіпних пристроїв для буксирування причепів будь-якого типу і багажників, не передбачених технічною документацією.

Не залишатиметься поза увагою й відсутність документів на здійснення перевезення пасажирів. Особливо перевірятиметься пасажирський транспорт, який задіяний для перевезення організованих груп дітей.

Крім того, буде здійснюватися жорсткий контроль та аналіз допущених водіями автобусів порушень Правил дорожнього руху, зокрема, правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів, перевезення пасажирів на автобусному маршруті протяжністю понад 500 км одним водієм, відсутність у водіїв комерційних транспортних засобів належно оформлених дорожніх листів або ліцензійної картки, контролю технічного стану транспортних засобів та інші порушення.

За систематично грубі порушення пасажироперевізниками ПДР України та порушення законності під час перевезення пасажирів відносно  осіб які надають послуги по перевезенню пасажирів, відділенням ДАІ буде ініціювати та направляти інформацію  в органи Укртрансінспекції, Прокуратуру, районні та міські органи Державної влади,  щодо позбавлення таких перевізників ліцензії на право здійснення підприємницькою діяльністю такою як пасажироперевезення.

Шановні Водії ! дотримання Правил дорожнього руху – це запорука життя та здоровя всіх учасників дорожнього руху.

 

Прикрепленный файл  АВТОБУС.pdf   124,83К   2 Количество загрузок:

 

 

 


Omnia mea mecum porto


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Темы с аналогичным тегами Фастів, ДАІ, ПДД, Дорога, Автобус, ДТП

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.