To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Фастів відзначив 18-ту річницю Конституції України


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 irisha04

irisha04

    Фастівчанин - патріот

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 144 сообщений

Отправлено 01 Июль 2014 - 17:15

Урочисті заходи розпочалися 26 червня у Краєзнавчому музеї, де відбувся І Фестиваль молодіжної патріотичної пісні, який було організовано активними представниками учнівського самоврядування та молодіжних організацій. Усі бажаючі мали змогу виступити і піснею показати свій патріотичний настрій. Поряд з молоддю, на захід завітали і представники старшого покоління. Концерт пройшов на одному диханні, звучали Гімн України, сучасні патріотичні, старовинні козацькі та народні пісні. Хвилиною мовчання та молитвою, яку прочитав о. Михайло, настоятель римо-католицької парафії Воздвиження Святого Хреста, пом’янули всіх, хто загинув, захищаючи кордони української держави та наші прагнення жити у вільній єдиній країні.

 

27 червня о 14-00 годині у міському Палаці культури відбувся святковий концерт, який підготували творчий колектив міського Палацу культури та учні й вчителі дитячої музичної школи. Підчас концерту на високому виконавському рівні звучали патріотичні та українські народні пісні. Відкрив концерт зразковий ансамбль народного танцю Унавушка, а завершив оркестр народних інструментів дитячої музичної школи.

 

Того ж дня о 18-00 вечора близько півтори тисячі фастівчан вийшли на центральну площу міста щоб взяти участь у акції “Соборна Україна” під гаслом “Фастівчани за мир і єдність України”.

Дана акція була організована Фастівською міською радою з метою зібрати громадян міста та нагадати їм, що ми УКРАЇНЦІ, що ми свідомі громадяни своєї держави і, що ми прагнемо жити у мирній, вільній, єдиній, квітучій, європейській країні.

Під час проведення культурно-патріотичного масового заходу фастівчани створили величезний Прапор України шляхом обєднання двох полотнищ – синього та жовтого в одне цільне полотно (розміром 6х50 м). Воно стало символом об’єднання України. Так само, як майже сторіччя тому в місті Фастів на залізничній станції два уряди – Західноукраїнської Народної Республіки та Української Народної Республіки підписали Акт злуки, об’єднавши дві частини України в одне ціле задля спільної боротьби зі своїми ворогами.

Право першого з’єднання полотнищ було надано міському голові М. Нетяжуку, поважним та почесним громадянам міста – А. Древецькому, В. Мазуренку, А. Гірченку, Т. Неліній та почесним гостям свята – народному депутатові України І скликання В. Мартинчуку й начальнику управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації І. Подолянцю. Очолювали та замикали колони з полотнищами козаки Фастівського куреня Українського козацтва, які, ніби охороняючи символ нашої держави, провели Прапор містом.

Навколо великого полотнища Прапора України зібралося багато жителів та гостей міста з маленькими прапорцями України і саме це стало подією, про яку будуть говорити наші діти, онуки та правнуки,  бо саме цього дня на площі Перемоги нашого міста було встановлено Національний рекорд України по розміщенню великої кількості маленьких прапорців на одній локації. Цей рекорд увійде в історію не лише міста Фастова, а й всієї України. Фастів здавна був містом-супутником столиці України – Києва і відігравав важливу роль у історичному житті країни. Кошти від продажу прапорців, які реалізовувалися на площі витратять на забезпечення потреб мобілізованих військовослужбовців Фастівщини.

26 червня, напередодні найвизначнішого державного свята Дня конституції України, татари Криму відзначали День кримсько-татарського прапора. З метою вшанування братнього народу та підтримки його прагнення жити вільно і спокійно на батьківській землі у складі України, фастівчани символічно пронесли центральною площею міста вздовж величезного полотнища Державного Прапора України Прапор кримсько-татарського народу під традиційну татарську мелодію “Хайтарма”, що в перекладі означає “Повернення”. Учасники заходу з перших хвилин і до останньої миті аплодували і гучно супроводжували прапороносця.

Після винесення прапора з майдану, на його місці діти утворили слово МИР і вигукували з усіма присутніми гасло: Ми – українці, ми – фастівчани, ми – за мир!

В центрі площі стояла величезних розмірів книга Конституція України, яку спеціально для даного заходу виготовили Д. Безкровний та М. Євмін. Люди в чергу ставали щоб сфотографуватися на її фоні.

Колориту і цікавості додали козацькі випробування богатирської сили та показові виступи спортсменів Фастівської спортивної громадської організації “Спортивна нація”.

Головна мета заходу – обєднати фастівчан заради підтримки миру і єдності України – досягнута. Жоден не пішов байдужим.

 

Слава Україні! Слава українському народові!

 

 

Щира подяка всім, хто взяв участь у підготовці та проведенні даного заходу, а особливо працівникам закладів культури міста!

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу культури і туризму

виконавчого комітету Фастівської

міської ради                                                                          Ірина Безкровна

Прикрепленные файлы


  • Bullet это нравится
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы