To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Аварійність

ГАИ ДАІ ДТП Фастів Фастов

  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 borisovich

borisovich

    The simple administrator

  • Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 15 258 сообщений

Отправлено 22 Июль 2014 - 20:06

ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЯ ІНФОРМУЄ

 

Відділення ДАІ по обслуговуванню м.Фастів та Фастівського району підпорядкованого УДАІ ГУМВС України в Київській області, інформує, що з початку року на автошляхах м.Фастів та фастівського району трапилось 96 дорожньо-транспортних пригод з матеріальними збитками та 18 ДТП з постраждалими в яких 3 учасники загинуло 24 травмовано.

         Також по інформації Управління ДАІ ГУМВС в Київській області, на території Київської області  зареєстровано 893 дорожньо-транспортних пригод з постраждалими в яких 175 осіб загинуло та 1139 отримали травми. З них 89 ДТП за участю нетверезих водіїв.

         На підставі вищевикладеного, з метою попередження дорожньо-транспортних пригод, скоєних нетверезими водіями, посилення контролю за забезпеченням безпеки дорожнього руху на вулично – шляховій мережі, зниження рівня аварійності, недопущення загибелі і травмування учасників дорожнього руху, забезпечення безпеки громадян, насамперед дітей у місцях масового відпочинку,попередження та припинення правопорушень, виявлення осіб, які розшукуються за скоєння кримінальних правопорушень, іншого кримінального елемента.   Державтоінспекцією Київської області  у період з 19 по 27 липня 2014 року на території Київської області проводяться  оперативно профілактичне відпрацювання з метою зниження рівня криміногенної обстановки

         Також у період з 19 липня по 31 серпня 2014 року проводиться комплекс профілактичних заходів, спрямованих на запобігання вчиненню правопорушень у місцях відпочинку та оздоровлення. На підставі аналізу аварійності  та з урахуванням місць концентрації ДТП за участю водіїв, які керують транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння, наряди Державтоінспекції будуть наближенні до місць оздоровлення та відпочинку громадян.

          Державтоінспекція  закликає всіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Взаєморозуміння і культура поведінки на дорогах є запорукою і гарантією безпеки руху.

       Державтоінспекція

  Шимановський В.В.

 

Прикрепленный файл  стаття аварійність .pdf   65,47К   0 Количество загрузок:


Omnia mea mecum porto


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Темы с аналогичным тегами ГАИ, ДАІ, ДТП, Фастів, Фастов

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.