To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
* * * * * 2 Голосов

"Вишиванковий ланцюг" 19.07.2014 у парку

вишиванковий ланцюг вишиванка свято парк Гагаріна

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 95

#1 Bullet

Bullet

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 15 Июнь 2014 - 18:29

Повідомляю про пернесення свята в повному обсязі на 19 липня, субота, з 9 ранку до 15 год діятимуть ярмарок майстрів, алея майстрів, алея митців.

О 12.00 в суботу, 19 липня, ми зберемось в велике  коло, з"єднаємо наш вишиванковий ланцюг та підрахуємо кількість фастівчан у вишиванках.

Визначимо найстаршого учасника вишиванкового флеш-мобу, наймолодших учасника та учасницю у вишиванках, а також окремо визначимо найбільшу родину, що стане у вишиванковому колі у вишиванках!

Всі вказані визначені особи та родина отримають спеціальні подарунки! :)

Захід буде повноцінним - призначений і для дорослих, і для дітей. 

З самого рання ми облаштуємо дитячі майданчики і окреслимо поле у формі соняха для конкурсу дитячого малюнку на асфальті (конкурс призовий!) 

З 9.00 ранку на відвідувачів чекатимуть малюнок на асфальті,  майстер-класи для дітей та дрослих (безкоштовні), всіляки розваги та фішка цьогорічного свята - Алея Майстрів народних ремесел! (встановити їх робочі місця було неможливо у запланований день із-за сирої погоди і неймовірного бруду на алейках парку). 

Для тих, хто не зрозумів причини пернесення свята з 12 на 19 липня, пояснюю додатково: свято  задумане як родинне. За тих погодних умов провести його не було абсолютно ніякої можливості. 

Антидощовий шаман допоміг, проте запізно: парк уже був промочений наскрізь :)

Чекаю на вас 19 липня, субота, з 9 ранку у парку ім. Гагаріна. Приходьте у вишиванках та / або у вишиванковому настрої!

=================================================================================================

Запрошую до обговорення і співпраці активних громадян Фастова, яких чимало на цім форумі.

Цього року пропоную повторити вишиванковий "подвиг": організувати флеш-моб "Вишиванковий ланцюг" у парку ім. Гагаріна.

Дата проведення: 12 липня 2014 р, субота,  флеш-моб о 12 годині дня.

Мета проекту: 

- соціалізація фастівчан, об"єднання навколо спільної патріотичної ідеї

- винайдення  можливостей злагодженої співпраці між різними верствами населення

- обмін знаннями та вміннями між учасниками заходу

- підйом рівня самоповаги фастівчан до себе та міста, в якому ми живемо

- створення незаангажованого свята

- додати в місті кількість культурних розваг

- підвищити патріотичний дух містян

- прищепити фастівчанам любов та повагу до рідного міста, сусідів-містян, до української культури та народних ремесел

- привернути увагу до парку культури та відпочинку ім. Гагаріна

Керівництво парку (Демиденко Дмитро) дав повний дозвіл на використання  території парку для флешмобу і святкового заходу +  обіцяв допомогти зі звуком (за що йому окрема дяка та +100 до карми)

Пропонована програма цього дня відрізнятиметься від минулорічного "пілотного запуску" :)

1. Алея майстрів. Запрошую всіх "рукастих" фастівчан та мешканців Фастівського району показати свої творчі доробки.

Місце розташування: поперечна алея парку, від 1 школи до Бенардоса.

Участь безкоштовна. Є можливість реалізувати вироби при бажанні. Обов"язкова попередня реєстрація, щоб знати кількість учасників Алеї Майстрів та мати місце для всіх.

Увага: організація виставкового місця для майстрів лягає на плечі самих майстрів. Минулого року дирекція парку допмогла зі столами та стільцями, але цього року нас буде значно більше, і столів-стільців не вистачить на всіх.

Як зареєструватись для участі на Алею Майстрів:

мій тел. (097) 158 35 97., контактуйте.

2. Алея митців. Запрошую всіх  професійних художників та художників-аматорів, а також фотографів долучитись до виставкина відкритому повітрі.

Місце розташування: на перепендикулярній алеї у парку (центральна алея від входу у парк).

Монтаж та демонтаж картин здійснюватиметься художниками та фотографами самостійно. Якщо потрібна допомога - завжди можна буде звернутись в "оргкомітет" (поки що це одноосібно я...), знайдемо помічників.

При бажанні художники можуть реалізувати свої твори.

Попередня реєстрація необов"язкова, але дуже бажана.

Контактуйте, мій тел вище.

* я окремо запросила творчу групу фастівчан "Шурікі" для організації фотоінсталяції в спеціально  відведеному для них куточку  поруч з центром парку. Отримано попередню згоду, але не 100%.

** Якщо ви любите фотографію, будь ласка, спишіться зі мною приватно (або телефонуйте), я маю певне бачення організації фотовиставки робіт фастівських фотолюбителів та фотопрофі, але я всього лише художник, хочеться, щоб фотографи також долучились до алеї митців, бо фотографія - це мистецтво!

3. Дитячий майданчик. 

Організуємо майданчик для дитячих розваг. 

Наразі є задум залучити позашкілля та новітні дитячі  навчально-розважальні заклади до співпраці. організувати майстер-класи для дітей молодшого шкільного (та дошкільного , за умови пгодження з відповідними закладами). Відповідальність  за безпеку дітей при цьому повністю беруть на себе батьки, що повинні знеодитись поруч (тобто це НЕ майданчики типу "віддав дитину і забув", тут важливе проведення часу разом з дітьми і батьками)

Проситиму, щоб майстер-класи були направлені на створення соняшників з паперу, пластиліну, пластики, глини тощо. Чому саме соняшників? Читаємо нижче.

3.1. День соняха.

Цьогоріч увага відвідувачів свята буде  акцентована на соняхах. Соняшник - сонячна теплолюбива квітка, що повертається  "обличчям" до сонця. Я пропоную  в наш буремний час звернутись до позитивної квітки за натхненням і гарним настроєм. Повернімося обличчям до сонця, до тепла, до світла! Соняхи додають не лише продуктів харчування (насіння, таке улюблене багатьма українцями), а й візуально прикрашають світ навколо себе. До всього, соняхи відомі і у візуальному мистецтві як предмет натхнення світовиї художників.

3.1.1. Дитячий асфальт-арт (малюнок на асфальті)))  "Намалюю сонях!"

вікова категорія учасників: від  ? до 9 років.

Непризова гра. Бажано крейду захопити із собою.

Тема малюнка, як ясно з назви: соняхи!

Потрібна допомога: потрібно 2 волонтери  для розмітки квадратів на асфальті для подальшого малювання, запрошую небайдужих відписатись у цій темі, буду вельми вам вдячна за підтримку :)

крейда для асфальту.

3.1.2. Долоньковий живопис "Великий фастівський сонях".

Гра для дітей будь-якого віку.

На великому аркуші (4 аркуші ватману, з"єднані в один) відтиском долоні малюватимемо велииикий сонях. Один відтиск долоні = одна пелюстка. Учасників багато - багато пелюсток, чим  більше долоньок - тим пишніший сонях.

Для чого ми це робимо? Щоб розважити дітей, заохотити їх до спільної дії - до творення спільного арт-об"єкту.

* Зрозуміло, діти можуть малювати будь-що, соняхи - лише пропозиція :)

** є задум кожному юному стрітартівцю наклеювати на одяг наліпку з символом свята чи соняшничок. Реалізацію продумую.

Місце реалізації: виберемо найгладкіший асфальт у парку. Важко. Але треба знайти такий :)

Потрібна допомога: 1 волонтер-спостерігач за діяльністю біля імпровізованого "полотна",

нетоксична фарба для дитячих долонь  (я ще дізнАюсь, яка потрібна, поки я не в курсі),

відро з водою (можливо, можна буде взяти у парку, дізнАюсь)

4. Спільнотвір "Я хочу жити у такому Фастові"

На великому аркуші фломастерами кожен охочий з тих, хто завітає в цей день до парку, зможе висловитись і написати, яким хоче бачити своє рідне місто Фастів (Фастів - своєрідне місто, каламбур)))). Зі справними ліхтарями. З басейном. З кінотеатром. З активним виконкомом. Тощо. 

Планується потім урочисто передати цю "стіну бажань" у виконком безпосередньо пану Нетяжуку. Хоча би тому, що ми віримо в краще. Будемо вірити у те, що ці написи прочитають ті, хто має працювати з відгуками громадян. 

Місце проведення: центральний майданчик парку. 

Потрібна допомога:

1 волонтер, щоб спостерігав за відносним порядком (переживаю, що багатолюдей зажадають написати погані слова)

фломастери 5-10 шт. Якщо кожен 10-тий  захопить із собою фломастер - це буде прекрасно! Але звісно ж, я потурбуюсь про те, щоб дістати їх самотужки.

* Один знайомий підприємець запропонував замість паперу  плівковий матеріал з натягуванням (я нероузміюсь на тім, як воно вірно зветься, вибачте), за що йому велика дяка і + 10 до карми :)

5. 12.00. Флеш-моб  "Вишиванковий ланцюг".

Рівно о 12.00 без усякого попередження усі фастівчани у вишиванках зберуться на головному майданчику в парку Гагаріна, біля сцени. 

Ми зберемось у коло, як і минулого року, взявшись за руки. 

Флеш-моб буде не дуже-то і "флеш", тому що ми всі довго збираємось. Але ось такий у нас особливий фастівський флеш-моб :)

Далі 2 варіанти підрахунків:

варіант 1. Підрахунок  людей-ланок у вишиванковому ланцюжку почнемо розрахунком один за одним. Тобто хтось почне вигуком "Один", наступний, хто тримає першого за руку, вигукне "два" і так далі, поки підрахунок вигуками не дійде по колу-ланцюгу до першого, хто почав відлік.

Після того, як ми дізнаємось точну кількість людей у вишиванках у ланцюзі, ми виявимо (як і минулоріч) самого наймолодшого і самого найстаршого фастівчанина у вишиванках.

Це зафіксують запрошені представники фастівських ЗМІ. 

варіант 2. На кожного, хто прийде до парку у вишиванці, волонтери наклеюватимуть спеціальну наліпку з логотипом свята. 

Переваги  й недоліки (будь ласка, допоможіть визначитись!). У колі зберігається прозорість і правильність підрахунку вишиванок. А якщо  чіпляти наліпки, то можна охопити більше людей, навітьтих, хто не встиг до 12.00 на флеш-моб. Знов-таки, але ж у колі ми відчуємо єдність один з одним, бо нас поєднає місце проживання, вишиванка і ланцюжок. Коментуйте, будь ласка.

Після флеш-мобу можна розійтись і продовжувати гуляти парком, роздивляючись картини та твори майстрів, знайомитись з цікавими фастівчанами та пізнавати давніх знайомих за новими  видами діяльності та творчості. 

А можна буде влаштувати справжню ходу у вишиванках: від парку  рушити до вулиці Соборної, вийти до пам"ятника Шевченку і вже там "розсмоктатись" :) Але для цього потрібна згода з міською владою і  ДАІ, відповідно, потрібно буде ДАІ виділити для нашого вишиванкового маршу кілька регулювальників на дорогу. Я, чесно кажучи, великий скептик у цьому питанні. 

=====================================

Активності у парку почнуться з 9,00 ранку і звершаться о 15- 16.00  год.

Чим кожен з вас може допомогти:

- присутністю

- допомогою волонтера (статиста), завжди потрібно, щоб хтось кудись пішов і щось комусь повідомив.

- принести флешку з українською спокійною музикою (на будь-який смак, дирекція  парку минулого року приязно надала можливість "крутити" нашу музику, дякую Льоші Нестеренко та форумчанину Неупередженому за допомогу з музикою минулого року!)

- допомога в купівлі та надуванні повітряних кульок (минулого року я за свій рахунок купила 60 кульок, їх надувало 3 особи цілу годину, в результаті безконтрольного надування майже всі кУльки розтягли матусі для своїх дітиськ ще ДО початку свята))))

* Сподіваюсь, цього року дирекція парку допоможе хоча би з кульками, але про всяк випадок звернусь до вас.

- Розповісти про це дійство вашим знайомим, а вони - своїм знайомим. Згодом розміщу тут  посилання на соцмережі з цією новиною, щоб можна було ділитись там.

Що потрібно предметно:

- жовті та блакитні повітряні кульки (в кольорах держ. прапору), від 50 шт будь-якого розміру

- Жовті та зелені кульки повітряні (в кольорах фастівськоїсимволіки) - від 50 шт будь-якого розміру

- фломастери від 5 шт будь-якого кольору.

- відро з водою для миття рук (відро потірбно з людиною, яка мінятиме воду))))- для атракціону 3.1.2. Долоньковий живопис "Великий фастівський сонях"

- шнур синтетичний для підвішування картин, організації простору майданчиків. Потрібно не менше 100 метрів різного гатунку та різними бобінками.

- крейда для малювання на асфальті, не менше  10 мінімальних наборів (ідеал - 20). 

- нетоксична фарба для малювання дитячими руками.

- 4 аркуші ватману формату А1

- наліпки з логотипом заходу (обіцяв безкоштовно зробити Павло з фірми "Лікі Принт", Фастів, дяка та +10 до карми )))

Людська допомога, волонтери:

- для підрахунку вишиванок - 3 особи

- для охорони порядку біля "стіни бажань" - 1 особа

- для направлення фастівчан у вишиванках - 2 особи

- для підготовки парку за день ДО свята - всі бажаючі (що робитимемо: проконтролюємо прибирання парку працівниками парку; розмітимо на асфальті "алеї" майстрів та митців, розмітимо місце для вишиванкового ланцюга.

Зранку в день свята:

- розвісити  вказівники алей

- надути та розвісити повітряні кульки

- реєстрація майстрів

- розташування художників, майстрів, учасників дитячого майданчика

- зберігання спокою під час дійства: планую звернутись особисто до фастівської Самооборони, знаю серед них цілком адекватних людей багато, сподіваюсь, на їх допомогу в цьому питанні (все ж таки то є парк, мало чи хто на підпитку завітає, таке інше...)

** Приймати дпомогу у вигляді грошей я не маю права і не бажаю цього. Якщо ви можете допомогти саме матеріально, тобто предметно, буду вельми вдячна. Це свято робиться нами з вами самотужки. Ну і не для "дяді", а для нас з вами:)

Сообщение отредактировал borisovich: 14 Июль 2014 - 19:18

• azazalolxd это нравится

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#2 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 16 Июнь 2014 - 04:38

За музику не переживай. Зроблю
Стосовно кульок, ми на вибори купували в Фастові жовті й сіни по 2 грн. Половина луснула коли дули, решта на стіні на радість виборцям ;-( висновки роби сама.
  • Bullet это нравится

Я знаю, що я нічого не знаю, а решта не знає навіть цього…

#3 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 16 Июнь 2014 - 07:47

За музику не переживай. Зроблю

Дякую!!

Стосовно кулько, а коли ми їх надували в инулому році, то луснуло пара штук з 6 десятків, я купувала дешеві, по 50 копійок, чи щось таке. Але висновок зробила, дякую )

Хороша новина: Знайшлась людина через фейсбук, яка надрукує та поклеїть афішу заходу на бігборд у Фастові (за свій рахунок! ура) :) 

Захід у ВКонтакті: http://vk.com/event72988033

Захід у фейсбук: 

спільнота: https://www.facebook...yshyvanka.fest/

подія, на яку можна "записатись, що підеш" : https://www.facebook...40926105993442/

Захід в Однокласниках: http://www.odnoklass.../52143009104070

Сообщение отредактировал Bullet: 16 Июнь 2014 - 07:51

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#4 lev

lev

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 610 сообщений

Отправлено 16 Июнь 2014 - 09:36

Лізо! Яка ти розумниця! Крім того, що красуня! З мене допомога, яка - визначимся.
  • Bullet это нравится

#5 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 16 Июнь 2014 - 11:44

Дякую Леоніду за допомогу з малюнком на асфальті, за крейду :) 

Дякую Ігореві за намір за свій кошт видрукувати та поклеїти афішу заходу на бігборд, а також за допомогу у розміщенні реклами в рекламному щомісячнику.

Дякую всім, хто допоміг з поширенням інфи про цей  захід, гроші непотрібні, потрібні люди. Без людей свято неможливе )))

Свято наближається, свяаато наближається.. зааавжди - вишивааанка :)

• lev это нравится

#6 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 19 Июнь 2014 - 09:40

Дякую Катерині Конті за згоду підтримати Дитячий Майданчик майстер-класами для малюків!

#7 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 20 Июнь 2014 - 11:00

Буду в цю тему дописувати оновлення, що стосуються нашого з вами спільного свята.

Уже невперше відмічаю для себе, що колиробиш якусь справді хорошу та корисну ("прррааавильну") штуку, то весь світ підтримує це, і все робиться легко та само собою. Головне - не зациклюватись на дрібних неприємностях, сприймаючиїх як маленькі трампліни в досягненні мети.

Так, сьогодні наш фастівський дизайнер Олександ Стадник (відомий багатьом під псевдонімом Jeep), розробив ось такий прекрасний дизайн для бігборду (а сам бігборд буде втілювати Ігор Кириченко)

Також дітей рзважатиме фастівська "Творча Майстерня" (що мешкає по вул. Толстого), керівники майстерні проведуть дитячі майстер-класи, тобто наш Дитячий Майданчик росте!T-VAs3fqHvo.jpg

#8 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 24 Июнь 2014 - 19:48

Афішки уже вдома  
Є задум поклеїти по різних місцинах у Фастові ці афішки і влаштувати такий собі віртуальний афішо-квест: хто нафотографує найбільше афіш по Фастову, тому милий сюрприз від мене (я шию сумки та дрібні іграшки, що можуть стати в нагоді вам чи вашим друзям).
А ви що думаєте з цього приводу?

Xma_xwKVtaM.jpg

• Bullet это нравится

#9 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 06 Июль 2014 - 00:37

Наразі маю усну згоду в наданні допомоги у нагляді за дотриманням спокою від Фастівської "Самооборини" (дякую!!!), а також дуже сподіваюсь на допомогу молодого фастівського козацтва :)

Дякую газеті "Наш Городок" за сприяння в анонсуванні нашого міського "народного" свята!

Запрошую усіх представників фастівських ЗМІ долучитись до фіксації народного рекорду одночасного перебування фастівчан у вишиванках в одному колі! 

---------------------------------------------------------------

І про поточне :)

Сьогодні зустрічались з представницею однієї зі сторін, що працюватимуть на дитячому майданчику на  нашому фастівському святі ремесел 12 липня. Визначили територію.

Дитячий майданчик розміститься на заасфальтованій території колишнього Колеса Огляду ("чортове колесо")

Дитячий спільнотвір "Долоньковий живопис Сонях" розміститься на зеленій галявині між дитячим майданчиком і Алеєю Митців.

Дитячий малюнок на асфальті - на центральному майданчику  під сценою. Це буде круглий контур соняха, пелюстками якого і стануть дитячі площини для малювання.  Тут потрібні 3 волонтери: роздача крейди, нагляд за порядком, розмітка ячейок-комірок для малювання.

Потрібні  помічники-волонтери на суботній ранок (12 липня, 8.00 - 9.00):

- розвішування святкових прапорців

- надування повітряних кульок (нереально багато часу займає!)

- допомога в розташуванні майстрів та художників (керувати і рахувати)

- допомога в перенесенні столиків-стільців

- встановлення "стіни бажань"

- тощо

Якщо ви маєте бажання долучитись до створення святкового настрою для себе, своїх дітей, друзів, своїх одномістян, будь ласка,

запрошую вас на вечірню координаційну зустріч в понеділок 7 липня, о 18.30 в парк ім.Гагаріна, центральний майданчик.

Мій телефон для зв"язку (097) 158 35 97. Я чекатиму на вас :) Заздалегідь дякую вам :)

#10 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 06 Июль 2014 - 20:49

Сьогодні отримала згоду на участь в нашому святі ремесел справжнього КОВАЛЯ

Шановні, у нас на Алеї майстрів будуть:

- вишивати вишивальщиця

- ткатиме ткаля (на мобільній рамці)

- коваль з наковальнею та міхами куватиме нам гарний настрій

#11 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 07 Июль 2014 - 19:18

Буде конкурс на найбільшу родину в колі у вишиванках!!!! Приз буде забезпечено благодійним фондом Руслана Сольвара !

Сообщение отредактировал Bullet: 07 Июль 2014 - 19:18

#12 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 08 Июль 2014 - 12:54

Сьогодні домовлено про участь в Алеї майстрів майстра з лозо- та соломоплетіння з Борової!

#13 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 08 Июль 2014 - 21:11

Не можу не поділитись радісю: сьогодні я завітала в магазин "Кобзарик" за знижкою на придбання дрібних подарунків для дитячого малюнку на асфальті і зовсім неочікувано отримала... цілий пакет крейди! Хазяйка магазину вичистила усі вітрини, віддала усю кольору крейду та доклала дещо з дрібних призів. Тож у нас таки буде КОНКУРС малюнку на асфальті!!!

Дякую "Кобзарику" та Марії Василівні особисто!

• majachok это нравится

#14 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 09 Июль 2014 - 01:36

А ще там будуть магніти ручної роботи, в тому числі і на фастівську тематику :) нажаль лише п'ятнадцять штук!
  • Bullet это нравится

#15 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 09 Июль 2014 - 21:01

А ще там будуть магніти ручної роботи, в тому числі і на фастівську тематику :) нажаль лише п'ятнадцять штук!

і це теж дуже добре є! 

#16 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 09 Июль 2014 - 19:49

і це теж дуже добре є!

Прийшов додому, а там їх вже побільшало :)))) Крім того ще додалися керамічні фігурки кумедних черепашок і равликів, чохли для мобільних з вишивкою стрічками :):):)

Аби погода була добра :)

#17 lev

lev

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 610 сообщений

Отправлено 10 Июль 2014 - 07:26

Я якщо все таки дощ?
Я якщо все таки дощ?

#18 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 10 Июль 2014 - 08:25

Я якщо все таки дощ?

Я клеенку покупаю, чтоб картины прикрыть чуть что... У нас стенд будет 2*2 метра...

#19 lev

lev

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 610 сообщений

Отправлено 10 Июль 2014 - 09:57

може якісь варіанти запасні (палац культури?, перенести на тиждень?)

#20 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 10 Июль 2014 - 11:50

мдя, прогнозы говорят о небольшом дожде

Темы с аналогичным тегами вишиванковий ланцюг, вишиванка, свято, парк Гагаріна

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы