To Top

Перейти к содержимому

Фотография

Що "готують" в їдальнях нашого міста!

новини самооборона школа їжа

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 32

#21 Chameleon

Chameleon

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 12 Май 2014 - 08:28

Добре, що ви бережете здоров'я дитини, але, нав'язувати свою думку всім, та ще й так агресивно  не можна.

Рано чи пізно ви наштовхнетесь на лютий опір. Причому він вже не буде мати причиною майонез з корейською морквою. Це буде просто агресія у відповідь на вашу агресію.

Ввімкніть телевізор - ви хочете те саме в масштабах школи?

• mirage это нравится

#22 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 12 Май 2014 - 09:02

Добре, що ви бережете здоров'я дитини, але, нав'язувати свою думку всім, та ще й так агресивно  не можна.

Рано чи пізно ви наштовхнетесь на лютий опір. Причому він вже не буде мати причиною майонез з корейською морквою. Це буде просто агресія у відповідь на вашу агресію.

Ввімкніть телевізор - ви хочете те саме в масштабах школи?

Це не лише моя власна думка, так думає більшість батьків школи. Саме тому йде ця розмова.

Батьки мають одну думку, а у директора вона своя.

#23 mirage

mirage

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 12 Май 2014 - 16:14

Уважно прочитавши всі ваші коментарі прийшла до висновку що ви заківалена особа. І ви зацікавлені не в тому що їдять наші діти, а в тому що посаджена клумба та зроблено ремонт в школі (все це було зроблено за участі батьків).  

Понаписували ви все дуже грамотно, але.

На відео представлена не перша зустріч з директором школи. Адже це питання обговорювалось на батьківських зборахна,на яких було вирішено що не можна продавати. А заборонені батьками продукти всеодно продаються. На цих батьківськи зборах директор не розповідала про те, що хтось з оганізацій може допомогти, якщо до них звернутися, тим самим взяла всю відповідальність на себе. Саме тому, по зверненню батьків, була залучена Самооборона, бо ті збори і рішення прийняті на ньому пропустили мимо вух.

Я сама мама і в раціоні моєї дитини (вік дит.садка) відсутні кутчуп та маойнез і в майбутньому не планую включати до нашого столу. Такі продути як корейську моркву даю лише домашнього виготовлення без оцета та хімічних приправ. А про газовану солодку воду взагалі мовчу. Я бережу здоровя своєї дитини.І була в шоці, що в школі продають продукти, які дома ми не споживаємо, бо вони шкідливі. Чомусь ця думка принижується і не береться до уваги.

Так, на щастя, я цікавлюся розквітом школи, як поетеса, проте я  не коменувала б це відео, якби мене не колихнуло питання щодо харчування дітей школи №9. Я не намагаюся вас переконати, що є головнішим, харчування чи краса, а закликаю звертати увагу не на проблеми, що директор у стані виправити, а на те, як вона старається школу "на ноги поставити"!!! А ви думаєте, що батьки самі все організували? Тоді ви глибоко помиляєтесь, адже за колишнього директора жодної інновації не відбулося, а за теперішньої-колосальні зміни! 

Я просто щиро висловила свою думку, не "понаписувала", як ви виразились!

А ви знаєте, що список продуктів був складений батьками, і згодом вже затверджений директором НВК?! Так, а хто б послухав би директора, якщо кожна фастівська школа потребує допомоги? Я гадаю, що вона не хотіла завдавати клопоту іншим і вирішила одразу взяти все у свої руки. Тут немає нічого поганого. Як директор, ця жінка хороша, і я, особисто, підтримую її! 

То ви справжня молодець, вам слід лише цим пишатись! Але ж зрозумійте нарешті, що старшокласники не будуть їсти булочки, вони ними не наїдаються! Стосовно майонеза можу сказати ще й таку річ: його було у бутерброді небагато, на відео це було видно. Хіба що претензія до солодких газових напоїв. 

Просто слідкуйте, аби у смерті дитини, що бігтиме на привокзальну площу за якимось із перелічених заборонених продуктів, не звинуватили вас. Адже батьки теж можуть здійняти гвалт на тему: "Моя дитина могла придбати цей харч у шкільному буфеті". Так що читайте та робіть висновки!

Це не лише моя власна думка, так думає більшість батьків школи. Саме тому йде ця розмова.

Батьки мають одну думку, а у директора вона своя.

Так ось, думка директора мені подобається, адже вона виникла внаслідок узгодження з батьками!

#24 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 13 Май 2014 - 22:23

Так ось, думка директора мені подобається, адже вона виникла внаслідок узгодження з батьками!

Ніхто не каже що директор погана, всі ми не погані люди. Якщо вона могла вирішити це питання (воно було рішене на батьківських зборах), то чому вона не дослухалася думки батьків? 

Але ж зрозумійте нарешті, що старшокласники не будуть їсти булочки, вони ними не наїдаються! 

То може цигарки будемо продавати щоб бідненькі не бігали на перервах до привокзальної площі?

#25 mirage

mirage

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 13 Май 2014 - 23:39

Я й не кажу, що директор погана! Так, питання щодо харчування розглядалося на зборах, проте керiвник школи таки й прислухалася саме до "якихось" батькiв, що зацiкавленнi у вирiшеннi проблеми: побiгеньок на привокзальну площу та безпеки дiтей! Тож директор своїми дiями намагалася лише припинити масовi походи учнiв за територiю школи+батьки дiтей були спокiйнi за наявностi солодкого на полицях буфета.

Що ви прив'язались до тих цигарок? Чи ви всi єдинодумцi там, у штабi? Продаж цигарок неповнолiтнiм(наскiльки ми знаємо, випускникам виповнюється 17 рокiв в момент навчання в школi) - незаконний!!! А ось майонез i солодка вода-це всього лише порушення умов договору, який навiть штрафом не карається!!! Так що, якось не переконали ви мене!

#26 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 15 Май 2014 - 09:37

Дуже складно вас переконати адже захищаєте ви свої власні інтереси. І це лише честь директора, не честь школи, не думку батьків і не здоровя дітей. 

Якщо на батьківських зборах було вирішено не продаввати ті продукти, то потрібно було їх заборонити і не продавати. Тоді б цього питання не стояло!!! 

Те що створили цей буфет це чудово він потрібний, так вирішили батьки. Але батьками було вирішено, що там повинно продаватися, а що не повинно. І це повинно виконватися.

#27 mirage

mirage

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 15 Май 2014 - 10:20

Дуже складно вас переконати адже захищаєте ви свої власні інтереси. І це лише честь директора, не честь школи, не думку батьків і не здоровя дітей. 

Якщо на батьківських зборах було вирішено не продаввати ті продукти, то потрібно було їх заборонити і не продавати. Тоді б цього питання не стояло!!! 

Те що створили цей буфет це чудово він потрібний, так вирішили батьки. Але батьками було вирішено, що там повинно продаватися, а що не повинно. І це повинно виконватися.

Так, я захищаю власні інтереси, адже зацікавлена в тому, аби діти отримували повноцінне харчування. В першу чергу я захищаю честь школи, на скільки мені відомо, цей заклад, точніше вчителі, що в ньому працюють, проводять уроки на найвижчому рівні. Не маю на меті боронити гідність директора, впевнена, що жінка й сама в стані себе виправдати й постояти за себе. А стосовно батьків питання вже було вирішене на зборах, на яких була присутня директор школи. Перш за все я захищаю права дітей і мене дійсно хвилює список продуктів, що їм призначений, проте якби не той самий буфет, малята і старші учні залишились би без сніданка чи обіда.

1)Про шоколад на зборах мова не йшлася; 2)Так, солодкі газові напої слід прибрати з полиць буфета; 3)щодо майонеза, адміністрація і директор буфету мають час, аби все виправити і замінити хот-доги на більш правильний продукт. Які претензії взагалі?

Так вирішила директор, а батьки лише підтримали цю ідею. Я не думаю, що батьки були проти шоколаду.

#28 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 677 сообщений

Отправлено 16 Май 2014 - 22:48

Це не лише моя власна думка, так думає більшість батьків школи. Саме тому йде ця розмова. Батьки мають одну думку, а у директора вона своя.

Перепрошую, але в ролику нема представника батьківського комітету. Ведучий не представився. Якби не теперішній буремний час, товаришів з Самооборони вивели би з міліцією за подібну поведінку, я гадаю...

Дуже складно вас переконати адже захищаєте ви свої власні інтереси.

Будь ласка, наводьте докази, мені теж цікаво, хто чиї інтереси захищає тут, у форумі.

За договором з Фастів водоканалом, з мого крану у квартирі повинна бігти придатна до побутового використання вода. Вважаю, що ця проблема кричуща і значно важливіша, ніж бутеррброди в 9-й школі. Прислухайтесь до мене, я фастівчанка. Захистіть мої інтереси, це у вас в Статуті прописано. 

І цю бридку воду ваша дитина споживає ЩОДНЯ. Ви ж не скажете мені, що миєте руки дитині купленою в бутлях водою?...

@Liki, ролик виглядав дійсно нездоровим. І я також не дуже зрозуміла,  з якої причини така радість - застати  розгубленою директора школи?  Потролити якогось незрозумілого хазяїна ларька?

• Chameleon и mirage это нравится

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#29 mirage

mirage

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 17 Май 2014 - 09:57

Перепрошую, але в ролику нема представника батьківського комітету. Ведучий не представився. Якби не теперішній буремний час, товаришів з Самооборони вивели би з міліцією за подібну поведінку, я гадаю...

Будь ласка, наводьте докази, мені теж цікаво, хто чиї інтереси захищає тут, у форумі.

За договором з Фастів водоканалом, з мого крану у квартирі повинна бігти придатна до побутового використання вода. Вважаю, що ця проблема кричуща і значно важливіша, ніж бутеррброди в 9-й школі. Прислухайтесь до мене, я фастівчанка. Захистіть мої інтереси, це у вас в Статуті прописано. 

І цю бридку воду ваша дитина споживає ЩОДНЯ. Ви ж не скажете мені, що миєте руки дитині купленою в бутлях водою?...

@Liki, ролик виглядав дійсно нездоровим. І я також не дуже зрозуміла,  з якої причини така радість - застати  розгубленою директора школи?  Потролити якогось незрозумілого хазяїна ларька

Ви знаєте, а не заважало б наказати охоронцеві школи випроваджувати подібну знімальну групу наступного разу!

Крім свого погляду на речі, Самооборона не розглядає інтереси мешканців міста, це яскраво видно у дискусіях, що ведуться на форумі.

У наш час немає абсолютно здорових дітей, адже ми живемо у забрудненому середовищі. Якщо ви, Самообороно, знімаєте, то, будьте ласкаві, зніміть досягнення школи, а не цю дурню.Ви шукаєте проблеми, де їх, по суті, немає.

Мені чомусь здається, що директор не розгубилась, а була зібраною до кінця зйомки. Хіба що трохи незчулася, адже їй не давали й слова мовити. Чесно кажучи, якби я була на місці директора, я б поводила себе як Шептуха і теж би їх послала. Я цим не хвалюся, та, наприклад, у мене, людини-спокій, здали нерви.

#30 Liki

Liki

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 104 сообщений

Отправлено 17 Май 2014 - 16:32

Ви знаєте, а не заважало б наказати охоронцеві школи випроваджувати подібну знімальну групу наступного разу!

Крім свого погляду на речі, Самооборона не розглядає інтереси мешканців міста, це яскраво видно у дискусіях, що ведуться на форумі.

У наш час немає абсолютно здорових дітей, адже ми живемо у забрудненому середовищі. Якщо ви, Самообороно, знімаєте, то, будьте ласкаві, зніміть досягнення школи, а не цю дурню.Ви шукаєте проблеми, де їх, по суті, немає.

Мені чомусь здається, що директор не розгубилась, а була зібраною до кінця зйомки. Хіба що трохи незчулася, адже їй не давали й слова мовити. Чесно кажучи, якби я була на місці директора, я б поводила себе як Шептуха і теж би їх послала. Я цим не хвалюся, та, наприклад, у мене, людини-спокій, здали нерви

Якраз Самооборона цікавиться думкою мешканців міста і поважає її!

Знімала, до вашого відома, не Самооборона, а громадське телебачення. Цей ролик у них на сайті є, можете зайти і залишити свій коменар щей там. 

Якщо ви вважаєте, що  порушення прийнятого рішення на батьківських зборах не є проблемою, то не збирайте більше батьківські збори. 

Знову повторюся  Самооборона прийшла на прохання батьків, тому що в буфеті продавалися заборонені продукти. Рішення про заборону було прийнято на батьківських зборах. Це не перша зустріч з директором і її не одноразово просили про рішення цього питання.

Ніяких особистих претензій до директора ми не маємо, не зменшуємо її заслуг, не намагаємося забруднити її репутацію.

Моя особиста думка кожна високопосадова особа повинна бути готова дати відповіді за свою діяльність, чи бездіяльність, не лише собі самому, а й громаді. Тому яку Україну ми побудуємо якщо навіть такий  маленький інцендент хочуть замяти підшукуючи безліч безглуздих оправдань Рада що його не інорують, це було б гірше.

#31 Местный

Местный

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 267 сообщений

Отправлено 17 Май 2014 - 18:40

Liki сказал(а) 17 Май 2014 - 17:32:

Знову повторюся  Самооборона прийшла на прохання батьків, тому що в буфеті продавалися заборонені продукти. Рішення про заборону було прийнято на батьківських зборах. Це не перша зустріч з директором і її не одноразово просили про рішення цього питання.

Яких батьків? Одного-двох?? Так завжди будуть незадоволені!  Я в батьківському комітеті, нещодавно були збори і не чув про таку проблему... Не робіть з мухи слона! 9 школа - одна з найкращих шкіл!

Да, знаю що зараз дітей не годують... Так зараз всім важко, грошей немає...

І не суньте свого носа куди не просять! Робіть щось корисне не заважаючи людям працювати...

Ведете себе як вахтери на дверях....

• Bullet, Chameleon и mirage это нравится

#32 mirage

mirage

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 18 Май 2014 - 15:33

Якраз Самооборона цікавиться думкою мешканців міста і поважає її!

Знімала, до вашого відома, не Самооборона, а громадське телебачення. Цей ролик у них на сайті є, можете зайти і залишити свій коменар щей там. 

Якщо ви вважаєте, що  порушення прийнятого рішення на батьківських зборах не є проблемою, то не збирайте більше батьківські збори. 

Ніяких особистих претензій до директора ми не маємо, не зменшуємо її заслуг, не намагаємося забруднити її репутацію.

Моя особиста думка кожна високопосадова особа повинна бути готова дати відповіді за свою діяльність, чи бездіяльність, не лише собі самому, а й громаді. Тому яку Україну ми побудуємо якщо навіть такий  маленький інцендент хочуть замяти підшукуючи безліч безглуздих оправдань Рада що його не інорують, це було б гірше.

Я сама прекрасно розумію, хто що знімав, та це ж все влаштувала Самооборона!

Мабуть, до самої директора батьки не приходили з подібними питаннями, тому вона й не намагалася вирішити їх. А тут ви заявляєтеся...

То ви ж поважаєте думку та інтереси громадян міста, то з якої такої заслуги називаєте виправдання кожного з нас безглуздими? я б навпаки сказала, що ваші аргументи не є обгрунтованою відповіддю.

#33 Минерва

Минерва

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 2 сообщений

Отправлено 19 Май 2014 - 00:30

Люди, я Вас читаю і в шоці від Вашої пасивності. Директор 9ї школи дійсно дуже багато зробила для школи, що стосується вигляду школи, та її рівня. Але стосовно буфету, це потрібно було проконтролювати, і зробити як належить. Якщо вже було попередження з цього приводу, то чому на нього не відреагували?

Тут вже писали, невже ми вдома не даємо дітям майонез і кетчуп? ДАємо, але не пять днів на тиждень,якщо ви даєте своїм дітям такі бутерброди кожного дня, кожного дня поїте їх газованими напоями, то Ви злочинець по відношенню до власної дитини. Ви подивіться на дітей - надлишкова вага, проблеми з серцем, вони на фізкультурі нормативи не можуть виконати, а ви радієте хот догам. А Стосовно Кулиничів  та всіх інших кіосків на Привокзальці, то батьки першими повинні були поставити в школі питання, що  під час навчального процесу, діти не можуть виходити за територію школи. У школи досить не мала територія,чого дітям взагалі бігати по Привокзальці? Ось з чого потрібно починати і в комплексі налагоджувати роботу буфету. Ну невже замість газованих напоїв не можна продавати сік на стаканчики, замість хот догів, бутерброд з тією самоє сосискою, але булочку намазати маслом, замість шоколадок - горішки. Да можна, але біда в тому, що купувати це будуть меньше, і в цьому винні ми - батьки, бо навчили дітей їсти гидоту. Моя дитина теж обираючи між хот догом та бутербродом з маслом і ковбасою, обере хот дог. Тому тут погана не директор, не власник буфету, а ми з Вами, що самі не піднімаємо крику з цього приводу, що нам просто зручно, щоб діти їли хоча б щось, адже легше дати в школу 10 гривень, а не самій намастити ті бутерброди.

• Shaman, Bullet, Liki и еще 1 это нравится

Темы с аналогичным тегами новини, самооборона, школа, їжа

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru