To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Статистика ДТП на 31.05.2014

Дтп Фастів Фастов ДАІ ГАИ

  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 borisovich

borisovich

    The simple administrator

  • Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 15 095 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2014 - 08:58

ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЯ ІНФОРМУЄ

 

 

Державтоінспекція доводить до Вашого відома сумну статистику дорожньо-транспортних пригод на автошляхах Київщини, станом на 31 травня 2014 року, трапилось 616 дорожньо-транспортних пригод з постраждалими в яких 126 осіб загинуло та 741 отримали травми. З них 83 ДТП за участю нетверезих водіїв.

На підставі вищевикладеного в період з 20.05  по 29.05.2014 року, на автошляхах Київської області будуть проводитися цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Пяний водій – злочинець!».

Головною метою вищевказаних профілактичних засобів є виявлення водіїв які керують транспортними засобами в нетверезому стані.

Державтоінспекція ще раз хоче нагадати про відповідальність яка передбачена за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.

Перша частина ст. 130 КУпАП передбачає відповідальність водія який керує  транспортним засобом в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі яка перебуває в стані такого сп’яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. Накладенням штрафу в розмірі від 3400 до 5950 грн., або позбавлення права керування транспортним засобом строком від одного до двох років або адміністративний арешт від семи до десяти діб і на інших осіб – накладення штрафу від3400 до 5950 грн., або адміністративний арешт від семи до десяти діб.

Повторно протягом року вищевказане порушення передбачене ч.2 ст.130 КУпАП, тягне за собою на водіїв позбавлення права керування транспортними засобами на строк від двох до трьох років з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого, на інших осіб - адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Водії які в третє скоїли дане адміністративне правопорушення протягом одного року будуть нести відповідальність за ч.3 ст. 130 КУпАП, яка передбачає позбавлення права керування транспортними засобами на строк до десяти років, або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб з оплатним вилученням транспортного засобу.

 Шановні водії ! Будьте чемні на дорозі, неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху.  Це - запорука Вашого життя та здоров’я.

 

 

Шимановський В.В.

тел.0(4565)6-25-97

 

Прикрепленный файл  НС.pdf   68,75К   0 Количество загрузок:


Omnia mea mecum porto


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Темы с аналогичным тегами Дтп, Фастів, Фастов, ДАІ, ГАИ

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.