To Top

Перейти к содержимому

Фотография

Що "готують" в їдальнях нашого міста!

новини самооборона школа їжа

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 32

#1 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 30 Апрель 2014 - 15:34

24 квітня 2014 року представники Самооборони майдану Фастівщини вже вкотре відвідали школу №9 м. Фастова. Цього разу до них приєднався ще й оператор громадського телебачення «Нове місто». Підставою для такого візиту стала скарга від батьків дітей, що навчаються в школі №9, про те, що в новоствореному буфеті в приміщенні школи продовжують продавати харчі, які шкодять здоров’ю їх дітей.
Нагадаємо, що представники Самооборони майдану Фастівщини вже двічі попереджали приватного підприємця Шептуху про недопустимість продажу в шкільному буфеті продуктів, заборонених нормативними документами Головного державного санітарного лікаря, але він ніяк не відреагував на попередження.
Тож представники Самооборони майдану разом з оператором громадського телебачення «Нове місто» завітали до школи №9 та відзняли відеоматеріал, на якому чітко зафіксовано продаж «корисних» для дітей хотдогів з корейською морквою, кетчупом та майонезом, а також газованих солодких напоїв та деякого асортименту солодких виробів. Це є грубим порушенням спільного наказу Міністерства освіти та науки та Міністерства охорони здоров’я про організацію харчування в дитячих установах. Тож юристами Самооборони майдану Фастівщини буде подано звернення в Управління освіти та до в. о. міського голови Поліщук Л.В. про недопущення порушення здорового харчування в дитячих закладах.
За поясненням по виявленим порушенням представники Самооборони майдану звернулись до директора школи №9, яка була вкрай здивована!! тим фактом, що в буфеті школи продають солодкі газовані напої. На зауваження ж про те, що хотдоги не є продукцією дитячого харчування, директор взагалі відповісти не змогла. Коли ж мова зайшла про деякі солодкі вироби, заборонені для продажу в дитячих закладах, директор зауважила, що дані вироби продаються у буфеті за безпосереднім проханням батьків. Тож шановні батьки учнів школи №9! Звертаємося до вас! Контроль за тим, що їдять у школі ваші діти, ніхто не зробить краще за вас. Якщо батьки не контролюватимуть належним чином, що можуть придбати діти в школі, то навряд чи цим сильно перейматиметься хтось інший. Насправді все залежить тільки від вашої наполегливості і небайдужості. Адже проблема з харчуванням в школі виникла не сьогодні. За цей час можна було вирішити питання подальшого харчування дітей в їдальні, але вже за кошти батьків. Тільки для цього потрібно було перш за все бажання і активні дії батьків та працівників школи. Але чомусь бажання такого не виникло. Тож буфет в даному випадку дійсно потрібен. З цим одностайно погоджуються і директор школи, і батьки, і представники Самооборони майдану. Але це не значить, що в буфеті може продаватись все, що завгодно, адже там харчуються діти, а регулярне вживання шкідливих продуктів швидко призведе до серйозних захворювань перш за все кишково-шлункового тракту дітей. Тож не забувайте хоч іноді цікавитись, що їдять у школі ваші діти, і не бійтесь захищати їх права.
Асортимент шкільних буфетів згідно постанови ДСЛ
------------------------------------------------------
| Назва страв та продуктів |Вихід на 1|
| |порцію (г)|
|-----------------------------------------+----------|
| Бутерброди: | |
|Хліб з маслом вершковим | 30/10 |
|Хліб з маслом шоколадним | 30/10 |
|Хліб з маслом вершковим та повидлом (або | 30/5/20 |
|без масла) | |
|Хліб з маслом вершковим та медом (або без| 40/5/30 |
|масла) | |
|Хліб з маслом вершковим та сиром твердим | 30/5/15 |
|Хліб з маслом вершковим та яйцем вареним | 30/5/20 |
|Хліб з маслом та оселедцем | 30/5/20 |
|Хліб з сосискою вареною | 30/50 |
|Хліб з ковбасою напівкопченою або | 30/20 |
|копченою | |
|Хліб з котлетою, шніцелем або біфштексом | 40/50 |
|рубленим, печінкою смаженою, куркою | |
|смаженою, язиком відвареним (виготовлені | |
|на харчоблоці школи) | |
|Салати з сирих овочів, варених овочів | 100-150 |
|(капуста, морква, буряк) з олією (за | |
|погодженням з територіальною установою | |
|державної санепідслужби) | |
|Овочі, фрукти, цитрусові, тропічні | 50-200 |
|фрукти, ягоди - натуральні порційні | |
|Соки овочеві, фруктові, плодоягідні, | 150-200 |
|нектари та сокові напої промислового | |
|виготовлення | |
|Напої: чай, кавові напої, цикорій, какао,| 150-200 |
|компоти, киселі. Молоко та кисломолочні | |
|напої (промислового виготовлення) | |
|Борошняні кулінарні вироби з дріжджового | 50-75 |
|та листового тіста печені: ватрушки, | |
|пиріжки, булочки | |
|Кондитерські вироби вироби: печиво, | 10-70 |
|вафлі, мармелад, зефір промислового | |
|виготовлення | |
------------------------------------------------------
З метою профілактики харчових отруєнь та захворювань шлунковокишкового тракту категорично забороняється продаж в шкільних пунктах харчування таких продуктів та страв: кондитерські вироби з кремами, морозиво, яйця та м'ясо водоплаваючої птиці, низькосортні м'ясні вироби (нижче I сорту), студні, зельци, фаршмаки, гриби, молоко-самоквас, сметана та фляжне молоко та сир м'який без термічної обробки, консерви непромислового виготовлення, солодкі газовані напої, нарізні салати з майонезом, оцтом, сметаною.
Источник: Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.008-01

#2 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 02 Май 2014 - 23:48

Дуже цікаве відео!

Сообщение отредактировал Liki: 02 Май 2014 - 23:49

• mirage это нравится

#3 Chameleon

Chameleon

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 05 Май 2014 - 09:07

угу, действительно интересное, особенно про ларек товарища из штаба

надо ответить на это таким же видео про ларьки, потому что думается, это было не просто так сказано, а ребята не просто  так именно в девятую школу пришли

• Bullet это нравится

#4 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 05 Май 2014 - 10:17

В 9 школу прийшли по зверненню батьків. Якщо ви уважно переглянули відео, то зрозуміли, що це вже не перша зустріч і розмова по цьому питанню. 

#5 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 652 сообщений

Отправлено 05 Май 2014 - 10:45

А про ларёк?

Omnia mea mecum porto

#6 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 05 Май 2014 - 12:40

В 9 школу прийшли по зверненню батьків. Якщо ви уважно переглянули відео, то зрозуміли, що це вже не перша зустріч і розмова по цьому питанню. 

так есть ларек, или нет у кого-то из штаба?

#7 Mr.Sunn

Mr.Sunn

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 497 сообщений

Отправлено 06 Май 2014 - 14:07

ой, дыма без огня не бывает...

Изображение Изображение- да не забанен будешь.

#8 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 06 Май 2014 - 16:28

а про ларек молчок

#9 Местный

Местный

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 267 сообщений

Отправлено 06 Май 2014 - 19:05

а кто такая самооборона Фастова вообще??? Принимала  ли участие на Майдане да и в Фастове ? (я знаю таких фастовчан, намекну - один из самых активных Сергей  с детьи (девчатами) и женой с Казновки были на Майдане - месяц!!!!)) на каком основании они диктуют условия?, по какому праву? есть ли список?

• Bullet это нравится

#10 K1989

K1989

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 152 сообщений

Отправлено 06 Май 2014 - 20:23

по праву донбасса там тоже не спрашивают у кого ружжо тот и прав

#11 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 07 Май 2014 - 19:33

Я дуже перепрошую що відразу не надала відповідей на такі важливі питання тому:

У субботу вранці активісти Правого Сектора та Самооборони, теж вирішили перевірити ларьки. Але шоб ніхто не казав про рейдерів, взяли з собою двох співробітників міліції. На привокзальній крім ларька Федуна, було виявлено три ларьки без жодних документів. Негайно нашим координаторам почала названювати бабця Галя (почесний музикант та мер). Вони дуже хотіла нам допомогти шукати незаконні споруди. Мабуть жахалася, що її друзів бізнес зачеплять ненароком. На усі МАФИ співробітники правоохоронних органів склали відповідні протоколи.

Ми проконтролюємо, щоб їх було прибрано з привокзальної площі. Звертаємо увагу власників усіх незаконних МАФів. Приберіть будь ласка самі свої незаконні ларьки, поки є така можливість.

Навіть якщо там і є ларьок одного із штабу то все буде відповідно до закону.

Сообщение отредактировал Liki: 07 Май 2014 - 19:36

#12 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 07 Май 2014 - 19:59

а кто такая самооборона Фастова вообще??? Принимала  ли участие на Майдане да и в Фастове ? 

Якщо ви самі не були на майдані, то звідки ви можете знати хто там був?

Ви почесний мешканець прийшли б  подивилися й долучилися до того, що робить Самооборона Фастівщини й перешли з розряду "диванної сотні" в активного мешканця м.Фастова, який вболіває за своє місто та державу, не лише на словах . 

на каком основании они диктуют условия?, по какому праву? 

Самооборона не диктує умови, вона виконує свої громадські обовязки

«Самооборона Майдану» є всеукраїнським понадпартійним громадським рухом, який ставить перед собою такі завдання:
1. Зберегти суверенітет та єдність України.
2. Відстояти європейський вибір України.
3. Захистити права і свободи громадян.
4. Чинити спротив діючому злочинному режимові до повного його усунення.

есть ли список?

Список є, але вам до нього далеко.

по праву донбасса там тоже не спрашивают у кого ружжо тот и прав

Якби самооборона всієї України вирішувала питання таким методом, то мабудь люстрація була завершена. Але це не наші методи.

#13 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 652 сообщений

Отправлено 07 Май 2014 - 20:50

Liki, прошу Вас не переходить на обсуждение личностей. Для этого есть ЛС. Употреблять термин "диванная сотня", не зная лично оппонента, по меньшей мере неэтично.

• Bullet это нравится
Omnia mea mecum porto

#14 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 08 Май 2014 - 02:21

Liki, прошу Вас не переходить на обсуждение личностей. Для этого есть ЛС. Употреблять термин "диванная сотня", не зная лично оппонента, по меньшей мере неэтично.

Я перепрошую, наступного разу скористаюся вашою порадою!!!

#15 mirage

mirage

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 08 Май 2014 - 10:57

Переглянувши відео, мені спали на думку питання: на якій підставі звинувачено директора Фастівського НВК? У чому проблема харчування дітей у шкільному буфеті? Я запевняю, що директор школи доклав максимум зусиль, аби привести до ладу їдальню і забезпечити її продуктами, список яких було погоджено з батьками!!!

#16 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 08 Май 2014 - 11:21

Я дуже перепрошую що відразу не надала відповідей на такі важливі питання тому:

У субботу вранці активісти Правого Сектора та Самооборони, теж вирішили перевірити ларьки. Але шоб ніхто не казав про рейдерів, взяли з собою двох співробітників міліції. На привокзальній крім ларька Федуна, було виявлено три ларьки без жодних документів. Негайно нашим координаторам почала названювати бабця Галя (почесний музикант та мер). Вони дуже хотіла нам допомогти шукати незаконні споруди. Мабуть жахалася, що її друзів бізнес зачеплять ненароком. На усі МАФИ співробітники правоохоронних органів склали відповідні протоколи.

Ми проконтролюємо, щоб їх було прибрано з привокзальної площі. Звертаємо увагу власників усіх незаконних МАФів. Приберіть будь ласка самі свої незаконні ларьки, поки є така можливість.

Навіть якщо там і є ларьок одного із штабу то все буде відповідно до закону.

этот текст уже был на сайте в другой теме и является готовой заготовкой http://forum.fastiv....nu/#entry109249

и был он до этих событий в ролике, так что ответа на вопрос вы не дали

кроме того, я спрашивал в той теме, и там вы съехали с ответа, спрошу и тут - какие протоколы? что за ерунда и фантастика? у милиции нет никакого права контролировать законность размещения МАФов

вы лучше про ларек из штаба расскажите

#17 mirage

mirage

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 08 Май 2014 - 14:52

Я впевнена, що директор школи №9 заслуговує поваги і підтримки, адже ні одна, я наголошую, ні одна організація не надала допомоги і не вирішила питання щодо харчування учнів. А ось керівник школи подбала про це, забезпечивши заклад продуктами, які безпосередньо полюбляють діти. Стосовно заборони шоколаду в асортименті буфетів нічого не йдеться, тим паче сама директор зауважила: "Якщо діти виходять, щоб купити шоколад на привокзальну площу, то чому вони не можуть купити шоколад в межах буфету?"  Так, я теж неодноразово задавалася цим питанням, і це, дійсно, правда, адже навіщо учневі виходити за територію школи, аби придбати шоколадний батончик чи інший шоколадний виріб, якщо перелік цих продуктів є у школі ще й за доступною ціною? Яка взагалі може йти мова про заборону солодкого, зокрема, шоколаду, це ж діти?!! Погоджуюсь, майонез-шкідливий продукт, і я впевнена, що керівництво прийме до уваги і "бутерброди із сосисками" замінить на більш корисний продукт. Я пропоную робити котлети на пару і класти їх поміж розрізаної булочки. 

А Вашим співробітникам я хочу висловити своє презирство, адже неетично перебивати свого співрозмовника,тим паче, увірвавшись у її кабінет. І прийміть, будь ласка, до уваги той факт, що краще б ваша "слідча" група спостерігала за своєю мовою, грамотністю та рівнем вихованості, а не зосереджувалася на дрібницях, які директор у змозі виправити. Краще поцікавтеся тим, що школа набула привабливості, від тоді, як було засаджено всю територію квітами, калиною та кущами майської троянди, як скосили газон, як відбувся ремонт холу навчального закладу! Сподіваюся, ви приймете мої зауваження!

• Bullet и Chameleon это нравится

#18 mirage

mirage

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 08 Май 2014 - 15:09

Чорт забирай, Ви ще скажіть, що діти не їдять майонеза вдома! Я не розумію логіки, все одно учні закладу будуть виходити на привокзальну площу, аби придбати того ж самого хот-дога, або булочку з "Кулиничів"! Ваша знімальна група і репортери стверджують, що майонез псується швидко, і його треба зберігати в дотриманих умовах, та хіба Ви впевнені, що у кіосках цим правилам підпорядковуються? У шкільному буфеті є міні-холодильник, звідки нам знати, чи присутній він у продуктових крамницях? Перепрошую за лайку, проте мені незрозуміла поведінка Вашого персоналу.

#19 mirage

mirage

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 08 Май 2014 - 15:18

А з приводу цигарок я вгагалі була у розбраті, адже поєднати дві протилежні речі, такі, як порушення закону і байдуже відчуження порад, нерозумно. Якщо Ваша організація хотіла пошити у дурні директора, то, скоріше за все, Ви зганьбили самих себе своєю ж некомпетенцією!

• Chameleon это нравится

#20 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 12 Май 2014 - 07:53

Уважно прочитавши всі ваші коментарі прийшла до висновку що ви заківалена особа. І ви зацікавлені не в тому що їдять наші діти, а в тому що посаджена клумба та зроблено ремонт в школі (все це було зроблено за участі батьків).  

Понаписували ви все дуже грамотно, але.

На відео представлена не перша зустріч з директором школи. Адже це питання обговорювалось на батьківських зборахна,на яких було вирішено що не можна продавати. А заборонені батьками продукти всеодно продаються. На цих батьківськи зборах директор не розповідала про те, що хтось з оганізацій може допомогти, якщо до них звернутися, тим самим взяла всю відповідальність на себе. Саме тому, по зверненню батьків, була залучена Самооборона, бо ті збори і рішення прийняті на ньому пропустили мимо вух.

Я сама мама і в раціоні моєї дитини (вік дит.садка) відсутні кутчуп та маойнез і в майбутньому не планую включати до нашого столу. Такі продути як корейську моркву даю лише домашнього виготовлення без оцета та хімічних приправ. А про газовану солодку воду взагалі мовчу. Я бережу здоровя своєї дитини.І була в шоці, що в школі продають продукти, які дома ми не споживаємо, бо вони шкідливі. Чомусь ця думка принижується і не береться до уваги.

Темы с аналогичным тегами новини, самооборона, школа, їжа

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru