To Top

Перейти к содержимому

Фотография

Машляківський Ярослав - кандидат на посаду міського голови м. Фастів.

Машляківський кандидат фастів мер міський голова вибори 25 травня 2014р нова людина

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 33

#21 majachok

majachok

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 132 сообщений

Отправлено 18 Май 2014 - 01:39

https://www.youtube.com/watch?v=ikwf3afhLAA

все вопросы можно решить, если ними заниматься!..

#22 Bullet

Bullet

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 682 сообщений

Отправлено 18 Май 2014 - 14:24

Фастову – свій ВУЗ. Відкриття у місті філії вищого навчального закладу на бюджетно-комерційній основі.

це збентежило, зізнАюсь. Досвіду МАУПу - вистачило, не вуз, а мильна бульбашка...

На мій погляд, варто зосередитись на покращенні тих навч. закладів, які уже існують. Той же ПТУ, прикладом...

Окрема подяка за те, що НЕ розклеюєте ваші агітки, бо це просто окремий головний біль і особисто у мене автоматично виникає відраза до кандидатів, які це роблять. Впевнена, що такий "пунктик" не лише у мене.

Говорите ви все ладно й гарно, та що ви втрачаєте, якщо "головування не вдасться"? Маєте бізнес, який може постраждати? 

Всі пункти вашої передвиборчої програми особисто мені до вподоби. Всі фастівчани переживають лише за те, щоб це не виявилось пустими теревенями зрештою. 

Дякую вам за те, що особисто створили тут тему і намагаєтесь спілкуватись з читачами форума (як бачимо, інші кандидати забули, що відвідуваність цього форума досить висока, і ми - виборці, а не цифри в лічильнику)

Але ж п. Ярослав, зустрічайтесь активніше з фастівчанами, говоріть з нами, чорт забирай. А то Тимофієв ЗНОВУ сам азить по місту і вручає свої листовки та здоровкається з бабками-дідусями за ручку. Можливо, ви цілком достойний кандидат в голови міста, та завдяки людському фактору, боронь боже, знову пролізе на мерську посаду через голоси літніх людей.

Шановні фастівчани! Я запрошую до своєї команди  усіх, хто щиро хоче справедливості!

У мене виникло питання тут: у вас нема власної команди? Тобто в разі обрання вас головою міста, ви ще лише набиратимете людей, з якими працюватимете?

Думки вголос: всіх кандидатів в голови міста мені дещо жаль, тому що дістанеться комусь з них мішок з дірками, а не бюджет, і проблем у Фастові чи не більше, ніж фастівчан.. :(

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#23 tkach

tkach

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 22 сообщений

Отправлено 18 Май 2014 - 19:59

Почему у нас в доме нет никаких плакатов?

#24 majachok

majachok

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 132 сообщений

Отправлено 20 Май 2014 - 02:03

Почему у нас в доме нет никаких плакатов?

какой дом? адрес?

#25 majachok

majachok

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 132 сообщений

Отправлено 20 Май 2014 - 02:16

У мене виникло питання тут: у вас нема власної команди? Тобто в разі обрання вас головою міста, ви ще лише набиратимете людей, з якими працюватимете?

Думки вголос: всіх кандидатів в голови міста мені дещо жаль, тому що дістанеться комусь з них мішок з дірками, а не бюджет, і проблем у Фастові чи не більше, ніж фастівчан.. :(

команда є!!!! та набирати треба ще!!!!  та тут дійсно проблема: будь-яку людину, що запроонує міський голова на посаду - повинні затвердити депутати! А їм дуже зручно жити без міського голови та заступників. Є способи діалогу, методи протистояння та залучення до команди.... але дійсно багато що доведеться застосовувати після виборів! Жоден з моєї команди на посади не претендує, а ось під час передвиборчих перегонів я побачив людей, з якими дійсно хотілося б попрацювати на благо міста!

Та й команда перш за все потрібна, щоб створити систему розвитку міста, написати программу, затвердити її.... та ще й хочеться з цією командою хоча б половину программи реалізувати,  ото б була перемога..... а вибори- це не перемога)))

• Bullet это нравится

#26 stas20

stas20

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 11 сообщений

Отправлено 20 Май 2014 - 17:35

Це е наш кандидат.  Та я вважаю,  що це  е едина людина, за яку ми можемо голосувати. Бо усi i iншi хотять тiлькi одного - набити своi кишенi. У цьому рiзниця. Тому я буду голосувати тьльки за Ярослава. 

#27 FastivNet

FastivNet

Почесний мешканець

• Администраторы
  • PipPipPipPip
  • 782 сообщений

Отправлено 20 Май 2014 - 20:22

Феерично просто, думаю с ОДНИМ постом, тем более в период активной агитации.....Короче мы тоже будем голосовать! Даже не сомневайтесь))).

P.S. Главное не пропадайте после 25.))

#28 majachok

majachok

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 132 сообщений

Отправлено 21 Май 2014 - 23:38

Феерично просто, думаю с ОДНИМ постом, тем более в период активной агитации.....Короче мы тоже будем голосовать! Даже не сомневайтесь))).

P.S. Главное не пропадайте после 25.))

А я когда-то пропадал? Виталик - ты же меня не первый день знаешь)))))))))))

#29 FastivNet

FastivNet

Почесний мешканець

• Администраторы
  • PipPipPipPip
  • 782 сообщений

Отправлено 22 Май 2014 - 06:12

Я не про тебя, я про ботов например stas20,  которые всегда в предвыборные дни активизируются, а потом как выборы кончились....кончились и боты.

Так что форумчане таким постам и таким ботам с одним сообщениям очень "верят".

#30 majachok

majachok

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 132 сообщений

Отправлено 22 Май 2014 - 08:45

Я не про тебя, я про ботов например stas20,  которые всегда в предвыборные дни активизируются, а потом как выборы кончились....кончились и боты.

Так что форумчане таким постам и таким ботам с одним сообщениям очень "верят".

я тебе розстрою - це не бот!)))

#31 stas20

stas20

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 11 сообщений

Отправлено 22 Май 2014 - 11:47

я вас сильнее расстрою. ботов с одним постом не бывает в принципе. Вчера был в штабе у Ярослава, уже описал свое мнение, просто не хочу повторяться.  вот здесь

#32 FastivNet

FastivNet

Почесний мешканець

• Администраторы
  • PipPipPipPip
  • 782 сообщений

Отправлено 22 Май 2014 - 12:39

Да сколько угодно, я имел ввиду я то, что таких "активных" форумчан, хватает максимум до 26 числа утра))). Не первый раз, знаем, плавали.

Посему будем голосовать, главное чтоб вы не пропали(не боты), ну после 26, оставайтесь с нами.

#33 stas20

stas20

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 11 сообщений

Отправлено 22 Май 2014 - 13:23

Да сколько угодно, я имел ввиду я то, что таких "активных" форумчан, хватает максимум до 26 числа утра))). Не первый раз, знаем, плавали.

Посему будем голосовать, главное чтоб вы не пропали(не боты), ну после 26, оставайтесь с нами.

ну конечно останемся! Так уж вышло. Что имелось ввиду и так понятно, давайте не будем излагать сарказм личного мнения основываясь на знании спортивных дисциплин типа плавания, ну как-то по-детски выглядит. я же вроде корректно себя веду. и что Вы так с этим 25 числом  то, будет, да и увидим что произойдет.

Сообщение отредактировал stas20: 22 Май 2014 - 13:26

• Bullet это нравится

#34 Natali

Natali

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 5 сообщений

Отправлено 23 Май 2014 - 09:45

Шановні земляки!

Мене звати Наталя Машляківська. Я дружина і довірена особа кандидата на посаду фастівського міського голови Ярослава Машляківського.

Дізнавшись про його наміри балотуватися, багато  запитували: хто за тобою стоїть. Бачите, ми давно вже звикли, що за кандидатом на пост мера неодмінно має стояти хтось, хто на етапі виборів вкладає в нього гроші, чи  делегує його до влади для відстоювання партійних інтересів. А так щоб самотужки, за однієї лише підтримки сімї і друзів – ніби то не буває… Буває!

Об’єднуючим фактором в команді кандидата Машляківського   є виключно повага до нього і віра в його сили, а не гроші і обіцяні посади.

Скажете: не маємо шансів? Мріяти не шкідливо? А давайте все ж помріємо! Помріємо про те, що до влади у місті прийде нова людина. Людина без зобов*язань перед будь-ким, окрім фастівської громади.   Давайте помріємо про те, що настане час, коли наші діти будуть щасливі у рідному місті. І зробимо бодай щось, щоб цю мрію здійснити. Наприклад, прийдемо на виборчі дільниці 25 травня і засвідчимо  власний сміливий вибір.

Гадаєте, як дружина кандидата, агітуючи, маю власну вигоду? Так, маю. І не приховую цього. Моя вигода у тому, щоб моя сім*я і тисячі  таких само фастівських сімей почувалися у цьому місті своїми, рідними, не залишеними напризволяще.

Номер Ярослава Машляківського у виборчому списку – 7. Приєднуйтеся до тих, чий голос не купується, бо совість не має ціни.

Давайте ризикнемо розпорядитися своїми електоральними можливостями по-новому. Давайте тепер вже ми – звичайні фастівчани, як,  власне, і має бути, станемо господарями у Фастові. Переконана – буде тільки краще!

Головне, щоб припинилася війна. І щоб були здорові наші діти.

З повагою Наталя Машляківська, довірена особа і любляча дружина кандидата на посаду фастівського міського голови  Ярослава Машляківського.

Темы с аналогичным тегами Машляківський, кандидат, фастів, мер, міський голова, вибори 25 травня 2014р, нова людина

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru